Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zero View Post
    Ovaj lik sto igra Ragnara
    Znači nisi imao pojma ko mi je na avataru sve ovo vrijeme.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by Knipex® View Post
      Skinuo sam i strip ali nisam stigao da ga pročitam.
      Ja sam na pola zadnje sezone i odlicna mi je serija generalno. Daj link za strip, ako znas odakle si skinuo. (i ako je dozvoljeno pravilima )


      Originally posted by Thylacine View Post
      Ja se nešto umuvao u Homeland u poslednje vreme.
      Gledaj Homeland, neces da zazalis.
      the best there is, the best there was, the best there ever will be

      Comment


      • Odgledao prvu epizodu El Chapo-a, obecava, podseca skroz na Narcos

        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Zna neko da li ima torent sa epizodama serije El Chapa ali da rezolucija snimka bude 720x480 npr, tj. HDTV verzija, samo nalazim 720p verzije ali ne odgovara mi to, prejako za moju mašinu od kompa

          Comment


          • Originally posted by Miskooo View Post
            Ja sam na pola zadnje sezone i odlicna mi je serija generalno. Daj link za strip, ako znas odakle si skinuo. (i ako je dozvoljeno pravilima )


            Gledaj Homeland, neces da zazalis.
            Nemam pojma odakle sam skinuo jer ima sigurno 2 godine od tada Uploadovaću ga večeras kad dođem kući na megu pa ću ti poslati link na pp.

            Što se tiče Homelanda nikako da odgledam ovu poslednju, odnosno šestu sezonu. Ja sam bio ubeđen da će posle Brodija da pukne serija a ono ispade četvrta i peta sezona ako nisu bolje a ono u istom rangu kao i ostale.
            This is the beginning of your day
            Life is more intricate than it seems
            Always be yourself along the way
            Living through the spirit of your dreams

            https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

            Comment


            • Originally posted by Knipex® View Post
              Nemam pojma odakle sam skinuo jer ima sigurno 2 godine od tada Uploadovaću ga večeras kad dođem kući na megu pa ću ti poslati link na pp.

              Što se tiče Homelanda nikako da odgledam ovu poslednju, odnosno šestu sezonu. Ja sam bio ubeđen da će posle Brodija da pukne serija a ono ispade četvrta i peta sezona ako nisu bolje a ono u istom rangu kao i ostale.
              Salji i meni link.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Nema problema. Imam The walking dead skenirane stripove u cbr formatu ako te zanima
                This is the beginning of your day
                Life is more intricate than it seems
                Always be yourself along the way
                Living through the spirit of your dreams

                https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                Comment


                • Lec go!

                  Comment


                  • bas obecava

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Knipex® View Post
                      Nemam pojma odakle sam skinuo jer ima sigurno 2 godine od tada Uploadovaću ga večeras kad dođem kući na megu pa ću ti poslati link na pp.

                      Što se tiče Homelanda nikako da odgledam ovu poslednju, odnosno šestu sezonu. Ja sam bio ubeđen da će posle Brodija da pukne serija a ono ispade četvrta i peta sezona ako nisu bolje a ono u istom rangu kao i ostale.
                      Kad već šalješ, prosledi i na moj PP ako možeš.

                      Hvala.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Zarkov View Post
                        Ovo se čeka

                        Dobar izbor muzicke pozadine ... fino se uklapa
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Kad već šalješ, prosledi i na moj PP ako možeš.

                          Hvala.
                          Nema problema samo ćete morati malo da se strpite jer mi ne radi adsl trenutno pa ne mogu da pustim upload. Čim bude gotovo šaljem.
                          This is the beginning of your day
                          Life is more intricate than it seems
                          Always be yourself along the way
                          Living through the spirit of your dreams

                          https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                          Comment


                          • Poceo sam da gledam Downton Abbey. Kao sto sam vec pomenuo... hiljadu serija na Netflix i Amazon a nista mi se ne gleda(osim serija koje sam vec gledao... )

                            Bih da krenem i Shameless, pa cu i to da uglavim u raspored.

                            Comment


                            • To sam upravo ja hteo da ti preporucim dok sam citao tvoju prvu recenicu. hahaha

                              Mozda imam jos koju preporuku za tebe, javim ti kasnije ili kroz par dana.

                              Comment


                              • @Powerslave Preporuka za Shameless i od mene, stvarno vrhunska dramska serija sa primesama komedije, sto bi neki rekli dramedija. Sto se Amazona tice Bosch je sjajan ako nisi gledao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X