Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rondo9 View Post
    A u prvoj epizodi Paint It Black

    Spoiler
    Ima zanimljivih muzickih podloga, svakako To mi se svidja.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Miletić View Post
      https://youtu.be/HTZVi6gaOrk

      Bogovi humora

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      Kada se širi celu epizodu sa muzikom hahahahaha pr I put kada sam gledao tu scenu bilo je 3 ujutru ja sam vrištao.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Dok imam vremena zeleo bih da iznesem jos jedno zapazanje vezano za WW a tice se Dolores i njene price:

        Spoiler
        Mislim da se prica vezana za Dolores - bar ona koju mi mozemo da vidimo - jedan njen deo sigurno, odvija u sadasnjem vremenu (vremenu u kom MIB i Tedi vode svoju). Ali da se takva identicna ili makar veoma slicna prica odvijala i 30 godina ranije sa njom i Vilijamom u glavnim ulogama. Hocu da kazem da on trenutno ide po starom tragu i za to vreme se priseca dogadjaja iz proslosti. Mnoge scene u seriji su me navele da mislim tako - scene u kojima je ona sama samcijata i jasno se vidi da nema nikoga oko nje, a trenutak kasnije se tu pojavljuju Vilijam, El Lazo, Logan itd itd ... Ili obrnuto: tu su sa njom, pa je u narednom trenutku sama.
        Mi znamo da se odredjeni "domacini" kako ih u seriji zovu mogu ponekad pogubiti u svim svojim secanjima i memorijama i izgubiti osrecaj za trenutno. Mislim da je to upravo slucaj sa Dolores. Tako da imamo Dolores koja tumara po parku istim putem kojim je isla pre 30ak godina vodjena svojim secanjima. Na sta ce na kraju naleteti zivo me interesuje, ali predpostavljam da ce se sresti sa MIB. U koliko uzmemo u obizir kao tacno predpostavku da su MIB i Vilijam jedna te ista osoba, onda je to krajnje logicno.
        A naravno ne izuzimam mogucnost da je Dolores vise puta ponavljala svoju "avanturu" - nakon sto ju je prvi put dozivela.
        Last edited by Sandugp; 26-11-16, 08:11.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • WW
          Epizoda je fenomenalna, gluma fantasticna. Znaci ne zna se ko je bolji.
          A sada cu malo da kopiram Maru, pa da kazem da se sve odvija kako sam rekao (predvideo).
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Odgledao sam Band of Brothers i samo sam upitao sebe zašto ovo nisam ranije pogledao Kakvo remek delo brate mili , kakva je samo glumačka ekipa,koliko poznatih glumaca koji su tada bili niko i ništa a ovako su izneli jednu priču
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Bas je vrhunska deveta epizoda WW.Kako se blizi kraj epizode su sve bolje i bolje i sve misterije od prve epizode se otkrivaju.Poznajuci HBO ne ocekujem nista spektakularno u sledecoj, nego postavljanje temelja za drugu sezonu.

              Kraj jebe kevu, taman pomislis nema tu sta da te iznenadi posto su se sva tvoja predvidjanja ostvarila i dobijes jedan jak virtuelni samar.

              Comment


              • Gdje je i šta radi Rick Grimes?
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Počeli Vikinzi
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Odgledao Vikinge, do juce nisam znao da danas izlazi ova 11. epizoda.
                    Spoiler
                    Ajvar najludji od sve brace, isto neki sjeban pogleda kao Ragnar. Kad je Ragnar sve one price pricao Flokiju i Lagerti pomislio sam da manipulira sa njima sve dok se nije hteo obesiti, ali kontam da ce svi ici za njim u Englesku.

                    Comment


                    • Ajvar će da bude opasan igrač , kad vam kažem
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangara View Post
                        Ajvar će da bude opasan igrač , kad vam kažem

                        Comment


                        • Jel prati neko ili je odgledao The Night of (2016) ??
                          Preporuka za ovu mini-seriju ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Odgledo. Odlicna.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Bice paklena sezona Vikingsa sve su prilike !!

                              Ivar the Boneless bice jedan od glavnih, bice bolji od Ragnara, ako se ne varam tako je bilo u istoriji...

                              Ali kako glumi Travis Fimmel

                              Comment


                              • Gledam sad drugu sezonu Narcosa i vidim poznat mi odnekud onaj pukovnik Martinez što je u seriji zamenio onog glavnog od Search Blocka. A ono ovaj Martinez glumio u onim silnim meksičkim serijama što su išle na Pinku..

                                Comment

                                Working...
                                X