Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler
    Valjda će Arya da ubije Maloprstića.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Ma da, steta je sta su od Baelisha napravili, totalno razbili karakter i trivijalizovali ono sto zeli pa je to sada samo moc (i Sansa).

      Spoiler
      U knjizi je njegova motivacija da napravi haos i srusi ceo sistem vrednosti. Najradije bi ukinuo monarhiju Ocekujem i u knjizi da umre, ali i da uspe da sprovede vecinu od svojih planova.

      Comment


      • По мом скромном мишљењу, Тирион је највише уништен од ликова који су живи.

        Originally posted by Sandugp View Post
        Spoiler
        Ima prava na presto Deneris, i to dobra. Ima prava rodjenjem i naslednom linijom. Njen problem nije sto ona nema pravo na presto, nego sto Dzon ima jaca prava od nje. Ako joj to ikada i bude pravilo problem.
        Spoiler
        Може се и тако рећи. Колико ово што је Џон син Регара доноси нових, потенцијално занимљивих прича. Волео бих да видим сусрет Џона и Џејмија опет, с обзиром да је Џејми био одличан пријатељ с Регаром. Волео бих да видим реакцију Денерис када схвати да Џон има јача права од ње. Волео бих да видим реакцију Сансе када сазна да она има право на север. Реакцију Вариса када схвати да подржава можда погрешну особу. Доста тога може да буде интересантно.
        Last edited by Победа; 14-08-17, 23:57.

        Comment


        • Ali sto su....
          Spoiler
          Bron i Dzejmi nakon pada u jezero izasli na skroz drugi kraj. I to Bron izvukao Dzejmija sa sve oklopom
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Ali sto su....
            Spoiler
            Ronili jedno kilometar. Sa oklopom naravno.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment



            • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • To sam i ja iskomentarisao juče, kakvi su ko družina prstena samo dosta luđi
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Spoiler
                  kako respektabilna ekipica ide preko zida
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Mene je odma kraj epizode podsetio na Fellowship of the Ring.

                    Comment


                    • GoT
                      Spoiler
                      Sto se tice te ekipice iza zida sto je krenula, na koga tipujete da se nece vratiti? Posto je otkriveno da Pseto moze da gleda u vatru, tj. da vidi vizije, verujem da ce se otarasiti Torosa, mozda cak i Dondariona
                      Last edited by Mr. Wolf; 15-08-17, 13:12.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment




                      • Svaka cast ovom liku kako je odradio
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Стварно је врхунски одрађено. Има још пар детаља које је могао да убаци, али ово је веома квалитетно

                          Comment


                          • Написаћу ја нешто о епизоди, пошто Санду већ неће.

                            Spoiler
                            Прва сцена и оно што је Вулф већ споменуо је када Џејми и Брон излазе на другом крају језера. Да нису можда ронили до друге стране
                            Рендил Тарли ме одушевио, објаснио, а онда Денерис још једном показала зашто је ћерка Ериса. Још прича да је добра и хоће свет да направи бољим местом. Такође, опет прича о неком точку, а тај точак направила њена породица..
                            Џонов сусрет с змајем је веома интересантан, мада ништа неочекивано. Џора Мормонт се, човек који живи за Денерис и одлучи да оде на север. Не знам шта ће тамо, није неки борац, скроз беспотребно.
                            Онда имамо сцену с Арјом и Сансом, толико глупо урађена сцена. Арја хоће да побије све лордове
                            Сусрет Тириона и Џејмија, очекивао сам више, али добро. Оно што ми се не свиђа је што је Серсеи испала паметнија него Тајвин. Права Серсеи никада не би допустила ово него би убила Тириона.
                            Свака сцена с Гендријем је глупо урађена. Одједном момак зна како да користи оружје које је Роберт користио. Памтимо га ћутљивог момка, а вамо с Џоном се распричао. И како он зна да је Серсеи убила Роберта? Фанмејд превише.
                            Ја мислим да сте за Бејлиша све рекли. Увек је био 5 корака испред свих и тачно знао свачији потез и шта свако жели. Зато је и толико напредовао, а сада без икаквог плана покушава да завади Арју и Сансу док је Брен који све види у Винтефелу

                            Све у свему, по мени лоша епизода. Мање-више увод за ове последње 2 епизоде. Интересује ме колико ће трајати дуга ноћ с обзиром да та борба живих и мртвих траје годинама, надам се да неће у серији трајати 2-3 епизоде него барем целу последњу сезону.

                            Comment


                            • Pobjeda.

                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment




                              • Najebaše ga ovi naši mučenici
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X