Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Do sada su svi spojleri koji su objavljeni pred sezonu bili tacni. Evo ih za sedmu epizodu ako je neko zainteresovan

    Spoiler
    Sansa osuđuje Maloprstića na smrt, Arja ga ubija.

    Sersei se budi u krvavoj postelji, i misli da je doživela pobačaj.

    Sem i Bren shvataju ko je Džon - Targarjen po imenu Egon. Džon i Deni imaju seksualni odnos na brodu koji plovi na sever.

    Zid pada nakon što ga Noćni kralj osvaja, jašući Viseriona koji bljuje plavu vatru.
    This is the beginning of your day
    Life is more intricate than it seems
    Always be yourself along the way
    Living through the spirit of your dreams

    https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

    Comment


    • Jbt šta je kreirala ova serija... Koji je to paralelni svet. Inače čitao sam neku teoriju od zagovornika sveta kao ploče koliko sam shvatio, ploča u kojoj se u sredini kao nalazi neko ispupčenje, koje je oblo, i samo tu se nalaze kontinenti, da bi moglo da se objasni iz mesta u mesto, sa tačke na tačku, kako ova priča sever-sneg, jug itd predstavlja paralelu za stvarni svet, pa onda priče oko čuvanja severnih predela pod UN i Nato, itd, o NASI, takozvanom nestajanju aviona po bermudskom trouglu itd.
      Šta sve ljudima neće pasti na pamet. Što je najjače teorija je i logički moguć. Još samo da dodje night king da nas pobije...

      Comment


      • I'm back to one million ants lololololololololo

        Najjaca serija ubjedljivo
        sigpic

        Comment


        • Spoiler
          Suza mi krenula za zmaja
          Last edited by Lord Gangarić; 20-08-17, 18:30.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
            Spoiler
            Suza mi krenula za zmaja jebem im mrtvu majku da im jebem u rak ih pojeo dabogda
            Spoiler
            Жив је брате, само плав је сада

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Spoiler
              Suza mi krenula za zmaja jebem im mrtvu majku da im jebem u rak ih pojeo dabogda

              Comment


              • "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                Comment


                • Počeo sam sa ženom da gledam ove Marvel Defendere i mogu vam reći da nisu loši. Bolji su od Šilda i ostalih serija daleko. Nisu u rangu one prve sezone Derdevila ali nisu ni daleko.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Gledao neko ovu rusku seriju "Kuhinja"? Cuo sam da je odlicna
                    Imaju i neki filmovi pa me zanima koji je redosled gledanja

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Gledao neko ovu rusku seriju "Kuhinja"? Cuo sam da je odlicna
                      Imaju i neki filmovi pa me zanima koji je redosled gledanja

                      ukucaj na sajtu imdb pa ces videtipo godinama snimanja.
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Gledao neko ovu rusku seriju "Kuhinja"? Cuo sam da je odlicna
                        Imaju i neki filmovi pa me zanima koji je redosled gledanja
                        Gledao ja prvi onaj film. Onako, ok komedija. Taj zanr je po meni u velikoj krizi i ovaj film moze da prođe, onako laganica limunada.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Gledao neko ovu rusku seriju "Kuhinja"? Cuo sam da je odlicna
                          Imaju i neki filmovi pa me zanima koji je redosled gledanja
                          Gledala moja žena jedno dve nedelje po ceo dan Opasno se navukla kaže da je dobra
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ne bih pitao ovde Dabo da me ne mrzi da vrsljam po imdb-u
                            Pa sa gospojom cu i ja da gledam dobri moj Gangaricu, ali mi preporucio kolega tako da sam open minded

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ne bih pitao ovde Dabo da me ne mrzi da vrsljam po imdb-u
                              Pa sa gospojom cu i ja da gledam dobri moj Gangaricu, ali mi preporucio kolega tako da sam open minded
                              Vidi ima dva filma Kuhinja u Parizu je valjda prvi a poslednji je Kuhinja poslednja bitka. Ja sam nasao ta dva filma ne znam da li ima jos.
                              Ja sam gledao na prvoj dobra serija e sada ne znam jesu li ispucali svih 6 sezona koliko je ima.
                              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Gledala moja žena jedno dve nedelje po ceo dan Opasno se navukla kaže da je dobra
                                Jeste. Opustis mozak. Nema ubijanja, silovanja, kraljeva. Samo invalida
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X