Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa jeste, ali sigurno je ova sezona najskuplja i onda je bilo najlakse na tome malo ustedeti
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Sto se tice Maloprstica, nadam se da ce imati neku ozbiljnu ulogu do kraja sezona. Mislim da ce neki veliki, zajeban potez da napravi u narednim epizodama. Ono sto je sigurno je da nesto kuva u svom prevrtljivom mozgu.
      Last edited by Mr. Wolf; 02-08-17, 11:36.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Bilo bi glupo da nema nikakav plan covek koji je jedan od najvecih mozgova tog izmisljenog sveta. Covek koji je uspeo da zavadi Lanistere i Starke, covek koji je trenutno glavni baja istoka, nije samo formalno Zastitnik istoka, ali kao i da jeste, covek koji je mogao da suruje sa svakim, i nesmetano se izvuce. Covek koji je vukao sve konce, i sve dogadjaje usmeravao onako kako su njemu odgovarali. Takav covek mora imati nekakav plan.
        Ali sve vuce ka tome da
        Spoiler
        mu po svom dolasku u Zimovrel, Arja presudi.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Spoiler
          Ili mozda samo ostane da pogine, jer koliko covek da je genije do sada bio, uvek obicno u filmovima i serijama najebu kad se zaljube i najcesce od strane koju vole. Ali da, cudno ga je gledati sad, a bio je veoma zanimljiv lik jer je uvek imao plan i uvek spletkario, sada jadnicak ide i moli, bar tako deluje.

          Comment


          • Rik otac

            My body is chrome, my blood is gasoline.
            Nope, regular blood
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
              Spoiler
              Ili mozda samo ostane da pogine, jer koliko covek da je genije do sada bio, uvek obicno u filmovima i serijama najebu kad se zaljube i najcesce od strane koju vole. Ali da, cudno ga je gledati sad, a bio je veoma zanimljiv lik jer je uvek imao plan i uvek spletkario, sada jadnicak ide i moli, bar tako deluje.
              Meni trenutno deluje totalno bespotrebno, znaci kao visak.
              Ako ga roknu tek tako, bez da on ista slozenije i smisljenije pokusa, bicu razocaran.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Мене фасцинира твој оптимизам овом серијом с обзиром да си читао књиге још пре серије.

                Comment


                • Sta mislite o teoriji:

                  Spoiler
                  Da je onaj bog lica, ustvari Ed Stark?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Мене фасцинира твој оптимизам овом серијом с обзиром да си читао књиге још пре серије.
                    Nije to optimizam, to je samo zadovoljstvo sto je serijal ekranizovan. I sto je mali milion ljudi (tacnije mnogo vise od toga broja) procitao te knjige zahvaljujuci seriji. To je po meni najveca pobeda ovog projekta.
                    Ako se WOT ekranizuje, kao sto pricaju da hoce i ako se to uradi sa visokim budzetom i kako treba, eto novog klasika koji ce jos milioni ljudi otkriti.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Sta mislite o teoriji:

                      Spoiler
                      Da je onaj bog lica, ustvari Ed Stark?
                      Spoiler
                      Mislis Edard Ned Stark? A koji bog lica, milis na Dzankena? Coveka sa mnogo licu, ubicu? Arjinog ucitelja u seriji? Nisam cuo za tu teoriju, ne znam sta da mislim o istoj.
                      Imaju njih dvojica nekih dodirnih tacaka, na primer obojica su bili u isto vreme utamniceni u celijama Crvene Tvrdjave. Neposredno pre nego sto je Ned pogubljen. Tako da je moguce da su se nekako zamenili, ali onda Ned ne bi imao njegove sposobnosti, zar ne? Ja i dalje sumnjam i to vrlo osnovano, da je Ned i dalje ziv, e sada koliko ce se ta moja sumnja pokazati tacnom videcemo. Samo sto u koliko ga je neko sacuvao to je onda bio Varis. Ne vidim neku izrazitu vezu izmedju Dzankena i Edarda sem sto su tamnovali u isto vreme.
                      Moras mi prvo malo opsirnije o toj teoriji Akisa, da bi mogao da je izanaliziram.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Nije to optimizam, to je samo zadovoljstvo sto je serijal ekranizovan. I sto je mali milion ljudi (tacnije mnogo vise od toga broja) procitao te knjige zahvaljujuci seriji. To je po meni najveca pobeda ovog projekta.
                        Ako se WOT ekranizuje, kao sto pricaju da hoce i ako se to uradi sa visokim budzetom i kako treba, eto novog klasika koji ce jos milioni ljudi otkriti.
                        Sta je WOT?

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Spoiler
                          Mislis Edard Ned Stark? A koji bog lica, milis na Dzankena? Coveka sa mnogo licu, ubicu? Arjinog ucitelja u seriji? Nisam cuo za tu teoriju, ne znam sta da mislim o istoj.
                          Imaju njih dvojica nekih dodirnih tacaka, na primer obojica su bili u isto vreme utamniceni u celijama Crvene Tvrdjave. Neposredno pre nego sto je Ned pogubljen. Tako da je moguce da su se nekako zamenili, ali onda Ned ne bi imao njegove sposobnosti, zar ne? Ja i dalje sumnjam i to vrlo osnovano, da je Ned i dalje ziv, e sada koliko ce se ta moja sumnja pokazati tacnom videcemo. Samo sto u koliko ga je neko sacuvao to je onda bio Varis. Ne vidim neku izrazitu vezu izmedju Dzankena i Edarda sem sto su tamnovali u isto vreme.
                          Moras mi prvo malo opsirnije o toj teoriji Akisa, da bi mogao da je izanaliziram.
                          Spoiler
                          Pa koji su osnovi ?

                          Comment


                          • Nisam je ni ja procitao, vec mi drug rekao, pa se ja zapitao.

                            Jer kako je moguce su Hagara zatvorili, ako je on many faced god i bas se potrefi da on s Arijom ide na put prema zidu.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Nisam je ni ja procitao, vec mi drug rekao, pa se ja zapitao.

                              Jer kako je moguce su Hagara zatvorili, ako je on many faced god i bas se potrefi da on s Arijom ide na put prema zidu.
                              To je vrlo dobro pitanje. Ali on nije bog. On je "samo" covek bez lica. Sto znaci obuceni ubica koji poseduje razne "trikove" pa cak i odredjenu vrstu magije sto ga cini sposobnim da ubije bilo koga.

                              Brajko, nesto kasije cu o osnovama. Mozda veceras, mozda sutra ujutru. Nemam sada vremena.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Sta je WOT?
                                Wheel of Time

                                Rekoh ti Sandu pre dve nedelje da drugar zna sta ce da se desi do kraja sezone, a ti ne verujes.

                                Comment

                                Working...
                                X