Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Odgledah konačno ( na preporuku ali nisam oduševljena ) 6 sezonu Scandala- http://www.imdb.com/title/tt1837576/
    Suits je sledeća na listi...a koliko videh ne pominjete je mnogo pa me zanimaju utisci.
    Odlicna serija

    Comment


    • Ko je music freak ova serija mu verovatno nije prošla ispod radara, meni se veoma svidela

      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Mnogo dobro uradjeno

        Spoiler Alert!


        И овај је веома сличан и исто врхунски урађен

        Comment


        • Dzejmi je prejak lik.

          ---------------------------------

          Btw, sta mislite o tome
          Spoiler
          kad mu je Olena rekla za Sersei - she'll be the end of you, da li ce Dzejmi umreti zbog nje? Ako bakuta bude u pravu, ne bi me cudilo da Dzejmi ubije Sersei, a da potom ubije sebe, jer mu ona ipak predstavlja svrhu zivota. EDIT: nadam se da ce se opametiti na vreme
          Last edited by Mr. Wolf; 14-08-17, 00:10.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Spoiler
            Сумњам да ће тако бити, очекујем да има неку улогу после смрти Серсеи. Ако буде умрла, наравно.


            Spoiler
            Иначе, самопрозвана краљица Денерис спаљује живе људе. На кога ме то подсећа хммм

            Comment


            • Ni kafu nisam stavio odma sam pustio torrent da se skida
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Rik i Morti nova epizoda kida
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Odlicna epizoda GOT-a, a sada malo o istoj

                  Spoiler
                  Ili mozda ne.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Hajde Sandu, treba objasnjenje. Kako je Maloprstic sjebao Arju i sta je pisalo onde?
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Suits sam i ja batalio, odgledo 4. sezone i prvu epizodu 5. sezone i nisam mogao dalje A TWD ce da se gleda, jer kad sam ovu pregrmeo ovu zadnju tj 7. seoznu ima da je odgledam do kraja sasvim sigurno.
                      Ja sam odgledao Suits do kraja i evo su skoro pocele da izlaze nove epizode Istina je da nedje pri sredini ima ponavljanja ali kasnije je vrhunska.
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Preko Rika nema!

                        sigpic

                        Comment


                        • GoT, Prison Break, Vikings, Suits, Lost, El Barco, Spartak, Hispanija, Arrow, Breaking Bad
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zero View Post
                            Hajde Sandu, treba objasnjenje. Kako je Maloprstic sjebao Arju i sta je pisalo onde?
                            Koja je Maloprsticeva glavna stratgija?
                            Zavadi pa vladaj, jel tako? Tako je.
                            Sada ti je vec mnogo jasnije ....
                            Spoiler
                            Nisam procitao sta tacno pise, a mrzi me da se vracam na epizodu, medjutim siguran sam da se pominju nekakve rane i pominje se Sansino ime. Obizrom da ju je fino navukao (za sada) on pokusava da je okrene protiv svoje sestre. Tako sto ce je navesti da pomisli da ova kuje neku zaveru protiv Dzona. Tipa da mu otme Sever. Da predstavi njega mrtvim ili tako nesto pa da ona vlada. Medjutim da li ce mu uspeti ta varka - cisto sumnjam - opet videcemo.


                            Eto toliko od mene za ovu epizodu. Dosta. Nek neko drugi malo zatrpava temu.
                            Ajde jos samo ovo da vam napisem, znam da ce mnoge zanimati.
                            Spoiler
                            Sta si se primio Gangaricu?
                            Last edited by Sandugp; 14-08-17, 15:15.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • GOT
                              Spoiler
                              Radi se o pismu koje je poslala Sansa majki i Robu da je Ned izdajnik. Naravno da se to pismo desilo po uticajem Sersi. Zar je iko mislio da Maloprstic prije smrti nece jos jednom da zaplese. Inace epizoda prava tranziciona sa jednog tezista radnje na drugi. Do kraja sezone verovatno fokus na sjever.

                              Comment


                              • Jeste primetili nesto bitno u Semovim scenama? Tu se desila najbitnija stvar epizode.
                                Pa potom i scena sa Zmajem, jer Zmaj zna
                                Ostalo sve manje vise uvod u ono sto predstoji.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X