Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam rekla da je to tvoje rešenje, već da probaš, pa ćeš videti, nemoj unapred da si malodušan.
    Uostalom podsetio si me, bilo je davno pa sam zaboravila... i meni je bez problema radio laptop, odnosno nisam morala da isključujem prvo TV, već kako bih povezala tako je sve išlo odmah bez ikakvih muka.
    Zahvalićeš mi kasnije.


    Saburo, ja čekam taj izbor i savet tvog bate u vezi hdmi kabla od 10m.
    Last edited by miloolja; 14-04-16, 12:28.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • ajd sad ću da ga zovem....pa ću ti poslati pm
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment




      • Mali hajp pred prvu epizodu , ima milion ovih teorija ali ova mi je nekako najrealnija
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Uz neke sitne stvari koje nisu kao sto ih ovaj bata predstavlja ... to je u sustini to.
          Tako bi trebalo da se odvija prica (sad uz Melisandrinu pomoc pri rezurektovanju ili bez nje - nebitno je).
          Jos koliko dana? Desetak?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • GOT -24.4
            Peni- 1.5. Yeah

            PoI-par dana kasnije ,poslednja sezona

            Preacher.dal 22.5 tako nesto,to bih pogledao ako se ne uvatim za strip u medjuvremenu

            Imate ovde prolecni vodic

            http://www.prijevodi-online.org/smf/...c,34188.0.html
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • The Man in the High Castle

              Spoiler

              Bas zanimlja prica o SBBKBB.

              Ako je pogledamo sa druge strane to je bila nasa situacija od kraja DSR do raspada Juge. Zivelo se super imas kintu, ali brate nemoj da koristis mozak. Nemoj da pricas o vlasti, nemoj ni slucajno da se zalis jer ono, goli otok. Tako je i u seriji.
              Mnogo zanimljivih pitanja je otvoreno, mnoga moralna pitanja i nacela se dovode u pitanje. Nekako se vidi da i u "pobednickoj strani" imas onih koji su nezadoviljni tim "idelnim"zivotima.
              Kroz celu prvu sezonu se provlaci jedan crnac i to u Japanskom delu "sveta". Jevreji su istrebljeni. Ostali su Japanci, Nemci i Nacisticki Amerikanci?! Sva sreca pa je to samo serija.

              Generalno dobra je serija, ali nisam odusevljen. Nije da jedva cekam drugu sezonu. Ili da sam je odgledao u jedanom danu. Spora, troma. Cak i u nekim trenucima je doooosadna. Mislim na Julianu i Frenka. Dvoje ljude koji su nezadovoljni samim sobom, a hoce da menjaju svet! Najbolja scena toga je u skoli kada kaze ovo je umetnost!? Ili kada kaze da ne crta vise jer niko nece da kupuje?!
              Ona koja se divi japancima mozda cak Voli?!:S , i u trenutnku krece da ih mrzi?! Ali Ne mrzi ih sve vec samo jedan deo njih?! A cela prica je krenula zbog nje..
              Joe, koji je isti generalno slabic. I koji ostaje nepoznanica u prvoj sezoni. Ali isto tako Obergruppenführer John Smith je majstor! Koliko covek i dalje veruje u celu pricu i dalje podrzava celu pricu Nacizma. I ako treba da zartvuje svoje dete on ce i dalje podrzavati to. I paralela njegova Rudolph Wegener, koji kapira da je sve to greska i pokusava nekako da ublazi savest za sva nedela ali ne moze. Jbg, sam si tu. Takodje tu je Reinhard Heydrich , koji hoce vlast. Kome je muka od Hitlera i neko ko kuje zaveru a bitna je glava u ogromnom Rajku.
              Na sve to dodaju se Inspector Kido i Trade Ministar Tagomi
              Prvi koji takodje slepo veruje u svoj Japan i drzi se svih mogucih propisa i sve ce da uradi samo da dodje do rezultata. Makar i pogresio on ce uraditi najgore stvari. Ministar koga glumi Hiroyuki Tagawa (wthy) koji sagleda realnost. Nije on cvecka, nemas ih, ali kakvu realnost da sagledas u takvom svetu!? Neko ko je vizionar i kome je takodje duboko u sebi dosta svega kao i Wegneru, ali oni su tu male glave. Previse je ispranih mozgova oko njih.

              Poslednja scena. kao WTF?! ali . Ima opasnih delova u seriji ali nekako troje bitnih ljudi u seriji su preveliki ziherasi. I cela prica skupljanja filmova je manje vise udarac na realnost. Gledas "realnost" u nerealnoj seriji. Kako god to zvucalo, ima smisla.

              Nisam citao knjigu da bih mogao da uporedim. Treba odgledati cisto da se zapitas oko nekih stvari.



              ps: Mambi bi se svidela serija pogotovo zbog jevreja
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Interesantno za pogledati.

                Comment


                • Da li ovo Blacklist ostavlja seriju ocu da je napravi velikom?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Par dobrih serija? Sci-fi i post apokaliptik fazon?
                    Mada može sve u principu, nabacajte one koje su vama dobre samo da nisu komedije, to nešto slabo varim sem Jokersa.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Mađioničari

                      Limitless

                      Rekao bih i Blindspot ali je to komercijala. To su ti nove generalno.
                      Black seals, demoni i DaVinci.

                      http://www.imdb.com/title/tt4052886/?ref_=tt_rec_tt
                      Last edited by l1m4r; 17-04-16, 19:50.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Mađioničari

                        Limitless

                        Rekao bih i Blindspot ali je to komercijala. To su ti nove generalno.
                        Black seals, demoni i DaVinci.

                        http://www.imdb.com/title/tt4052886/?ref_=tt_rec_tt
                        Gledao Lucifera, Limitless.... sve sem Black Seals.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Black Sails ti je serija o piratima, radnja je prije knjige/serije/filma Ostrvo sa blagom i serija svakom epizodom ide uzlaznom putanjom sa jako dobro razradjenim likovima, i ako volis iole piratsku tematiku to ti je prava serija za gledanje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Doooooođi

                            Comment


                            • Al je porasla zmajčina sunce ti poljubim , i ova poslednja scena kad šibnu vatru na Tiriona me podsetila na onaj video što sam okačio pre par dana o teorijama ko su preostala dva Targarijena gde se spominjao Tirion i kako vatra otkriva prave naslednike
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • 22.maja pocinje 3.sezona Peaky Blindersa
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X