Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znas kada me ne vuce uopste. Silim se bas, slicno kao i za BB
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Sad me vec nervirate
      Mislim da cu sutra poceti da gledam, danas nema sanse


      Mene je WW odusevio, bas mi je legla serija
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Gledam Legion, dobra ali jako uvrnuta serija.
        Uglavnom sam se klonio superherojskih jer su glupe ali od kada sam pogledao Derdevila pa onda ove tri što se nadovezuje na taj univerzum Dzesika Dzons, Luk Kejdz i Iron fists, promenio sam mišljenje.
        Sada će ih spojiti u Defendersima, zivo me kopka kako će to da izgleda?

        Twin Peaks je takođe jedna od onih kultnih čiji se rimejk radi.
        Staru doduše nisam gledao ali ovu verziju necu propustiti.

        http://www.imdb.com/title/tt4093826/


        WW je odličan, u početku spor i konfuzan ali posle 4 epizode krece da se kuva i samo se zahuhtava.
        Last edited by Centurion; 16-04-17, 12:49.

        Comment


        • Pogledao sam pilot 13-ice...svidja mi se
          sigpic

          Comment


          • Better Call Saul suvi kvalitet
            sigpic

            Comment


            • Ima neko da gleda Gotham?
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Ima neko da gleda Gotham?
                Ja sam to batalio nakon pola sezone.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Ima neko da gleda Gotham?
                  Naravno, sigurno jedna od najboljih serija koja se trenutno daje, bas suvi kvalitet.
                  sigpic

                  Comment


                  • Gledao sam prvu sezonu nekako mi presporo deluje. Tj mogli bi neki vremenski gap da naprave... KakoTi se ci i druga i treća sezona Vlajko? Ne znam da li me zajebavas ili si ozbiljna
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Druga sezona je za klasu bolja, ma za dvije. Gledaj i uzivaj, veruj mi
                      sigpic

                      Comment


                      • Jeste da sam pogledao samo dve epizode, ali tople preporuke za Feud http://www.imdb.com/title/tt1984119/?ref_=nv_sr_3

                        Fantasticna gluma, jako dobar scenario i odlicna scenografija Prica prati odnos izmedju dve holivudske dive, Dzoan Kroford i Bet Dejvis, a glume ih oskarovke Suzan Sarandon i Džesika Lang (razbijaju sta rade )

                        Serija je obnovljena za drugu sezonu, a prva se zavrsava sad u nedelju (8 epizoda)
                        Last edited by Heartbreak; 17-04-17, 11:58.
                        sigpic

                        Comment


                        • Derdevil je neprevaziđen od ovih superherojski, fantastičan kvalitet serije, zapleti, vrhunski likovi, međusobni odnosi, a tek negativci.

                          Nego, trejler za Nemanjiće.
                          Izgleda bolje nego što se nadah, mada vidim da se neki loze kako je to loša kopija gota i sl
                          A tek debilnih komentara, poznavanje nase istorije NULA.
                          Nadam se da ce se scenaristi drzati istorijskih činjenica, dobar sam sa istorijom pa ću pazljivo da motrim.

                          https://www.youtube.com/watch?v=dnKGLI3m2Wc

                          Comment


                          • Srpski Game of Thrones.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Sad kada krene loženje i uspoređivanje sa Martinovim čedom i Vikinzima.
                              Već u najavi znam šta da očekujem, loša produkcija, kakvi su to kostimi, bitke nikakve i slično.
                              Vidim da pacijenti pominju i neko bogatstvo, a Srbija se u Nemanjino doba tek počela širiti i vršiti ekspanziju ka jugu, odnosno teritoriji Vizantije.
                              O bogatim rudnicima, pre svega Novom Brdu i Sasima moze se pričati tek od Milutinovog vremena.
                              Nemanjinin dvor i vecina građevina bili su od drveta, tek su kasniji Nemanjići gradili raskošnije palate.
                              Izuzetak su oni u Zeti, pošto je primorje obilovalo kamenom od kojeg su pravljene crkve i rezidencije.
                              Još ako u seriji ne objasne da je Srbija u Nemanjino doba bila pola pravoslavna, a pola katolička ima da sruše internet od pljuvačine i srbovanja.
                              Last edited by Centurion; 17-04-17, 15:13.

                              Comment


                              • Odgledala sam 2 epizode 13 reasons, vise nego zanimljivo
                                a posto me bas vuce da je gledam, za par dana je ovo gotovo
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X