Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Ja ponovo gledam Babylon 5 Gluma koja je vecinom na amaterskom nivou, djetinjaste fore, jeftina scenografija i uzasni, pionirski CGI... atmosfera tipicne sapunice iz 90-ih

    Ja je eto gledam drugi put u tri godine i sa uzivanjem spojim po 7-8 epizoda I sa svim svojim manama, jedna vrhunska space opera koja spada u sam vrh sci-fi zanra. Jedna prica vrijedna vremena.
    Trenutno gledam Star Trek voyager, pa sledi Deep Space Nine, zatim Defiance pa onda Babylon 5
    A sve sam vec gledao
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Meni je od tih novih sci-fi najbolja Expanse
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Gledao neko http://www.imdb.com/title/tt5753856/ ?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ja sam odgledao Firefly, a trenutno sam zaluđen Galaktikom.

          Što se tiče novijih, u pravu je dekkard. Expanse je nešto najozbiljnije od SciFija što je uzašlo u skorije vreme. Ako budu nastavili da prate knjigu, biće i dalje vrh serija. Jedva čekam novu sezonu!

          Jel neko provalio par novih kanala na SBB-u? Ajde ovaj TOP što su ga najavljivali, ali ima i nešto Epic drama HD, i par kablovskih kanala PRVE. Nego, da li će imati za NG standardnih mesec dana otklučavanja HBO i Cinemax kanala? Obično bude u ovom nekom periodi...
          Last edited by z0La; 14-12-17, 19:22.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Odlicna serija!
            sigpic

            Comment


            • E kad ti preporucis, nema greske


              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Podseca na Stranger Things, moracu I ja da ispratim.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ja isto upravo gledam..Asocijacija na Stranger Things ...Koliko sam bio zarazen ST sad sasm i ovom...Sto bi rekao D.Cvarkov ma fantazija
                  GIFSoup

                  Comment


                  • Originally posted by Carcosa View Post
                    Majko mila, kakav je treš postao TWD...
                    Sto je najgore ok je pocela ova sezona, ali onda kao po obicaju strmoglav pad do kraja iste. Jedna sokantna smrt glavnih likova i repet u beskonacnost.

                    Serija je odavno izgubila neki smisao. Jedino dobro sto su roknuli karaktera ciju sam smrt prizeljkivao odavno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja sam pokusao Expanse da gledam, prvu sezonu sam isterao, ali drugu sam odustao posle 2 epizode, previse mi je dosadno. Ali je to zato sto sam citao knjige, znam sta ce da se desi i onda mi nije zanimljivo.

                      Comment


                      • Originally posted by zdravkelja View Post
                        Ja sam pokusao Expanse da gledam, prvu sezonu sam isterao, ali drugu sam odustao posle 2 epizode, previse mi je dosadno. Ali je to zato sto sam citao knjige, znam sta ce da se desi i onda mi nije zanimljivo.
                        Slicna prica kao i kod mene s tim da je i meni prva bila problematicna, jedva sam je zavrsio. Na pocetku je i bilo dobro, ali negde od sredine, lupam, 5-6 ep je vec krenulo da ide na granici podnosljivosti.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nego, mislim da sam vec pitao pre nekog vremena, a cini mi se da odgovor nisam dobio, pa da ponovim - jel gleda(o) neko Ozark?

                          I dodao bih u pitanje Leftovers.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kako bi doveo u pitanje, ne razumem?
                            Šta je ono treće što hoćeš da gledaš pored ovog?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ne bih doveo nego dodao
                              sigpic

                              Comment


                              • Dodao bi u pitanje onu seriju???
                                Tek mi sada ništa nije jasno

                                Aaaa možda bi dodao u smislu da li neko nešto zna, gledao Leftovers i sl?
                                Eriče jel se tako piše i priča?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X