Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jes taj debeli je bas smesan k'o crtani

    Comment


    • Suits je jedna od retkih serija koje sam batalio nakon 2, 3 sezone. Pored nje mogu samo da se setim TWD i Hanibal.
      Mislim sve tri su korektne, ali u vremenu kad su serije nerealno dobre ne zelim da gubim vreme na ciste proseke.

      Comment


      • Suits je vrhunska zbog one line humora izmedju one dvojice. Tog cheeky bastarda Harveya koji rijesava sve citav zivot bez problema i onda dolaze problemi koje ne moze da rijesi.

        Serija ima vrhunsku evoluciju likova.

        Inace Sarah Raferty je Donna. Zanimljivo da su ona i Gabriel Macht najbolji prijatelji dosta dugo. Sarah je meni frapantna. Ne bi sad da raspravljamo o ukusima, ali generalno ja volim ove svjetlije djevojke. Ali Meghan kad je vidis u nekom interviju, sija cura.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ja završavam treću sezonu , vrhunac serije mi je Rejčel . Kakva lepota sunce ti poljubim
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Amanda Schull je najjača u seriji. Ne znam da li si stigao do nje, svejedno videćeš.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Amanda Schull je najjača u seriji. Ne znam da li si stigao do nje, svejedno videćeš.
              To ona što je upala preko veze kad je namerno izgubila onaj slučaj ? Ako je to ta i nije mi nešto sva mi minijaturna ona glava štrči ne znam kako da opišem , al zato Rejčel u onim scenama kad se skida za Majka au
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Nisam gledao Suits, ali pogledaj realno....plaža + trčanje + voda + kupaći kostimi, i na to sve nadovežeš 4-5 vrhunskih lepotica....odgovor se sam crta...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ja evo kaskam dve sezone, delim isto misljenje sa Ljubom samo sam za razliku od njega pogledao Hanibala i neki put se zajebem pa pocnem da gledam recimo Vinyl na osnovu imena koja stoje u seriji i jos i dalje pratim Vikinge, South Park i Broadchurch.Ove ostale koje redovno pratim su barem za koplje ispred Suitsa.Stavise mozda su mi dva jedina propusta sto ne pratim redovno Shameless(nova sezona u oktobru) i Amerikance.Poslednje sezone nisam gledao.Za Mr Robota cekam da se nakupi cela sezona pa cu to spiciti u tri dana.

                  GoT, Sherlock, Fargo, House of Cards, Fargo, It's always Sunny in Philadelphia, Archer, Better Call Saul, Peaky Blinders, Daredevil, Narcos, Mr Robot, Rick and Morty i American Crime Story.Malo sam izmesao zanrove, mada sve serije su mi bolje od Suitsa.

                  Jbt konacno sam naterao sebe da pogledam sedmu i osmu sezonu Hausa.Mogao bih nakon toga da obnovim gradivo iz Scrubsa.

                  Doci ce kad-tad Suits na red, ne verujem da mnogo toga propustam.Samo barem ima deset serija pre toga koje bih pogledao, u skorije vreme sigurno cu da pogledam Oz i Battlestar Galactica.

                  Comment


                  • Zavisi ko šta voli. Meni prija Suits, može da se nauči nekih stvari pogotovo iz lika Harvijevog, iako je urađen kao da je nepobediv. Izbedačim se pre učim, pustim epizodu Majk sve zna kao, ma odjebi sine

                    Ali dosta stvari ne samo iz ove serije, ali konkretno i iz nje, može da se primeni u pregovorima, čak sam video i po netu daju primere Harvija u nekim situacijama kako blefira i to...

                    Comment


                    • Suicide Squad žešće sranje.

                      Comment


                      • Originally posted by Bastia33 View Post
                        Suicide Squad žešće sranje.
                        Suviše si blag. Gore od toga...
                        Kao i Dirty Grandpa iako igra De Niro
                        Last edited by Marija81; 15-08-16, 00:24.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Pozdrav za mog brata limara i nek da neku jaku pjesmu pozaspali smo..

                          Vjerujem i dalje u limara
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Razocarao me mnogo Mr Robot, ocekivao sam mnogo vise.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Razocarao me mnogo Mr Robot, ocekivao sam mnogo vise.
                              O kojoj sezoni pričaš?

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                O kojoj sezoni pričaš?
                                Ova druga, jeste da je na pola ali...

                                Comment

                                Working...
                                X