Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moram to pogledati koliko odmah, pa nakon toga i vecerasnju cetvrtu epizodu.
    A sto se tice Stranger Things, ima tu podosta materijala za jos sezona. Zanimljiva serija svakako, obozavam sve to vezano za tematiku osamdesetih godina.
    Ako nekog nesto interesuje ili ima dilemu oko bilo cega, tu sam ...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Najavljene su jos dve sezone, producenti ne iskljuciju i petu ali uz konstataciju da dalje od toga definitivno nece ici. Meni se cini da je 4-5 sezona stvarno dovoljno. Posto ST pre svega gledam kao coming of age pricu, mislim da nema svrhe da ih gledamo kako bare ribe na koledzu. Inace serija je vr' , kao sto sam negde drugde napisao, odrastao sam uz Goonies, Stand by me, Back to the future, Last starfigher, E.T. i Terminatora, pa gutam sve sto mi serviraju a da ima u sebi neonke, arkade, bmx, glam rock/synthwave...
      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Moram to pogledati koliko odmah, pa nakon toga i vecerasnju cetvrtu epizodu.
        A sto se tice Stranger Things, ima tu podosta materijala za jos sezona. Zanimljiva serija svakako, obozavam sve to vezano za tematiku osamdesetih godina.
        Ako nekog nesto interesuje ili ima dilemu oko bilo cega, tu sam ...
        Nisam gledao tu seriju ali sad si me naveo da pogledam par epizoda,dobra je iako ja ne volim 80-te,bas mi se gadi tadasnja moda sto je sa ljudima bilo da prave od sebe ono ali dobro.Srecom dosao sam na svijet sredinom 90-ih pa sam propustio to divno vrijeme.

        Comment


        • Kakva serija, ovo je nehumano kakav nivo
          sigpic

          Comment


          • Sve bolja i bolja.
            Svaka čast.
            Najbolja epizoda do sada.

            Comment



            • Spoiler
              A ko je drugi mogao biti kaludjer



              A nema smisla da Stranger Things razvlace vise od 4 sezone, ima ona deca da odrastu, a onda nije fora

              Comment


              • Ne svidjaju mi se ove Senke,amaterski nekako uradjeno,losa gluma.Nisam zadovoljan nikako,ka da ju je Sotra pravio.

                Comment


                • Au brate, šta si ti do sada gledao.
                  Kakav amaterizam pobogu.
                  Ovo je zanatski najbolje urađena serija u poslednjih nekoliko decenija iz ex- YU.
                  Last edited by Jaqen Hghar; 12-11-17, 20:21.

                  Comment


                  • Vidi se da Bjelogrlic obozava Peaky Blinders ali ova produkcija i ova atmosfera na nasim prostorima da bude proizvedena, nestvarno, bas nestvarno nesto. Sve to sa vrhunskom pricom i glumom, ne vjerujem da ovako nesto gledamo na nasim prostorima.

                    I UMO je nesto novo ali je smijesno, ali bas smijesno u poredjenju s ovim.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                      Au brate, šta si ti do sada gledao.
                      Kakav amaterizam pobogu.
                      Ovo je zanatski najbolje urađena serija u poslednjih nekoliko decenija iz ex- YU.
                      A dobro pretjerao sam bolje je od Sotre stvarno,ali cuo sam mnogo hvalospjeva prije nego sto sam pogledao pa sam se malo razocarao.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        A dobro pretjerao sam bolje je od Sotre stvarno,ali cuo sam mnogo hvalospjeva prije nego sto sam pogledao pa sam se malo razocarao.
                        Sta konkretno zameras? Bas me interesuje, cisto da pobijem u roku od 5 sekundi
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Vidi se da Bjelogrlic obozava Peaky Blinders
                          A to jeste vidi se taj uticaj,ali ipak nije to to.Ali dobro sa kakvim budzetom rade nasi reziseri ne treba biti previse kritican,sad su mi se malo slegli utisci mozda ovo ipak nije toliko lose.

                          Comment


                          • Ljudi pojma nemaju ni koliko je Montevideo u stvari bio dobar. Nego ih, sta znam, odbija Strugar mozda i Bikovic u samom startu pa odatle mnogi (ne svi narvno da mnogi i hvale na sva usta) traze neke zamerke toj seriji.
                            Jedno je sigurno, a to je da Bjelogrlic radi vrhunske projekte.
                            Jos da sacekam Nemanjice pa da vidim na sta ce to da lici.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Montevideo je produkcijski najbolja serija bila do ove ubjedljivo, ali ipak ne moze da puca na neku ozbiljnost. To je dobra komedija sa primjesama drame, vrhunska zabava bas, sa fantasticnom muzikom(Magnifico objasnjava kao i ovdje, Ogijeva pjesma je isto haos) i jasno je da je Bjelogrlic ispred svog vremena na neki nacin ali ovo je bas ludilo sta radi u ove cetiri epizode. Ovako nesto mi ne snimamo, ovo je svjetski nivo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Apsolutno si u pravu za Montevideo.
                                Od Nemanjića ne očekujem puno, mada bih voleo da grešim.
                                Ako ne bude seksa, preljuba, oce/brato/ubistava, pohlepe, zle krvi, pedofilije (onaj oženio petogodišnju devojčicu)
                                onda će ta serija biti zapravo romansirana limunada poput Šotrinog Boja na Kosovu.
                                Bezmudaška tvorevina da se dopadne svakolikoj svetini,
                                nipošto umetničko delo koje u načelu mora da se drži činjenica, ali i da se razmahne.

                                Comment

                                Working...
                                X