Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
    Ne znam da li iko osim Marica i mene prati Vikinge , definitivno najbolja epizoda do sad
    Pratim ja u stopu...
    Spoiler
    Malo mi je bila glupa poslednja bitka, ali zato kakav kraj.

    Comment


    • Gledaju se Vikinzi, generalno oseti se da je sezona razvucena, da je izgubila malo na dinamici i da su veci akcenat bacili na spletkarenja nego na bitke.Malo su iskopirali taj GoT model.Meni se bas svidela poslednja epizoda, slazem se sa Gangrenom da je najbolja epizoda u sezoni, a bolja mi je od svih u trecoj.Tesko da ce moci da izbace bolju sezonu od prve dve, tacnije od druge koja je imho najbolja.Sada se ceka septembar, ionako nema sta da se gleda na jesen sem Netflixovih i animiranih serija(South Park i Rick and Morty) tako da mi je drago sto ce da popune tu rupu.Zato kada je prolece haoticno je, stavise i ove godine se desilo da svakog dana u radnoj nedelji gledam drugu seriju(i redovno Kesica od kad se vratio).Donedavno mi je bio raspored radnih danima:Kesic, Vinyl, Better Call Saul, American Crime Story i Vikings.
      Last edited by Ricma; 23-04-16, 09:50.

      Comment


      • Drugi put sam pogledao i LOST i jos jednom da potvrdim da je to moja omiljena serija i najbolja od stranih serija koju sam pogledao. Prvi put sam gledao kada je Prva Plus pustila i bukvalno u vreme pustanja od 20h do 21h, ni telefon nisam pipao,ma nista, bukvalno sam se uziveo u seriju kao da sam ja tamo i kao da se znam sa likovima iz serije Prosle godine su je ponovo pustili na moje veliko zadovoljstvo i evo,sinoc se zavrsila. Drugo gledanje serije sam gledao kao da prvi put gledam seriju. Voleo bih da je pogledam,recimo za 5 godina ponovo,da malo i zaboravim neke delove u seriji, posto je Prva pustila prvi put u septembru 2014.godine i zavrsila se 2015.godine,a drugo pustanje su krenuli da emituju ako se ne varam u novembru i to 2015.godine. Nije mnogo proslo od prvog gledanja, ali bez obzira na to, uzivao sam gledajuci je. Ako sledeci put bude ponovo na tv-u uskoro, moracu da preskocim, kao sto trenutno preskacem omiljeni film LOTR

        Jos jednom, jedna fenomenalna serija.

        Comment


        • Nova kompanjonka Doctora..

          Comment


          • Hoće li Brajkula čekati 3 sata noćas ili sutra KILLERS-a, FUM-a i ostale?
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Zna se da samo brat Mulder gleda Dosije X live
              vec u 5-6 ujutru imas prve utiske pre no sto ode na spavanje

              Hahahahahaha
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Hoće li Brajkula čekati 3 sata noćas ili sutra KILLERS-a, FUM-a i ostale?
                Pogledace tek nakon sto se vrati sa posla.

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  FILMCINA!

                  suburra
                  Sad sam listao malo temu pa naleteo na ovo

                  To je zapravo kao pilot epizoda,pripremaju sad seriju

                  http://www.hollywoodreporter.com/new...e-stand-887202

                  Nece to skoro,pise 2017,saradnja Netflix i Rai ,vidim da je 10 epizoda u planu,verovatno onda izbace sve u istom danu
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Neko mi je rekao da ce u ovoj sezoni GoTa da ozivi jedan major lik a to nije Dzon Snou.
                    sigpic

                    Comment


                    • Fear the Walking Dead i Game of Thrones u istom terminu. Bravo za njih.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • @Sandu

                        Nije li ovo mnogo materijala za samo 9 epizode

                        http://www.imdb.com/scary-good/penny..._=hm_scg_pd_hd


                        ok,nema filera al ne bih voleo da se ovo samo preleti tek tako,do sada su baš bili temeljni,možda čak i previše
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Videcemo, bice nekih prilicno zanimljivih stvari, a bogami i novih likova. Izgleda mi da su sada svi rastrkani pa me interesuje kako ce im se price (ako se uopste) preklopiti i povezati.
                          Trebalo bi da bude zanimljivo, a vidim pise da ocekujemo malo vise Dorijana Greja u ovoj sezoni
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Navali narode.

                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Heheh ... pocelo je, pocelo ... Ne znam, mislim da cu ipak sacekati do veceras da gledam na HBO, jel veceras "kod nas" premijera?
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Veceras, HBO HD i
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X