Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    pilot GOTa je gledalo 2.22 miliona.
    A sad po epizodi 7-8 miliona. TWD tu razvaljuje 14-15 miliona po epizodi.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      To je ogromna brojka jer je HBO premium kanal i nije dostupan svima, pilot GOTa je gledalo 2.22 miliona.
      Spoiler
      Nego krenulo "sranje" ona dvojca neće prijaviti šetnjicu robotića da njih ne kazne i klupko se polako odmotava

      samo glupo mi je malo to što njima domaćini ništa ne mogu, mislim koja je poenta onda tih igrica, ili se pak nešto menja kad predješ na sledeći nivo ??

      već vidim da pojedinci ne bi ni izlazili iz onog bordela, ma kakav bordel, napali bi oni plavusu još prilikom izbora odeće

      uvek mi je ta tema bila do jaja, samo ne znam kolko mogu da je razvuku, kolko tu ima materijala, za dve, tri sezone
      Last edited by saburo sakai; 07-10-16, 22:41.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Pricao sam vec o tome, Ed Heris je najbolji sporedni glumac svih vremena, dobro to je Dzo Pesi ali Dzo malo glumi, malo ne glumi, Ed sabija i gotovo po automatizmu je sporedni lik

        Ali kakva je muzika ono nije moguce, Djavadi je trenutno broj jedan cini se.



        Razvija se fino prica, popunjavaju se rupe, ali bice tu borbe oko prevlasti kod Hopkinsa, jer mu osoblje ocigledno nije zadovoljno, a tek sta je Heris i zasto ima ovoliku slobodu treba da vidimo. Posle prve epizode mislio sam da nije stvaran, ipak je covjek izgleda.

        Ali preko ovoga nema, ne pamtim ovako mocnu scenu i ovako dobru glumu.



        Give this guy an Emmy Award, RIGHT NOW !!!
        sigpic

        Comment


        • Poceo sam da pratim seriju Crno siroce, odlicna serija

          Comment


          • Dobro, sada je Ed glavni antagonist.
            Tako da to nije sporedna uloga. Ili bi barem trebalo da bude glavni negativac - ko ce ga znati, mozda i nije.
            Ne znam sta je uradio sa glavnom glumicom u prvoj epizodi ono vece u Ambaru - ne verujem da ju je silovao - mozda i tu ima neka zackoljica. Jer suvise je on iskusan lk tu da bi dosao do farme na periferiji grada, samo da siluje seljancicu. Ko zna .... sve njegove radnje imaju neki smisao - ocigledno da traga za necim... Nisam gledao drugu epizodu jos pa necu dalje da komentarisem.
            Last edited by Sandugp; 08-10-16, 16:30.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Kako se glavna trojka iz danske serije Premijerka uglavila u HBO projekte.Sada je rec o Knudsenovoj koja glumi Terezu u Westworldu.Doduse Sorensenovoj su neplanirano otkazali seriju i morace da trazi nesto drugo.

              Moze li mi neko reci da li se u sceni gde se ljudska krv mesa sa mlekom omaz necemu?Pitam zato sto sam istu stvar video u drugoj sezoni Farga.

              Bice sigurno druge sezone, Vinyl imao skoro tri puta manju gledanost dok True Detective je imao tek malo bolju.Uostalom ovo nije mini-serija i siguran sam da vec imaju materijal za drugu sezonu tek je u poslednjoj epizodi probio cifru od 3 miliona.Do tada samo su dve epizode isle preko 2,5 miliona.Vinyl je recimo nakon pilota dobio produzenje za drugu sezonu, pa su otkazali.Verovatno cekaju jos malo da prodje vreme pre nego sto iz HBO-a daju zeleno sveto za drugu sezonu.

              Kakav je mamojeb Ed Haris

              Comment


              • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

                Comment


                • Koliko je ovo u stvari underrated serija kad se pogledaju ocene.

                  Comment


                  • Gotivio sam mnogo Čarls Vejna, malo sam se smorio kada je umor, ali opet ne mogu da dočekam finalnu sezonu. Izvandredna serija, priča, sve.

                    Ima malo kroz serije praznog hoda, možda je zbog toga odbojna ljudima, ali ko voli dobre dijaloge onda je top.

                    Comment






                    • sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Gotivio sam mnogo Čarls Vejna, malo sam se smorio kada je umor, ali opet ne mogu da dočekam finalnu sezonu. Izvandredna serija, priča, sve.

                        Ima malo kroz serije praznog hoda, možda je zbog toga odbojna ljudima, ali ko voli dobre dijaloge onda je top.
                        A ko nije, u pocetku tj. prvih par epizoda lik mi je bio skorz negativan, ali je onda postao pravi mamojeb (mozdaa je bio i pre samo nisam kontao ).
                        Glumac koji je glumio Vane-a, Zach McGowan, bi bio idealan za ulogu Geralta Witchera.

                        Comment


                        • http://www.imdb.com/title/tt0407362/?ref_=nv_sr_1

                          Planiram za par dana da pocnem da gledam, pa me zanima da li bi trebalo nesto pre ovoga, ili posle da pogledam? Vidim da ima jos filmova i neka mini serija sa istim nazivom i glumcima, pa ne bih nesto da preskocim

                          Comment


                          • Meni je ista stvar na listi, doduse pogledao sam samo mini-seriju.Planiram da pogledam i ove neke webisodes, Razor, The Plan i Blood and Chrome.Ja sam prvo skinuo kompletnu seriju sa dodacima sa kickassa, pa sam posle nasao sezone u HD-u.Ove

                            Redosled bas kada je to izlazilo:mini serija, BSG, Razor izmedju 3 i 4 sezone, The Plan kad zavrsis sa serijom i za kraj Blood and Chrome.Mada kapiram da je u sustini dovoljno samo mini serija i serija.

                            Druge stvari iz BSG fransize me ne interesuju.
                            Last edited by Ricma; 11-10-16, 15:27.

                            Comment


                            • Lagano pici BSG, ja sam tako gledao. Jedna od najboljih serija ikad, scifi svakako najbolja
                              sigpic

                              Comment


                              • Evo ti hronoloski, ali ti stvarno ne treba to smaranje, po'vataces sve

                                Caprica
                                Blood & Chrome
                                BSG: The Mini-Series
                                BSG: Seasons 1-2
                                BSG: Razor takes place between Season 2, Episodes 17 and 18.
                                BSG: The Plan takes place betwen the mini-series and Season 2, Episode 20.
                                BSG: The Resistance webisodes
                                BSG: Seasons 3-4 (Part 1)
                                BSG: The Face of the Enemy webisodes
                                BSG: Season 4 (Part 2)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X