Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fino mesto za Outcast, ne znam sta se desava sa tom serijom, nema je od juna na FOX-u, a mrzi me da trazim po netu da gledam
    Eto zanimljivo nigde nema TWD, dokaz koliko su propali.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Gledao neko domacu seriju "Meso"? Kakvi su utisci? Oce biti jos sezona?

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Gledao neko domacu seriju "Meso"? Kakvi su utisci? Oce biti jos sezona?
        Odgledao sam ja par epizoda, solidna serija, ima neku svoju pricu. Mislim da ima samo ovih 10-ak epizoda, ne verujem da ce biti nastavka.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Odgledah ipak sad i 7.epizodu Brona, ko ce da doceka ponedeljak/utorak
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ja se super drzim i sitno brojim...za dve u cugu

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • ja sam ubijala vreme do Federera, a ovo je bio najbolji nacin
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Kao sto rekoh prije neki dan da ponovo gledam The Shield, trenutno na drugoj sezoni i u jednoj epizodi je bio neki sporedni slucaj sa nekom budalom koja ide po komsiluku i prska ljude sa sprejom za bube... elem, kad su otisli da ga uhapse lik je lagano dosao Jugom Totalno sam zaboravio taj detalj Za divno cudo, nije imigrant bio u pitanju

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Kao sto rekoh prije neki dan da ponovo gledam The Shield, trenutno na drugoj sezoni i u jednoj epizodi je bio neki sporedni slucaj sa nekom budalom koja ide po komsiluku i prska ljude sa sprejom za bube... elem, kad su otisli da ga uhapse lik je lagano dosao Jugom Totalno sam zaboravio taj detalj Za divno cudo, nije imigrant bio u pitanju
                  Ako vec trazis filmove sa jugicem
                  http://www.imdb.com/title/tt0186045/...nm_flmg_act_54
                  JBT, i panduri po Ameriki ga vozu.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Hahahaha znam taj. A sjecam se i da se Jugo pojavio i u jednom od Die Hard... Cini mi se da je bio zuti Jugo i da je Bruce rekao Samuel-u nesto tipa "jesi li mogao gori auto da nadjes"

                    Jugo ima dusu, neka crknu dusmani

                    Comment


                    • Originally posted by Heartbreak View Post
                      Lista najboljih serija koje se trenutno emituju

                      https://www.b92.net/kultura/vesti.ph...nav_id=1358149

                      Zna se ko je br1
                      Po kojim stanardima Fargo nije dospio na listu?

                      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                        Po kojim stanardima Fargo nije dospio na listu?

                        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                        Ma iskreno, nisam ni gledao listu, samo sam bio oduševljen što je Shameless na prvom mestu

                        Liste ko liste, uvek će se razlikovti kod svakog...
                        sigpic

                        Comment


                        • Bron/Broen/The Bridge sezona IV ep 8

                          https://rarbg2018.org/torrent/eto9bgf

                          (prevoda još nema, verovato sutra)
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Gleda neko ubice na TOP kanalu? U programu im pise da je epizoda u 19h, pa onda u 20h. Ne kapiram
                            Olja jel ovaj torent brona imi isti kvalitet kao sto si mi slala za ranije epizode ili je losiji koliko mi se cini?

                            Comment


                            • Ee ne znam Ljubo, nisam uopste pogledala. Sve seznone i epizode koje sam skidala, a ja gledam od samog pocetka pa nesto pre NG, sve su bile vrh. Provericu veceras, a valjda izadje jos neki tor, i nadam se prevod do tada.
                              Ceka me prvo 7ma ep ko zapeta puska

                              Ubice sam gledala samo prve 4, jer ima na VODu, pa sam opustena. Kod kog si operatera?

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Gleda neko ubice na TOP kanalu? U programu im pise da je epizoda u 19h, pa onda u 20h. Ne kapiram
                                Olja jel ovaj torent brona imi isti kvalitet kao sto si mi slala za ranije epizode ili je losiji koliko mi se cini?
                                Ljubo, to u 19h je mislim repriza prošle epizode, a u 20h je standardno nova epizoda.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X