Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja cu za to cudo sacekati jos par sezona i da vidim u kom ce smeru serija da se razvija.

    Treba da uhvatim prikljucak za Amerikinacima i ispratiti kraj serije. Uskoro ce da se kompletiraju nove sezone Ash vs Evil Dead i Atlante, fina zanimacija. Mislim da cu Westworld tek od druge polovine sezone da se ukljucim, a mozda i pred kraj. Nesto nisam voljan da iscekujem novu epizodu svake nedelje.

    The Mechanism sam pre nedelju-dve turio na listu, mogao bi uskoro da se pogleda.

    Gleda li neko The Crown? Interesuje me kvalitet druge sezone u odnosu na prvu.

    Comment


    • I ja cekam Amerikance da se završi. Imam i dve sezone shemeless.


      Послато са 5044D уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Nisam ni znao da je počela poslednja sezona Amerikanaca Cekaću onda vrvt da izadje do kraja pa da je odjednom pogledam...

        The Crown samo nastavlja tamo gde je stala sa prvom sezonom...Ozbiljno odradjena serija, a nije ni čudo sobzirom da je najskuplja ikad...zanimljivo će mi biti sad u trećoj sezoni kada se promene Kraljica Elizabeta i Filip...dosta mi je zanimljiva cela ta njihova monarhija i vrlo je uverljivo prikazana...biće super i sad kad deca porastu, kad dodje princeza Dajana i ostalo...
        Last edited by Heartbreak; 15-04-18, 19:09.
        sigpic

        Comment


        • Kakav smiješan kraj sezone za The Walking Dead. Ovo bukvalno nigdje ne vodi.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Kakva promocija Fear the Walking Dead, Rick, Carol i "Jesus" se pojavljuju na početku.

            Inače serija nastavlja tamo gdje je The Walking Dead stao, ništa posebno.

            Morgan je napustio TWD i pridružio se FearTWD.

            Kontam da bi se na kraju serije oni svi negdje jednom trebali sresti.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Odgledao Altered Carbon. Strasna serija!
              Odem danas do Lagune da kupim sve 3 knjige i kaze mi lik sto radi da treci deo nikad nije ni preveden, a napisan je pre 13 godina...leb im jebem!

              Jel zna neko nesto na ovu temu? Oce biti prevodjen treci deo.
              Na kraju nisam ni prva dva kupio jer nema poente bez treceg. A mislim da je tematika isuvise kompleksna da bih citao na engleskom jeziku...

              Comment


              • Ako bi postojala neka lista najunderrated serija, onda bi I sezona Ozarka bez problema topovala tu listu.

                Neshvatiljivo mi je kako je jedno takvo delo proletelo ispod radara.

                Paralele sa Breaking Badom stoje, ali je scenario izuzetno dobar i serija ima svoj jak pecat, tako da se ne moze pisati uopste o nekakvoj jeftinoj kopiji Voltera Vajta. Tesko je ignorisati suv kvalitet koji izbija od prvog do poslednjeg kadra ovog remek dela.

                Preporuka je blaga rec.
                sigpic

                Comment



                • Mora se opet gledati.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post

                    Mora se opet gledati.
                    Posteno odradjen remake, mada true SF fan vise ceni original iz 1978.
                    https://www.imdb.com/title/tt0076984/?ref_=nv_sr_2
                    Mora se odgledati i uporediti.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Posteno odradjen remake, mada true SF fan vise ceni original iz 1978.
                      https://www.imdb.com/title/tt0076984/?ref_=nv_sr_2
                      Mora se odgledati i uporediti.
                      Sve je to u redu, samo gde da nadjem valjan torent
                      Ladno ima na YouTube-u
                      Last edited by Indigo; 18-04-18, 18:30.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Titan je vrhunska ideja ali uzasna realizacija, ipak ja bih dao jednu peticu bez problema.

                        Zavrsi se jos jedna sezona TWD. Nije se mnogo odmaklo, Karl je vratio donekle na kraju Rika iz prve dvije sezone, a taman sam htio da kazem da nikad nije bilo brutalnijeg lika od kad pratim serije. Ipak postedio je Nigana, samim tim donekle stao na loptu, ali je tokom ove sezone bas bio brutalan, kad je jurio one odbjegle i kad mu je onaj lik rekao da ne ubije vise nego sto mora on ih je naravno sve hladnokrvno pobio. i ta scena sa Niganom kad je Nigan spustio gard, a ovaj ga priklao je trebala da bude jagoda na slagu torte njegove brutalnosti i nemilosrdnosti ali na kraju ipak rekao doktoru da ga spasi.

                        Ipak najzanimljivije je uslijedilo pri kraju, kad su Megi i Dzizus razgovarali, a Deril potvrdio da ce mozda cak krenuti na Rika i Mison. To je zanimljivo meni barem, toliko je vremena proslo, a oni se nisu okrenuli jedni protiv drugih ni jednom maltene. Deril i Rik su uvijek bili zajedno, od ove sezone je Deril poceo neke stavri da radi na svoju ruku, cak je doslo i do one svadje izmedju njega i Rika, Deril ga nije poslusao oko plana koliko da cekaju, ali ipak su za ovih devet sezona uvijek bili ruku pod ruku, Rik glavni, a ovaj desna ruka. Megi manje-vise iako ona ima ljude iza sebe i tu lezi njena snaga, cak mislim da bi u ovom trenutku vise ljudi pratilo nju nego Rika zbog cistog postovanja, dok je kod Rika vise prisutan strah nego postovanje, ali kad bi se okrenuli protiv Rika to bi moglo bas da bude zanimljivo. U toj situaciji cak vidim i Nigana na Rikovoj strani.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          ali ipak su za ovih devet sezona
                          Osam sezona.

                          A deveta bi mogla da bude civil war.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Sve je to u redu, samo gde da nadjem valjan torent
                            Ladno ima na YouTube-u
                            Ovaj Idope je dobar - nisam nikad skidao sa njega direkt ali često ga koristim u kodiju, uvijek ima sidera
                            HTML Code:
                            https://idope.se/torrent-list/Battlestar%20Galactica/?p=2

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Sve je to u redu, samo gde da nadjem valjan torent
                              Ladno ima na YouTube-u
                              Richard Hatch, koji je igrao Apola u originalnoj seriji, u novoj glumi Predsednika Kolonija Toma Zareka.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Odgledao Altered Carbon. Strasna serija!
                                Odem danas do Lagune da kupim sve 3 knjige i kaze mi lik sto radi da treci deo nikad nije ni preveden, a napisan je pre 13 godina...leb im jebem!

                                Jel zna neko nesto na ovu temu? Oce biti prevodjen treci deo.
                                Na kraju nisam ni prva dva kupio jer nema poente bez treceg. A mislim da je tematika isuvise kompleksna da bih citao na engleskom jeziku...
                                Pre mesec dana Skrobonja je na nekoj tribini rekao da mu je Laguna dala da prevodi treći deo. Prva dva se nisu prodavala prema očekivanjima, ali ih je serija digla pa će sada da izkompletiraju trilogiju.

                                Meni je druga stvar interesantana - Morgan koristi masu naših prezimena u knjigama. Kovač, Bogdanović, Andrić, dalje ne mogu da se setim - ima li čovek neke veze s našim krajevima?
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X