Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler
    My watch has ended



    Duvaj ga Oli
    sigpic

    Comment


    • Spoiler
      Starkovi su bas baksuzi. Sad je Ricon na redu da pati

      Comment


      • Spoiler
        Sto se tice Remzija, imam neki osecaj da nece da prezivi ovu sezonu, moguce da gresim.Bolje bi naravno bilo da sto duze zivi zato sto dosta ljudi nervira, ali ako ga previse ''potrose'' kao lika i treba da ga uklone.Mozda prezivi ukoliko se ni sa kim ne sukobi u ovoj sezoni sto ne verujem da ce da se desi, sumnjam u njega kao vojskovodju.
        Martinova jedina greska do sada je sto se prerano otarasio Oberina, za druge likove mislim da ih se na vreme otarasio.

        Comment


        • Znaci vec ste odgledali, ja danas mislio na poslu, ali nisam stigao. Aj ako neko ima neki solidan torent link neka sibne ovde ili preko pp. Neki standardan, ne treba mi nista hd cuda muda.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Link: http://extratorrent.cc/torrent/48937...5Bettv%5D.html

            Ima da ti skine za 5 min.

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Gotovo odgledao vec, nasao sam. Ali hvala svakako.

              Mislim da cu uskoro promeniti avatar, imam savrsenu sliku za novi
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • I cini mi se da tacno znam koji, jer kad sam gledala zadnje scene, ti si mi pao napamet
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Kako bi Sandu rekao "pickec"

                  Spoiler
                  poplavio


                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Dobra je ova epizoda polako nam otkrivaju pravac u kom serija ide i neke od ključnih misterija. Sad malo da bacim neku teoriju, ovo mi se crtalo dok sam gledao epizodu.

                    Spoiler
                    Ono najbitnije što saznajemo u epizodi jeste da Edard Stark i nije baš bio zagovornik čojstva i junaštva te da je slagao da je porazio onog lika što dobro mačuje, što odmah implicirao da je lagao i kod drugih stvari. Nešto mi se crta da on nikakve veze nema sa Dzonom, vec da je Dzon sin ove njegove sestre i Regara. A morao je to da krije jer je kralj Robert želeo da istrebi targerijansku krv.
                    Last edited by HeadBurn3r; 10-05-16, 16:23.

                    Comment


                    • A kraj epizode, kao da je Sandu pisao scenario
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Kako bi Sandu rekao "pickec"

                        Spoiler
                        poplavio


                        Da se vratimo malo Pickecu:

                        Spoiler
                        Prvo izvinjavam se svima kojima sam svojim novim avatarom ispoilerisao pricu, ali jbg - zao mi je u koliko vam to nesto znaci.
                        E sada da se vratimo Oliju - pickecu. Sve kada se sabere i oduzme, dok sam ga gledao kako se koprca bilo mi ga je zao - na trenutak (jedan kratki trenutak - bas kratak). Jer razumem ja i njegove motive i sav taj njegov bes i zelju za osvetom i sve znam, sve vidim, sve shvatam, ALI ne mogu da shvatim da izdas sopstvenog mentora, coveka koji te spasao, koji ti je pruzio drugi dom. Coveka ciju si devojku ubio a on na ti na to rec nije rekao. Gledao te, pazio te, voelo te. I ti padnes pod uticaj drugih ljudi u svom okruzenju i vodjen emocijama napravis takvog PICKECA od sebe da to nije zdravo.
                        Mislio sam na trenutak da ce ga Dzon postedeti .... ali nije. Poplavio! - sto kaze Aki.


                        Epizodu cu komentarisati kasnije, u koliko se uopste nakanim da je komentarisem. Dovoljno je reci samo da Tirion ne radi nista a i dalje ruzno dominira.
                        "A wise man once said that the true history of the world is the history of great conversations in elegant rooms."
                        Last edited by Sandugp; 10-05-16, 08:35.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • GoT

                          Spoiler
                          Mislio sam da John neće presjeći konopac, koliko je se odlučivao, i da će opet spasiti Ollyja, ali izgleda da je ovo neki drugi John, koga će savjetovati Ser Davos.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Penny

                            Spoiler
                            Evo konačno se pojavili Dorijan i Lili, doktor hoće da je vrati i da je spasi od raznih nevolja ali ona ni da čuje. Ispostavilo se da je onaj iz muzeja Dracula, očekivano kao što je i Sandu rekao..

                            Treba da olade sa hedarama, prošlu epizodu izrešetaše oni u vozu kada odveli Itana, sada Dorijan i Lili rešiše ove perveznjake očas posla. Lili hoće malo da proba i žensku neku..

                            Last edited by Lord Aleksoni; 11-05-16, 12:03.

                            Comment


                            • Bitno da su Colin, Ryan i Wayne tu, za ostale me uopšte nije briga.

                              Comment


                              • @Sandu

                                Spoiler


                                Comment

                                Working...
                                X