Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izasao top snimak za Going in style
    sigpic

    Comment


    • Sandu, da li je Sansa toliko antipaticna zbog glumice ili je takva i u knjigama ? Tesko je uvek ubosti sa malim glumcima koji treba da odrastu igrajuci jednu ulogu, cesto se desi da dobijemo nesto ovako. Da li bi bolji casting pomogao ?
      sigpic

      Comment


      • Premijera 8 sezone TWD 22 oktobra. Valjda ova sezona neće biti smor kao prošla.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Nije meni scena problematicna zbog Ed Sirana kao Ed Sirana, nemam ja nista protiv njega. Na silu su ga ubacili u seriju i to bude oci, a br 2 razumem ja poentu te scene ali su je bas lose odradili, tj smandrljali.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Rondo9 View Post
            Sandu, da li je Sansa toliko antipaticna zbog glumice ili je takva i u knjigama ? Tesko je uvek ubosti sa malim glumcima koji treba da odrastu igrajuci jednu ulogu, cesto se desi da dobijemo nesto ovako. Da li bi bolji casting pomogao ?
            Najvise zbog glumice. Antipaticna mi je od prve sezone, ajde da je bila lepo dete pa izrasla u rugobu - kao sto je slucaj kod ovog malog sto glumi Brena Starka, nego je (barem meni) bila jednako odbojna i ranije i sada.
            A u knjigama jos uvek nismo videli njenu "maracnu stranu", jer se knjige tj pustsestvije junaka razlikuju u odnosu na seriju. U nekim slucajevima znatno, a u nekim nesto manje. Da ne govorim o tome da je serija prestigla knjige.
            Sansa je u knjigama (barem dokle su knjige stigle) u Dolu, skrivena i predstavljaju je kao Maloprsticevu vanbracnu cerku. Sta ce dalje biti sa njom u knjigama videcemo. S tim sto je i u knjigama jednako glupa, ali ne znamo kakva ce biti kada pocne da utice na dogadjaje oko sebe u vecoj meri.
            Last edited by Sandugp; 21-07-17, 07:11.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Kad izlazi 5a sezona Vikinga? Ne mogu nigde da nadjem. I bolji su mi Vikinzi od GOT iako GOT ima bolju radnju, Vikinzi imaju dušu.

              Comment


              • U novembru.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Omaz jednoj od najboljih serija ikad...

                  Comment


                  • Na ovo sada naletih, opasni spoileri zza narednu epizodu, nesto od ovoga sigurno ide u narednu peizodu, ako ne i sve:


                    Spoiler
                    Melisandra dodje kod Deneris. A Juron izgleda vec nahvatao svoj poklon za Sersei. Pretpostavljamo da su to Pescane Zmije koje su joj ubile Cerku. Mozda cak i ona Oberinova udovica - kako se ono zove, stao mi mozak.
                    Last edited by Sandugp; 22-07-17, 12:21.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Tarantula View Post
                      Premijera 8 sezone TWD 22 oktobra. Valjda ova sezona neće biti smor kao prošla.
                      Nadam se i ja, a po traileru bar deluje da ce biti prepuan akcije.

                      Comment


                      • Zasto ja ovu genijalnost tek sad otkrivam? Sram me bilo.

                        http://www.imdb.com/title/tt2141913/
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Nadam se i ja, a po traileru bar deluje da ce biti prepuan akcije.
                          Šta li je se sa Rikardinjom desilo?
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Opet se drogira i sanja ko zna sta, nije ni cudo, sta sve prodje covek, nije ni cudo da je malo puko.

                            Comment


                            • Završavam 3. sezonu BCS-a. Ostale mi još 2-3 epizode. Neverovatno koliko je moćna ova 3. sezona. Prva mi je bila super, druga vrhunska ali ova treća je nešto posebno. Još ovo uvođenje likova iz BB-a svaku epizodu...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ne znam što ljudi očekuju od BcS pa im se ne sviđa, spora im je i slično... a pročitao sam dosta takvih komentara. Meni je serija odlična, epizode mi časkom prođu. Bila je jedna epizoda gdje mislim da 15-20 min niko ništa nije progovorio, ali i to je bilo predobro i zabavno.

                                Ili iz BrBa koliko se prozivala ona epioda sa muvom a ono je jedna od najjačih epizoda serije
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X