Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Prati li neko Stranger things?

    Ovo druga sezona je baš moćna. Ja sam pri kraju, još jedna-dve epizode. Krenula je onako sporije, ali evo sad se već tempo dosta ubrzao. Mislim da mi je i odgovaralo što je krenulo sporije.

    Ne znam, veći utisak na mene ostavila druga sezona nego prva. Videću na kraju da li će biti tako.
    Šališ se, je l'? Tolike stranice ispisane ovde o seriji, kako se razvijao plot u prvoj i drugoj sezoni, i kako je u drugoj mnogo kompleksniji, i kako jedva čekamo treću... Pročešljaj temu
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Šališ se, je l'? Tolike stranice ispisane ovde o seriji, kako se razvijao plot u prvoj i drugoj sezoni, i kako je u drugoj mnogo kompleksniji, i kako jedva čekamo treću... Pročešljaj temu
      Haha, nisam ispratio ništa ako mi veruješ.

      Pogledaću baš šta ste pisali.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by zdravkelja View Post
        Pa znamo da se SyFy prihvatio Hiperiona, tako da ja nemam neke nade, pogotovo sto njihov budzet nece biti dovoljan da to izgleda kako treba.
        http://www.nooooooooooooooo.com
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Odradili su oni i BSG, pa je ispala remek djelo.

          Fenomenalne prve dvije epizode The Terror-a, survival horror u pravom smislu.
          sigpic

          Comment


          • Terror odličan, baš ostavio pozitivan utisak na mene.

            Od početka do kraja epizode tu je neka napeta atmosfera, prosto se oseća strah u svakom trenutku. Brutalni uslovi, gde svaka sitnica može da te ubije. Baš što Vladan kaže, survival horror u punom sjaju.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Kako sabija nova sezona Trailer Park Boys-a Kakvi su to majstori

              Comment


              • Dosadno na poslu - valjalo bi obnoviti The Expanse.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Crni Gruja je istorijski vjernija serija od Nemanjića.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Inače United Media nastavlja da gazi.

                    Druga sezona “Senki nad Balkanom” na Top kanalu!
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Jbg, torrentovace se

                      Comment


                      • Od botaničara, a?

                        To za ove koji nemaju Total ili SBB.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • TWD se raspada. Al bukvalno.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Tuzno je u sta se TWD pretvorio, negde sam na pola ove sezone stao i stvarno ne znam kad cu smoci snage da nastavim.

                            Zato The Terror mnogo obecava na pocetku, svakako preporuka za gledanje.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Tuzno je u sta se TWD pretvorio, negde sam na pola ove sezone stao i stvarno ne znam kad cu smoci snage da nastavim.
                              Srki, reci mi samo pošto sam odavno odustao...jel i dalje ona standardna priča, borba između Rikove grupe i neke druge grupe?

                              Meni je neverovatno da nisu okrenuli seriju na malo naučnu stranu. Ok, sukobi i sve, ali uvedeš malo inovacija. Tipa...tamo negde postoji zombi koji se izlečio, ili neki naučnici koji traže lek i slično...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Srki, reci mi samo pošto sam odavno odustao...jel i dalje ona standardna priča, borba između Rikove grupe i neke druge grupe?
                                Da. Već dvije sezone vrte to (sedma i osma).
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X