Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mr Robot s03 odlična, baš mi je drago što sam počeo da gledam
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ja nisam otisao dalje od 2 sezone, 7 epizode. A prva sezona bila iskidala.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Odgledao sam dve epizode, i dosta su poradili na dinamici, drugu sezonu kao da je Kubrick režirao, dosta je bila negledljiva, a ovo zasad obećava.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Napokon. Večeras.

          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            Napokon. Večeras.

            Zima dobija smisao.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Mr. Robot sam odgledao samo prvu sezonu,
              jer sam posle toga odgledao nemacki film Who Am I – Kein System ist sicher iz 2014.

              Comment


              • Pogledao sam i ja taj film, nije loš, ali mi je Mr Robot mnogo bolji dramaturški i glumački.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Mr Robot odlican i treca sezona je sigurno mozda jedan od boljih TV formata ove godine. Sad, reci da je druga sezona losa...Pa, ne znam da li je to najadekvatniji izraz. Pre bih rekao jako konfuzna i rastrzana, fragmentarna, hermeticna, prilicno nejasna, kao da je i Esmail bio na nekim opijatima dok je kreirao, ili se i sam utripovao da je
                  Spoiler
                  podvojena licnost
                  Ja sam prvu sezonu odgledao u sumanutom naletu od jutra do kasne veceri, u drugoj sam imao jednu duzu pauzu recimo izmedju trece i cetvrte epizode, kasnije sam se vratio. Ove sezone, svaku epizodu cekam s nestrpljenjem. Naravno, svakome bih preporucio da je pogleda jer, kako sam jos negde napisao, iako u pocetku podseca na Borilacki klub, zapravo se u Mr Robotu govori o onome sta nas ceka posle tog filma, odnosno Projekta Haos.

                  P.S. VIKINZIIII !!!!! SHIELD WALL!!!! Jedva cekam da vidim kakav krljanac ih ceka ove godine, verovatno u medjusobnom makljanju!!! Sutra je Thorsday, dan koji je svake sezone posvecen gledanju novih epizoda
                  Last edited by Carcosa; 29-11-17, 09:28.
                  "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                  Comment


                  • 1. sezona mi je bas bila odlicna, ali 2.sezonu nisam ni pocinjala da gledam jer svima je ocajna do jedva moze da prodje.
                    Defintivno onda necu da brisem sa harda, bice na nekoj listi cekanja
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Mozda je najbolje da uopste ne bude na listi cekanja nego da je odgledas, "progutas najvecu zabu i svaris je sto pre" , kako bi stigla do trece sezone, koja je odlicna. Prica sada dobija jednu novu, siru konotaciju, koja moze da bude i depresivna, ali i prilicno realna. Mada, cak je i to pitanje, jer su nastavili da nam serviraju informacije na kasicicu, ali dinamikom prve sezone. Necu naravno da spojlerisem, ali mi je zao sto sam neke epizode trece sezone vec odgledao, jer su bas "one hell of a ride".
                      Last edited by Carcosa; 29-11-17, 09:41.
                      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                      Comment


                      • Prvo moram da zavrsim Sopranove, ali racunam da cu to za par dana jer mi je ostalo jos samo 6 epizoda, a onda cu najverovatnije da pogledam neke serije koje trenutno idu.
                        Ali u svakom slucaju, ostavicu je na hardu, vec sam bila blizu da je obrisem
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Mr Robot s03 odlična, baš mi je drago što sam počeo da gledam
                          Tek treba drugu sezonu da se nakanim da gledam.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Kakav dan, izasli i Vikinzi i Peaky Blinders.
                            http://1337x.to/torrent/2626982/Viki...KILLERS-rarbg/
                            http://1337x.to/torrent/2626412/Peak...64-BRISK-eztv/

                            Comment


                            • Kralj Ekbert, kakva uloga
                              Na pola 4. sezone Vikinga. Mocna serija!

                              Comment


                              • Ja pokusavam da sacekam 20 decembar, da odgledam celu 4 sezonu Peaky Blindersa, ali me vuce zbog kraja 3ce, zanima me sta se desava posle onakvog kraja.

                                Comment

                                Working...
                                X