Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bokirivaldo View Post
    Sutra pocinje 4 sezona Vikings ,izgleda da ce imati 16 epizoda ne 10 kao do sada http://www.imdb.com/title/tt2306299/?ref_=nv_sr_1
    Bice 20 epizoda, a ne 16.Cetvrtu sezonu ce da podele na dva dela:10 ide sada, a 10 na jesen.Ono sto ne znam da li to znaci da u sledecih godinu dana zavrsavaju sa serijom a imam osecaj da je tako.Mislio sam jedno vreme da bi ova sezona mogla da bude poslednja, ali cini mi se da ima tu jos materijala.Namerno ne idem na wiki da vidim sta se desilo sa likovima(jedino znam Ragnarovu sudbinu), ali nailazenje na svaki veci dogadjaj bi mi upropastio uzitak kod serije.

    Spoiler
    Za jednu stvar sam siguran, Floki ce da ga najebe.

    Comment


    • Hm, hm, hm.

      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Vrhunska prva epizoda 11.22.63.
        sigpic

        Comment


        • Kapicic u Simpsonovima
          sigpic

          Comment


          • http://www.imdb.com/title/tt4816626/

            Skroz ok serija za sada, ima potencijal, pratice se.

            Comment


            • TWD objasnjava, evo sad i madjionicara nekog. Zavezu ga i za 7 sekundi se oslobodi konzervom, popenje na kamion i zalijepi na krov 56 km. Potom ga opet zavezu i zakljucaju ali puf, magicno je ponovo slobodan. Puf.
              sigpic

              Comment


              • Sram Ricka da bude, nakon samo jedne epizode zaboravlja na plavušicu Jessie i spava sa Michonne. Carlito živ i zdrav nakon headshot.
                Haha, najjače je za tog lika mađioničara, na krov se popeo, a Rick i Daryl pojma nemaju.
                Last edited by Tarantula®; 23-02-16, 13:22.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  TWD objasnjava, evo sad i madjionicara nekog. Zavezu ga i za 7 sekundi se oslobodi konzervom, popenje na kamion i zalijepi na krov 56 km. Potom ga opet zavezu i zakljucaju ali puf, magicno je ponovo slobodan. Puf.
                  Kao da ne znate da je serija realno gledano prosek, ali da ybog svoje zanimljive tematike i pojedinih veoma harizmaticnih likova privlaci ogroman broj gledalaca.
                  Pa sada ajde da pljujemo po necemu sto je i onako njesra. Suvise lako, suvise prosto, penal, zicer. Nezanimljivo je jednostavno raditi to.
                  Ako sam se vec odlucio (pre nekoliko meseci, mozda pola godine) da odgledam tu seriju, znajuci sve njene mane, makar cu da cuteci jedem govna, a necu jos naglas onako govnavih usta da jos recitujem pesmicu za uzrast predskolskog (toliko je tesko pljuvati po ovome, otprilike)
                  Last edited by Sandugp; 23-02-16, 13:08.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Kad sam znao da ce se osloboditi ali pomislio sam da ce uci kamion, jos sam bio ubedjen da Rick nece pogledati retrovizor.

                    Comment


                    • Realno ova 6. sezona je znatno bolja od svih onih prethodnih (3. 4. i 5. sezona),
                      kada je Frank Darabont odlučio da izađe iz neposredne produkcije serije.

                      Fear the Walking Dead je bolja.
                      Po kvalitetu kao prve 2 sezone TWD.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Kao da ne znate da je serija realno gledano prosek, ali da ybog svoje zanimljive tematike i pojedinih veoma harizmaticnih likova privlaci ogroman broj gledalaca.
                        Pa sada ajde da pljujemo po necemu sto je i onako njesra. Suvise lako, suvise prosto, penal, zicer. Nezanimljivo je jednostavno raditi to.
                        Ako sam se vec odlucio (pre nekoliko meseci, mozda pola godine) da odgledam tu seriju, znajuci sve njene mane, makar cu da cuteci jedem govna, a necu jos naglas onako govnavih usta da jos recitujem pesmicu za uzrast predskolskog (toliko je tesko pljuvati po ovome, otprilike)
                        Gledamo seriju o zombijima, smaim tim ne ocekujem neko realnost, ali samo da gledaoce ne smatraju idiotima. Ovo sto rade u poslednje dvije epizode se kosi sa svakom logikom, svakako moze kvalitetnije da se odradi.

                        Better Call Saul prva epizoda vrhunska, vidim da je izasla druga, sad cu da je skinem.
                        sigpic

                        Comment


                        • 11.22.63. kida, veliko 'fala Jaqen Hghar-e! A i za Outsiders isto takodje.

                          Comment


                          • E, ova druga epizoda možda još bolja.

                            Comment


                            • To mi je nesto najbolje sto sam gledao novije posle The Man in the high Castlea, skida se druga epizoda, ako se stigne prije LS, ako ne oko ponoci ce se odgledat'
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Gledamo seriju o zombijima, smaim tim ne ocekujem neko realnost, ali samo da gledaoce ne smatraju idiotima. Ovo sto rade u poslednje dvije epizode se kosi sa svakom logikom, svakako moze kvalitetnije da se odradi.

                                Better Call Saul prva epizoda vrhunska, vidim da je izasla druga, sad cu da je skinem.
                                Pa Isus je to covece, ne neki bil-de, obicnjak, smarac. ISUS mamojeb
                                Mogu samo da zamislim sta li je bilo sa jadnim Derilom koji je ostao da ga cuva.
                                A za prethodnu epizodu, pa dobro, biju ljudi, pucaju, lece, bore se.... svasta se desi u zaru borbe i kada adrenalin proradi

                                Slazem se ja sa svakom tvojom zamerkom Vladane moj, ali ne mogu bas da pljujem toliko, jer i ne ocekujem nista specijalno. Drugacije bi bilo (naravno) da me neka od serija od kojih ocekujem puno, razocara... Ovo je ipak vise za razbribrigu
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X