Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aki ne baljezgaj , THE KING IN THE NORTH !!!!
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ma epizoda je vrhunska, serija je vrhunska, ali covjek pravi feminista.

      Sve same kraljice
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Spoiler
        Ako znam, mala prica, drzi govoranciju, a cini mi se treba joj opalit' samarcinu i poslat' u sobu da se igra su lutkama. Bjezi mala casti ti, ne peglaj. Pusti ljude neka pricaju, ja kad sam bio mali nisam sjedio za stolom sa odraslima.
        Uvek neko mora kontrirati...
        Jel rekla nesto sto nije istina, jeste klinka, ali svaka rec joj bila na mestu. Mala je izgovorila ono sto bi svaki gledaoc izgovorio tim "pic**nim" kucama sto su se tek sad odazvale.
        Last edited by Scouser; 27-06-16, 14:18.

        Comment


        • Da je Sever dobio kraljicu, pa da ta prica pije vodu.Ovako mozes da pretpostavis koja ce kraljica brzo da padne i zna se koja ostaje.

          Comment


          • Spoiler
            Ma problem je sto su Sjevernjaci kao kad u SP vicu they took our jobs. Klasicni seljaci kojima je jedino zadovoljstvo u zivotu da vicu The King in the north
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ma epizoda je vrhunska, serija je vrhunska, ali covjek pravi feminista.

              Sve same kraljice
              Vise su pisci serije feministi, Martin u knjigama to ne forsira toliko i deluje prirodnije.

              Comment


              • Sada su feministi, kroz godinu dana bice zenomrsci.

                Comment


                • Nemam ja fakat problem s tim, al ovo je malo na silu odradjeno ako se mene pita sa ovim silnim zenama u u najgorem dobu u historiji za zene.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Jbg ljudi, zene su jake, nezavisne, lideri, kako nekad tako i danas. Zene danas imaju karijeru, cijepaju drva, a muzevi ostaju kuci da cuvaju dijete, pomazu oko domaceg, peglaju, peru, spremaju rucak.
                    sigpic

                    Comment


                    • Spoiler
                      Mene interesuje sada jel Jon ima zakonski pravo na Winterfell, jer je on pravi Stark preko majke. Jedino ako je i njeno kopile nema?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Arya mi je od pocetka omiljeni lik, evo je sad brutalna. Kontam da ce The Hound biti sledeci na toj listi, osim ako se ona ne smiri u Winterfellu. Mada lista je lista
                        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                        sigpic

                        Comment


                        • Mala je izdominirala, moze da prica ko sta hoce, ali je jednostavno jedno veliko osvezenje za ovu seriju. Mislim na malu Mormont naravno. Opasna je.
                          Tirion i dalje dominira i istorija se naravno ponavlja
                          Spoiler
                          Opet je Lanister Desnica Targerijenu, kao sto je Tivin bio Ludom Kralju

                          Mocne scene na samom kraju, ali jedna od najsladjih je kada
                          Spoiler
                          Ona vrgava, suvopizda obednica susrece Serseinu osvetu Mogu da zamislim samo sta joj je ser Gregor radio tamo u onoj mracnoj zabacenoj tamnici.

                          Sersei je naravno opet uspela da izdominira, ali samu sebe. Koliku samo cenu placa ta glupava zena za sve svoje postupke, to nije zdravo.
                          Spoiler
                          Ostade i bez treceg deteta, sada jos samo da dodje Valonkar i da je ubije i da se ispuni njeno prorocanstvo. Valnokar Inace na Visokovalirijskom znaci "mali brat"

                          Maloprstic sigurno ima nekog keca u rukavu, jer on naravno zeli sve tako da ce sledeca sezona biti zanimljiva pogotovo sto znamo da je
                          Spoiler
                          Nedojebana mala (sve vise i vise ruzna Targerijenka - neka joj neko pocupa obrve, molim producente serije da angazuju kozmeticare ...) konacno krenula kuci. Jos planira brak sa nekim iz Vesterosa, a jalova

                          inace Aki najvece zakonsko pravo na Zimovrel trenutno ima Bren Stark, pa Sansa, pa Arja.


                          A sto se tice Dzona, serija nam konacno pokazuje da je on
                          Spoiler
                          Sin Lijene Stark i da Ned nije njegov otac, ali nam jos uvek ne govori ko mu je caca. Direktno, ali iz Lijeninih reci upucenih Nedu kada spominje i Robrta, mozemo da skontamo da je Regar Dzonov tata. Eto ga Targerijen sa najvecim pravom na Gvozdeni presto, Deneris mu dodje Tetka.
                          Last edited by Sandugp; 27-06-16, 19:50.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Meni je malo glupavo odradjeno ovo s Varisom na kraju. Ispade covjek teleport ima
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Da ovo sa Varisom je i meni zapalo za oko , svesni smo svi da je to bio duži vremenski period između ta dva događaja al opet loše su to odradili.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • On i Maloprstic su stalno u pokretu, cas su tamo cas su ovamo.

                                Sersei

                                Spoiler
                                Nakon njenog krunisanja, odmah sam se setio prve scene u petoj sezoni kod prorocice kada je Sersei bila klinka i kada joj je receno da ce je mladja i lepsa zbaciti s prestola.Ona na osnovu prorocanstva misli da je Mardzori pretnja, a ne Deni.Ona sada garant misli da se resila svih problema, ali je pravo iznenadjenje ceka u sledecoj sezoni.

                                Comment

                                Working...
                                X