Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Је л' гледао неко "Person of interest"?

    Ja sam na'vatao par na TVu i delovala mi pristojno. Mada sam čuo da je bolja od toga.

    The Wire, Sopranos, Breaking Bad. Posle može da se diskutuje i trebao bih da razmišljam koje još dve da stavim.
    Tu ne računam komedije.
    Tamo idu Friends pa 5 praznih mesta

    A Narcos i ja jedva čekam. To i Westworld nešto najbolje što gledam trenutno
    Last edited by p4p1; 10-08-17, 22:13.

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Је л' гледао неко "Person of interest"?

      Немам топ5 јер нисам толико серија одгледао па да ми листа буде компетентна, али би ми горе наведена била вероватно на листи.
      Gledali svi ovde

      Surova dominacija Grofa Monte Krista


      Spisak je bar jednostavan.
      Wire.
      Sopranovi.
      Last edited by l1m4r; 10-08-17, 22:14.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Meni sto se tice komedija nijedna nje ni prici Muckama, posle bi isli Prijatelji verovatno
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Knipex[emoji768
          ;1673015]Za tri nedelje će izaći treća sezona jedne od ponajboljih serija koje se emituju trenutno, Narcos. Netflix će kao i obično izbaciti sve u jednom danu. Preporučujem i BBC seriju The fall . Za nju se još uvek ne zna da li će se nastaviti. Do sada je izašlo 3 sezone po 6 epizoda i priča je generalno zaokružena tako da može opušteno da se odgleda bez obzira da li će biti sezone 4 ili ne.
          Uuu Narcos -a zaboravih, upala bi na trece mesto..

          Comment


          • A vi'š, ja ne mogu nedovršene serije da mećem na te liste. Koliko god da su dobro odrađene prve sezone. Znalo je dosta njih da se posere na sve što su na početku uradili

            Comment


            • Mnogo je malo 5 komada.
              A toliko odlicnih serija... Nemojte takve uslovljavacke postove i pitanja...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Mnogo je malo 5 komada.
                A toliko odlicnih serija... Nemojte takve uslovljavacke postove i pitanja...
                Bojkotiraj

                Comment


                • U prosloj godini je to bio WW, kao verovatno najbolja serija 2016 godine.
                  Imamo prvu sezonu True Detective, Fargo, Narcos, Peaky Blinders...
                  Onaj stari Serlok sa Dzeremi Bretom, ili ovaj novi moderni, Crna Guja, Montipajtoni, Tvin Piks, secate se kakvo je odusevljenje izazvala prva sezona MR Robota (barem ovde kod nas na forumu), House of Cards, Mucke naravno ....
                  Ovako nasumicno nabacano, nabrojano, prilicno haoticno izgleda ... ali morale bi neke kategorije da se naprave...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Van liste: Only Fools And Horses
                    1. Twin Peaks (originalna)
                    2. Mr Robot
                    3. Blake's 7

                    aj da ne bude samo sci-fi:

                    4. Blackadder
                    5. Men Behaving Badly
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                      Evo moje :
                      1. The Wire
                      2. The Sopranos
                      3. Only Fools and Horses
                      4. Fargo
                      5. Better Call Saul

                      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                      Better Call Saul u top 5 a da tu nema i Breaking Bad? Baš čudno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Niko Bron/Broen da spomene?
                        A i skandinavski Killing, mislim da je original Forbrydelsen, obe su vrhunske serije.

                        Inace, malo je top 5

                        z3 compact using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Odlicne su serije pogotovo BRon. Ali nisu Wire odnosno Sopranovi.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Zarkov View Post
                            Better Call Saul u top 5 a da tu nema i Breaking Bad? Baš čudno.
                            Breaking Bad mi se nije uopste svidio. Od sjajne prve 2 sezone do mozemo slobodno reci glupe zadnje. Imam osjecaj da se Gilligan trudio da napravi sto spektakularniju seriju i tom spektakularnoscu je serija izgubila prvobitni stil. Upakuj to sa relativno neinteligentnim likovima koji su djelimicne kopije vec vidjenih u drugim TV dostignucima, dobices nedefinisanu seriju. Cijela ta ideja disfunkcionalne White porodice me podsjeca na Tonyja, Carmelu i A.J. iz Sopranosa. U Jesseju vidim Christophera, dok u Saulu vidim Mauryja iz The Wire. Gus Fring kao super zlikovac koji drzi sve u svojim rukama- vec vidjeno u brojnim filmskim i TV dostignucima. Samo da napomenem da nikad nisam volio plot driven serije sto BrBa svakako jeste. BCS je za mene licno dosta bolja serija. Jos mi je ostalo da se ogradim od rafalne paljbe nezadovoljnih forumasa i to cu uraditi mozda i najpoznatijom latinskom izrekom. De gustibus non est disputandum. Shodno svemu napisanom, zamolio bih da postujete moje misljenje na isti nacin na koji ja postujem tudje. Hvala.

                            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Odlicne su serije pogotovo BRon. Ali nisu Wire odnosno Sopranovi.
                              Sopranove jos nisam stigla da odgledam, a Zica mi je najbolja serija.

                              z3 compact using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Bojana ova izjava ti je za samoban
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X