Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler
    Steta za Glena, lik je od pocetka prisutan. Mene izuzetno nervira Kerol i onaj mali Karl. Sigurno ce oni na konjima da pomognu Riku da pobiju ove Neganove, ali cekamo oktobar za dalji razvoj situacije
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Nisam ni skontao to. Rekoh mozda naprave da epizoda traje 63 min. sa reklamama, ali vidim da pilot traje dobrih 1h 20m, tako da slabije.

      Pocecu i ja da je gledam taman, mene da su pitali verovatno ne bi mogli bolji termin da joj nadju.

      I meni isto baš odgovara termin. Mada, imaće repriza odmah dan posle premijere, i to obično bude prepodne. A i za vikend će biti sigurno termin, tako da će biti vremena da se isprati...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment




      • Dobar,baš ga sad završavam

        zaboravio da dodam,obuhvata brojeve od 41 do 46,može da se čita i bez nekog predznanja uz naravno konsultovanje pojedinih stranica sa neta
        Last edited by saburo sakai; 06-04-16, 00:19.
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Ja pokusao preko tv-a da gledam American Crime Story, pada mi malo tada pritisak i koncentracija oko 10 i dosta mi je teze da pratim pa sam zbog toga odustao nakon sto sam pogledao cetiri epizode.Ubrzao sam prosle nedelje i sada cekam poslednju epizodu.
          PvsOJS

          Evo ja na četiri i mogu reći da je odlična pizdarija serija. Prijatan šmek devedesetih, sjajna kamera, dobar kasting. Uspeli su da ubace bruka likova a da pritom ne puca glava od praćenja. Baš dobro vozi iako je suđenje tek počelo.

          PS. Travolta se uplastičio do nemoguće odvratnosti.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Tacno sam znao kako ce biti u 11.22.63
            Spoiler
            Kontao sam da će Jake ili ti George ostati u zatvoru, zbog pokušaja ubistva. Uglavnom su ocrnili Kennedyja.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Spoiler
              Meni je samo malo krivo sto nije tu zavrseno, sto mu nije oduzeta opcija restarta. Ali ni ovako nemam zamjerki, kraj je brutalan, serija je generalno genijalna.
              sigpic

              Comment


              • https://rarbg.to/torrent/vz6kbjg



                Koji tandem jbt! Pa ovo moram gledati

                Comment


                • @Sandugp , citas li stripove SW??
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Originally posted by saburo sakai View Post
                    @Sandugp , citas li stripove SW??
                    Jok, slabo citam stripove u poslednje vreme.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Odgledah ovih dana, u susret novoj sezoni, prvu sezonu FearTWD. OK mi je serija, al ako je prequel, ostala je pomalo nedorečena, a to je kako je virus nastao?
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment




                      • Kao sto ste verovatno primetili Pickec je tu. Cak je i porastao. Stoji medju najodanijim pratiocima Ser Alis(t)era (zaboravio sam da li mu je ime sa "t" ili bez, a mrzi me da trazim) Torna, i spreman je da zapali Dzonovo telo. - Puskuronja mali - sada malo veci - ogavni.
                        Last edited by Sandugp; 08-04-16, 13:58.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Tarantula View Post
                          Odgledah ovih dana, u susret novoj sezoni, prvu sezonu FearTWD. OK mi je serija, al ako je prequel, ostala je pomalo nedorečena, a to je kako je virus nastao?
                          Niko tu nije reko da je FTWD prequel strogo,pre svega spin off,cak i Kirkman ne zna sta ce dalje i kako ce se na kraju zavrsiti,ovo su ga verovatno pogurali sa televizije da napravi jedan spin off posto je TWD postigo veliki uspeh

                          Inace u stripu su davo zavrsili sa ovim "arkom" koji sad tv serija pokriva i vec prze dalje
                          Mene smorilo,od proslog leta nisam citao strip,cekam da se nakupi malo pa tek onda
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • The Walking Dead nam se završio prošle nedelje a večeras počinje 2 sezona Fear the Walking Dead.

                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • http://www.dailymotion.com/video/x43...limitations_tv
                              Jokersi nova epizoda
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • http://www.imdb.com/title/tt4209256/



                                Baš mi se svidela prva sezona. Ima serija sasvim dobar potencijal samo da je ne zaseru.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X