Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel gledao neko The League? Jedna od jacih idiotskih serija.

    Evo jedne scene da vam opise celu seriju, a prava zurka pocinje kad stigne Rafi, preporuka za one koji nisu gledali:

    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Da se na vreme otvori posebna tema za WoT?

      Nije mi jasno što ne otvore novu temu samo za serije?
      Last edited by Centurion; 26-04-17, 20:01.

      Comment


      • Nećemo otvarati posebene teme za serije, a posebno za filmove, jer je toliko godina ovo sve u jednom, a i ne bi ništa to bog zna šta promenilo. Evo primera da se o filmovima i ne piše nešto od poslednjeg Oskara. Pojedinačnih i usamljnih primera ima i to je tako uglavnom do nekog sledećeg festivala, odnosno Oskara.
        Naravno dok ne dođe Arnel.S i šibne 10ak filmova odjednom

        Što se tiče posebnih tema za neke određene serije, tek to ne dolazi u obzir, GOT je zbog hajpa možda mogao baš zbog tog zatrpavnja, ali sve drugo je besmisleno.

        I šta ti je to Nikola WoT?
        Last edited by miloolja; 26-04-17, 20:08.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Da, rekli su mi šta je WoT.. aaaaaaaaaaaa nisam znala za ovo

          Neće dobiti svoju temu
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Nećemo otvarati posebene teme za serije, a posebno za filmove, jer je toliko godina ovo sve u jednom, a i ne bi ništa to bog zna šta promenilo. Evo primera da se o filmovima i ne piše nešto od poslednjeg Oskara. Pojedinačnih i usamljnih primera ima i to je tako uglavnom do nekog sledećeg festivala, odnosno Oskara.
            Naravno dok ne dođe Arnel.S i šibne 10ak filmova odjednom

            Što se tiče posebnih tema za neke određene serije, tek to ne dolazi u obzir, GOT je zbog hajpa možda mogao baš zbog tog zatrpavnja, ali sve drugo je besmisleno.

            I šta ti je to Nikola WoT?


            Eto ti dokaza koliko je ovo što pričam neophodno
            Ja sam na prethodnoj strani pomenuo wot i stavio link sa Monda gde je sve objasnjeno.
            Mnogo je ovo konfuzno, čas film , čas serija ali ok ako su pravila takva šta da se radi

            Comment


            • To što nisma videla link, ili tvoj post, ne znači da je neki film kriv, koliko mogu ovako na brzinu da prelistam, nema filmova unazad.
              Sve se zatrpa, pa i ovakve priče doprinose tome, ali su neminovne
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Šta ti je kad žena drži oklagiju u ruci

                Comment


                • Kad smo vec kod GoTa/WoTa, najjace kad Sandu posle epizode napise analizu i uporedi sa nekim delovima iz knjiga Najbolji postovi, definitivno. Ja sam citao sve GoT knjige i onda procitam njegov post i shvatim da sam zaboravio pola. Kad krene WoT, ocekujem slicne postove. Morace opet da se cita GoT, mada bih mogao da krenem sa WoT-om, ali nikako da se nakanim.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Jel gledao neko The League? Jedna od jacih idiotskih serija.

                    Evo jedne scene da vam opise celu seriju, a prava zurka pocinje kad stigne Rafi, preporuka za one koji nisu gledali:
                    Gledao sam ja nekad davno par sezona, ali su me na kraju smorili pa sam odustao.

                    Kad smo kod ovih manje poznatih serija, evo jedna samo za muski deo foruma, mislim da ce uvodna spica sve reci. http://www.imdb.com/title/tt1344204/
                    sigpic

                    Comment


                    • O pa to je kultna serija
                      Šteta što nema više sezona, samo nemojte ni slučajno da se zajebete pa pogledate film
                      Serija je zabavna ali film je glup do bola.

                      Comment


                      • I League i BMS su top zajebancije, kao i ovo

                        http://www.imdb.com/title/tt0866442/

                        Covjek kad bi mogao da bira u kojoj ce seriji da zivi to bi definitivno bila BMS. I ova prebrutalno debilna scena

                        sigpic

                        Comment


                        • Brutalno glupa ali do jaja
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Umro Džonatan Dem (Jonathan Demme) reditelj "Kad jaganci utihnu"

                            Ovaj njegov film me je svojevremeno oduševio
                            http://www.imdb.com/title/tt0088178/
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Da da, i BMS je dojajna zajebancija. Bese samo jedna sezona jel tako?
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Zasto su ukinuli League a sranja poput Sheldona i slicnih serija imaju po 20 sezona
                                Rafi otac

                                Comment

                                Working...
                                X