Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daily Show i Colbert Report je nesto najjace sto se moze vidjeti na kablovskoj pored sporta, brutalno Comedy Central objasnjava!
    Cijela emisija je ludilo, ali ako vam nije tezina od 10. minuta premotajte i da vidite probleme americkih veterana i vrhunsku foru sa Pinkmenom

    http://www.thedailyshow.com/full-epi...ichael-c--hall

    Gost Dex
    sigpic

    Comment


    • http://www.serijala.com/gledanost/gl...s-ov-hostages/

      http://www.imdb.com/title/tt2741602/

      Spajder glumi, mora biti fenomenalno.
      sigpic

      Comment


      • Vladane sta prognoziras za finale BB-a? Sta ce da uradi Volt?
        sigpic

        Comment


        • Spajdera nikako ne volim, ali trejler je mnogo dobar, tako da moram da pogledam
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Vladane sta prognoziras za finale BB-a? Sta ce da uradi Volt?
            Ne znam, masu je toga, a vremena vrlo malo. On je popizdio na nekadasnje prijatelje, ima da rascisti racune sa nacistima, kapiram da misli da je Pinkmen gotov. Vjerujem da ce sjebati naciste, transformisao se do kraja i ide u konacni obracun. Ali kako za 75 minuta, ne moze da ga jbs
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ne znam, masu je toga, a vremena vrlo malo. On je popizdio na nekadasnje prijatelje, ima da rascisti racune sa nacistima, kapiram da misli da je Pinkmen gotov. Vjerujem da ce sjebati naciste, transformisao se do kraja i ide u konacni obracun. Ali kako za 75 minuta, ne moze da ga jbs
              A Dzesi ?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                A Dzesi ?
                Bas nemam predstavu sta bi moglo biti, rekoh ovo za Volta, ali je vjerovatnije mozda da Pinkmen sjebe naciste. Jbm li ga ali stvarno ne znam zasto nema bar jos jedna sezona, cini mi se da ce ovo prebrzo zavrsiti.
                sigpic

                Comment




                • sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Jedva cekam! Obozavam coveka
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Moram i ja malo o BB-u

                        Spoiler
                        Krv ti jebem sta je sve Walt ispricao u onom "priznanju". Koja zivotinja od coveka


                        Inace sam zavrsio prve 2 sezone Losta i naravno da sam i dalje odusevljen. Ne smem ni da zamislim sta ce sve da se desava do kraja.

                        Comment


                        • Upoznao si Deza kako treba, dobro je.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sad sam tek videla da je vec izasla neka verzija 1. epizode Homelanda i to pre skoro mesec dana, je l' pogledao neko?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Sad sam tek videla da je vec izasla neka verzija 1. epizode Homelanda i to pre skoro mesec dana, je l' pogledao neko?

                              Neko im provalio epizodu ali fali scena tako bolje da se priceka zvanicna verzija

                              Comment


                              • Originally posted by FC Nadal View Post
                                Neko im provalio epizodu ali fali scena tako bolje da se priceka zvanicna verzija
                                To sam i procitala, da nedostaje scena, ali kad sam cekala ovoliko, sacekacu jos par dana
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X