Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To ne bi trebalo da bude lose, s obzirom da je DD odlicna serija, ali Luk Kejdz nije ispunila ocekivanja (mozda i zbog nesto skromnijeg budzeta), Fistonju nisam gledao. Ni Dzesiku Dons.
    E sada svi oni zajedno - bem li ga, bice makljaze to je sigurno Prica me interesuje, moram izdvojiti malo vremena.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • GoT
      Spoiler
      Sta mislite, ko ce po poslednji put izdati Deneris? Prorocanstvo kaze: Daenerys will suffer three betrayals. One for blood, one for gold and one for love.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Spoiler
        Ко је издао до сада, вештица из прве сезоне и Џора? Значи због злата неко треба да је изда?

        Comment


        • Spoiler
          Dzorina izdaja je valjda zbog zlata?
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Sto pisete o tome u spojlerima?

            Ta vestica ju je izdala pre nego sto je cula prorocanstvo, ne znam da li se racuna. Na pamet mi pada ona sto je u Qarthu izdala sa Xarom, to bi moglo da bude zlato. Jorah bi mogao nesto od ostala dva da bude, ali nekako mi se ne cini da ju je stvarno izdao. Ima teorija da bi mogao Jon da bude poslednji
            Iskreno, ne bi me cudilo da su oni zaboravili na to prorocanstvo

            Originally posted by Sandugp View Post
            U knjigama je Mens Rajder jos uvek ziv, nije spaljen na lomaci, vec je trenutno u Zimovrelu gde je u misiji spasavanja Sanse iz kandzi Boltona.
            Mislis fejk Arije
            Last edited by s_hyperion; 18-08-17, 14:25.

            Comment


            • Navika
              Mozda je Tirion taj koji ce je izdati, posto je ocigledno da mu se ne svidjaju potezi koje pravi Deneris.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ако се не рачуна вештица, онда је можда Тирион изда због Џејмија. Фазон ова нареди да га убију јер јој је убио оца и он њу убије да га спаси. Пусте жеље

                Comment


                • Originally posted by zdravkelja View Post
                  Sto pisete o tome u spojlerima?

                  Ta vestica ju je izdala pre nego sto je cula prorocanstvo, ne znam da li se racuna. Na pamet mi pada ona sto je u Qarthu izdala sa Xarom, to bi moglo da bude zlato. Jorah bi mogao nesto od ostala dva da bude, ali nekako mi se ne cini da ju je stvarno izdao. Ima teorija da bi mogao Jon da bude poslednji
                  Iskreno, ne bi me cudilo da su oni zaboravili na to prorocanstvo
                  Valjda se racuna da ju je Dzora izdao kad je uzimao zlato od Varisa za informacije koje je slao.


                  Originally posted by zdravkelja View Post
                  Mislis fejk Arije
                  Dzejn Pul
                  This is the beginning of your day
                  Life is more intricate than it seems
                  Always be yourself along the way
                  Living through the spirit of your dreams

                  https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                  Comment


                  • Zaboravio sam da je dobijao zlato za to, iz nekog razloga mi se vrtelo da mu je samo obecan bezbedan povratak na Westeros. A mozda je i oba.

                    Comment


                    • Originally posted by zdravkelja View Post
                      Mislis fejk Arije
                      Da Fejk Arje, Sansa je u Dolu. Prso.
                      Zaboravio sam kako se zove mala, seticu se. Dzejni Paul ili tako nesto?
                      Evo sada vidim pisao je i Knipex.
                      Last edited by Sandugp; 18-08-17, 17:22.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Da se upisem i ja na meni, pored sporta, omiljenoj temi Ovih dana, GoT, GoT i samo GoT. Kad lepsa polovina nije tu, bindzujem drugu sezonu Pravog detektiva.Meni i nije tako losa, naravno ne moze da se uporedi sa prvom, ali su Farelu i Mekadamsovoj fino legle uloge, Vinsu Vonu bas i ne, mada je on meni licno najveca prevara medju glumcima Ali opet se vracam na GoT. Knjige procitao dvaput, uglavnom sam manijak za fantastiku, narocito epsku, seriju stalno vrtim...Ne znam kakav je ovde stav o tekucoj sezoni? Nisam listao prethodne strane, ali cu uhvatiti korak
                        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                        Comment


                        • Nece niko ubit ovoga maloprstica ima on svoju vaznu ulogu u sledecoj sezoni,valjalo bi da malu Arju neko rokne ali to bi bilo suvise dobro da bi se desilo,kako mi je mrzna ne mogu je ocima gledat,Denaris umire sigurno,zmajeve preuzima Dzon kao Targerijan a mislim da ce na kraju kralj bit Tirion.Valjalo bi i da Dzona-sneguljicu neko zakolje dosadan je.
                          Last edited by E1_PG; 18-08-17, 17:27.

                          Comment


                          • Originally posted by Capo dei capi View Post
                            Da se upisem i ja na meni, pored sporta, omiljenoj temi Ovih dana, GoT, GoT i samo GoT. Kad lepsa polovina nije tu, bindzujem drugu sezonu Pravog detektiva.Meni i nije tako losa, naravno ne moze da se uporedi sa prvom, ali su Farelu i Mekadamsovoj fino legle uloge, Vinsu Vonu bas i ne, mada je on meni licno najveca prevara medju glumcima Ali opet se vracam na GoT. Knjige procitao dvaput, uglavnom sam manijak za fantastiku, narocito epsku, seriju stalno vrtim...Ne znam kakav je ovde stav o tekucoj sezoni? Nisam listao prethodne strane, ali cu uhvatiti korak
                            Prelistaj.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Nece niko ubit ovoga maloprstica ima on svoju vaznu ulogu u sledecoj sezoni,valjalo bi da malu Arju neko rokne ali to bi bilo suvise dobro da bi se desilo,kako mi je mrzna ne mogu je ocima gledat,Denaris umire sigurno,zmajeve preuzima Dzon kao Targerijan a mislim da ce na kraju kralj bit Tirion.Valjalo bi i da Dzona-sneguljicu neko zakolje dosadan je.
                              Spoiler
                              Ubice ga Arja, pa sta mislis zbog cega joj je Bren dao noz? To se u knjizevnosti naziva Chekhov's gun, ako u drami u prvom cinu puska visi okacena o zid, do kraja drame ce sigurno opaliti.
                              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                              Comment


                              • Originally posted by Capo dei capi View Post
                                Da se upisem i ja na meni, pored sporta, omiljenoj temi Ovih dana, GoT, GoT i samo GoT. Kad lepsa polovina nije tu, bindzujem drugu sezonu Pravog detektiva.Meni i nije tako losa, naravno ne moze da se uporedi sa prvom, ali su Farelu i Mekadamsovoj fino legle uloge, Vinsu Vonu bas i ne, mada je on meni licno najveca prevara medju glumcima Ali opet se vracam na GoT. Knjige procitao dvaput, uglavnom sam manijak za fantastiku, narocito epsku, seriju stalno vrtim...Ne znam kakav je ovde stav o tekucoj sezoni? Nisam listao prethodne strane, ali cu uhvatiti korak
                                Прелистај, углавном масовно незадовољство.

                                Comment

                                Working...
                                X