Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aiii Aleksa pa što se oda da gledaš sapunice
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Jbg u malde dane se to gledalo, nisam znao za ništa drugo. Imao 5,6 kanala na tvu šta ću drugo da gledam.. A bile su tu i silne meksikanke i ostale učiteljice života..

      Comment


      • Znas ti brate da su u Sarajevu žene skupljale pare Esmeraldi za operaciju, da bi progledala
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by Rondo9 View Post
          Relevantne su za nas kockare
          Videces kako ce stvari da se izmenjaju, ne bas u svakoj kategoriji ali najvise se menjaju kada je nekom filmu premijera ili bude pusten pre premijere na nekom festivalu.Neko ko je sada treci, bice kroz par meseca prvi.Tacno se secam kako je Idris Elba pre godinu dana u ovo vreme bio drugi ili treci kandidat za musku sporednu ulogu i mislio sam da cu za njega iz sveg srca da navijam kada bude dodela.Kad ono mucak, nije ni nominovan.A pre nego sto su izasle nominacije sam pogledao film i odusevio sam se njegovom glumom.Medju njegove top3 uloge.

          Ocekivao sam malo vise od Vikinga u prvoj epizodi, ali ni ovo sto je prikazano nije lose.Ajvar je cudan miks Dzofrija i Ragnara, vuce na obojicu.Jedina stvar sto nije otisao u Full Joffrey Mode je sto veruje u Bogove.

          Ajvar jeste daleko jaca licnost od Ragnara, ali mislim da glumac ne moze da bude na nivou Travisa.

          Spoiler
          Ako ne znate sta se desilo Ragnaru nakon ove epizode preskocite drugi spojler.
          Spoiler
          Ragnar nece da prezivi sezonu u to sam siguran, Veseks je njegova poslednja plovidba.

          Comment


          • Nahvatah vremena da odgledam poslednje tri epizode WestWorld-a. Fantasticno. Mora biti, kad Nolan mladji pise. Iako to nerado priznajem jer mu je burazer jedan od zesce iritantnih likova. Nema neke poente ulaziti u bilo kakvu dublju analizu, jer ko god to da radi, teorije mu unapred nisu tacne. Neke osnovne stvari se mogu skontati ako se malo bolje obrati paznja, ili progugla, mada je to jedan mizerno mali deo price. Verujem da je sve ovo jedan plitak uvod u stvari koje nadolaze, a niko nema predstavu sta nadolazi. Kao i za Lost ili Frindz, okupiraju te nekim nerealno zanimljivim pricama a u sustini nebitnim, dok se prava prica daleko iza razvija, pa te odjednom samo saseku da ne znas gde bijes.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Ja pratim-
              Agents of S.H.I.E.L.D
              The Walking dead
              The Strain
              Homeland
              The Originals
              Wayward Pines
              Supernatural
              Grimm
              A odgledao sam Hanibala i Burn Notice..
              Sve su mi serije super,možda na 1 mestu Supernatural,i Grimm,a posle Homeland i Wayward Pines..
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Počeo sam i ja da gledam Westworld , stigao do 4. epizode , dobra serija nema šta. Nego brate bedak mi završio Band of Brothers i kad sam odgledao kao da imam neku rupu tojest velika očekivanja od svake druge serije
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ne gledah kukuruziste, je li Stimac nasao neki novi trag u kukuruzistu?
                  sigpic

                  Comment


                  • Nisi pogledao da prisustvujes najboljem delu epizode:
                    Slavica, slavica - zavela je mesareva glavica .....
                    Pa ti vidi sta si propustio.
                    Razmisljam ozbiljno da prestanem da gledam.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Sad cu da skinem i odgledam, ali ako se nije pominjalo kukuruziste bicu ozbiljno razocaran.
                      sigpic

                      Comment


                      • Toliko se napinju al numeju, ne ide.. jok...

                        Hahah što reče jedan... oca ubila dosada.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Odgledah Narcose, dosta dobra druga sezona. Jadna Pablova žena, sada će je ovi iz raznih cartela napastvovati..

                          Comment


                          • Nista bolje u istoriji televizije nije napisano i odradjeno od prve sezone Westworlda, ali ovaj kraj, pa ovo je nemoguce. Ne postoje rijeci.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Nista bolje u istoriji televizije nije napisano i odradjeno od prve sezone Westworlda, ali ovaj kraj, pa ovo je nemoguce. Ne postoje rijeci.
                              U dobrom ili losem smislu?
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • U dobrom naravno, ova prva sezona je nesto najbolje ikad vidjeno u svijetu serija. Covjek ne zna sta ga je snaslo posle ovog finala, a toliko je pitanja pritom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X