Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misljenja su podijeljenja, otprilike pola-pola, ali ja bas nemam dilemu sta se desilo.
    sigpic

    Comment


    • Black sails

      Spoiler
      Nisam gledao
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Black sails

        Spoiler
        Spoiler
        pa šta čekaš?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Isplatili se gledat ovu novu sezonu zakona brace cetvrtkom? Gledo li tko?

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              Isplatili se gledat ovu novu sezonu zakona brace cetvrtkom? Gledo li tko?
              Naravno da se isplati, ja sam sinoć gledao drugu epizodu.

              Prison Break S05E02

              Spoiler
              Izgleda da se sprema još jedan genijalan Michaelov plan, nevjerujem da je on ubio onog čovjeka.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Jel gledao neko BCS?

                Nadam se da cu veceras da pogledam otvaranje III sez.
                sigpic

                Comment


                • I ja planirao večeras, mada LE komplikuje stvari. Ne može i jare i pare.

                  Comment


                  • What is BCS?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Better Call Saul

                      Rick and Morty, kakvo objasnjavanje
                      sigpic

                      Comment


                      • Muchas gracias
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          I ja planirao večeras, mada LE komplikuje stvari. Ne može i jare i pare.
                          ettv
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Odlicne 2 epizode Prison Break-a za sada, deluje da ce biti interesantna sezona, samo da ga ne iskomplikuju kao ostale serije.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              ettv
                              Nema taj šmek. Pa još premijera kod nas. Doživeh da dve strane serije koje pratim imaju premijere kod nas par dana posle SAD, treba da se ispoštuje to. Evo i PB čekam sutra reprizu od 13:30. I onako ima previše stvari za skidanje s neta.

                              Elem, nastavio sam Misfits par godina posle gledanja pilota koji mi se sviđao, ali eto tek sad se nakanih i završih prvu sezonu. Retko šta može baš onako da me nasmeje, a umirem od onog indijanca Nathana Nadam se da ne pada nivo u narednim sezonama.

                              Comment


                              • Jel gleda neko 13 Reasons Why??? http://www.imdb.com/title/tt1837492/?ref_=nv_sr_1

                                Izasla sezona na Netflixu, bas su dobre kritike
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X