Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam primetio da je warez prso jos u subotu kad sam nesto trazio.Tamo poneki put skidam igre.

    RIP Toothelss, Leader i co

    Westworld ako nastavi ovim tempom bey premca je najbolja serija u ovoj godini.Bas sam bio neverni Toma pre pocetka serije, idem iz jedne krajnosti u drugu.Sto se tice teorija, jedino se drzim jedne koju sam samo uocio, ali verujem posto je to Nolan da ce to da bude bas nesto suprotno.Drzim se ja sto dalje od teorija, samo mi kvare uzitak dok gledam seriju i nista drugo.Pre sat-dva je izasla potvrda da je serija obnovljena za drugu sezonu.

    Spoiler
    Nisam puno iznenadjen za Bernarda, imao je par puta cudne reakcije na neke situacije a i kako je negde precutao znalo se da on vise zna i da cuti o tome.Doduse pomislio sam u jednom trenutku da je on u Arnoldovoj sluzbi i da pravi plot twist tek predstoji.

    Comment


    • S druge strane Nigan ruzno objasnjava. Kakav lik krv ti jbm. Rik se pomnirio sa sudbinom, nevjerovatan dijapazon emocija kod Linkolna, fantasticna gluma i fantastican lik.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        S druge strane Nigan ruzno objasnjava. Kakav lik krv ti jbm. Rik se pomnirio sa sudbinom, nevjerovatan dijapazon emocija kod Linkolna, fantasticna gluma i fantastican lik.
        Spoiler
        Ja sam odusevljen ulogom Nigana, iako je odvratan i jeziv, mozda bas zbog Dean Morgana, iako ne pamtim neku veliku ulogu. Mislio sam da Carl ne moze biti odvratniji, ali sa onom kosicom , iako kao lik napreduje.

        Comment


        • Kakva epizoda TWD

          Spoiler
          Najjace mi ono kad krecu i Nigan mu sapne na uvo..

          In case you haven’t caught on, I just slipped my d**k down your throat and you thanked me for it.

          Comment


          • TWD

            Spoiler
            Ma usrao ih je Negan sad, bukvalno im je uzeo sve. Kako ce mu nabaviti to sto trazi kada imaju nozeve samo.. I nije mi jasno, zbog cega su budale vrsile popis oruzja, kakvi su to kreteni.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              WW je nevjerovatno remek djelo. Hopkins dominira u svakoj sceni, fantastican kraj.
              Spoiler

              Rondo na pravom putu, dobar vojnik Bernard.
              Spoiler
              Dobro ovo je bilo ocekivano, sad valjda idu mindfuckovi.

              Evo jos jedno predvidjanje: Vilijamov buduci tast je Ed Heris.
              sigpic

              Comment


              • Vidim da je mnoge u najmanju ruku zaintrigirao WW. Sto je odlicno.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Rondo9 View Post
                  Spoiler
                  Dobro ovo je bilo ocekivano, sad valjda idu mindfuckovi.

                  Evo jos jedno predvidjanje: Vilijamov buduci tast je Ed Heris.
                  Spoiler
                  A sta mislis oce li napraviti Terezu robota i je li onaj sto smo vidjeli u izgradnji upravo Tereza?
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne znam da l' je neko pominjao seriju The Young Pope
                    Meni izgleda OK.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      TWD

                      Spoiler
                      Ma usrao ih je Negan sad, bukvalno im je uzeo sve. Kako ce mu nabaviti to sto trazi kada imaju nozeve samo.. I nije mi jasno, zbog cega su budale vrsile popis oruzja, kakvi su to kreteni.
                      TWD

                      Spoiler
                      To je i meni palo na pamet... I još su mogli snajperom rješiti Nigana, pošto se budala samo šepuri sa onom palicom.

                      Po meni ključna stvar je rečena u prošloj epizodi kada Rick govori Mišon, da ih nema dovoljno... Morgan dovodi Kingdom i kralja sa tigrom, udružuju se i rješavaju Nigana... Ali će to naravno otegnuti do kraja sezone.

                      Comment


                      • ovaj ww je sou, malo je sporije pocela, al ova poslednja epizoda(HBO)-vnugat mi se smrzo!!

                        Comment


                        • Westworld je odlicna serija, koliko mi je drago sto vidim Entonija da I dalje ovako brutalno dominira svakom scenom.
                          Serija je genijalna pre svega iz razloga sto si kao gledalac doveden do toga da stalno postavljas pitanja kako za samu pricu tako I za sopstvenu egzistenciju.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment




                          • A oduvek si bio hrabar i moćan
                            Od malena sa stavom k’o pravi vodja
                            Vremenom rasla je borba u tebi
                            Kada pritisak jak ti nosiš u sebi
                            Al’ ipak dalje teraš, poznaješ karmu
                            Ne odustaješ nikad, grabiš kroz tamu
                            Čuvaš svoje pleme, paziš svoj čopor
                            Ne daš se djavolu, pružaš mu otpor
                            Lutaćeš Svetom previše često
                            Tražeći put i sigurno mesto
                            I tako, polako, do poslednjeg daha
                            Do nestanka ljudi, Sveta i kraha
                            Na složenoj stazi dobro se pazi
                            Pažljivo, noga mora tiho da gazi
                            I znaj da istina leži u krvi
                            Da čovek je čoveku neprijatelj prvi
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Spoiler
                              A sta mislis oce li napraviti Terezu robota i je li onaj sto smo vidjeli u izgradnji upravo Tereza?
                              Uuu to mi uopste nije palo na pamet. To bi bilo sjajno, svidja mi se kako razmisljas
                              sigpic

                              Comment


                              • WW
                                Spoiler
                                Prica se o velikom dogadjaju koji se odigrao 30 godina ranije. A to je verovatno ova trenutna prica koju pratimo, tj putesestvije Vilijama i Dolores. Neko sranje je izbilo tada, koje je uticalo na celokupan park, sta je bilo ostaje nam da nagadjamo ili da se strpimo jos malo pa da vidimo.
                                A sto se tice Tereze kao robota, to je po meni malo manje verovatno. Svakako mogucnost postoji, jer videli smo da se nesto "krcka" u onoj tajnoj sobici, Pravi se neki android. Opet zbog prirode dogadjaja i problema koje je prouzrokovalo trenutno stanje u parku i dolazak male kuckaste crnkinje, clanice odbora, normalno je da im je potreban neko koga ce da okrive za sve. Tako da je Tereza idealka .... a cela ona predstava kada Bernard dobija otkaz, je samo sou u kom Jedino Tereza nema pojma sta se zapravo dogadja.
                                Onda kada je konacno otkriveno da je Bernard robot, normalno je da cemo da se zapitamo da li jos robota ima medju zaposlenima. E tu tek dolazimo do svakakvih predvidjanja.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X