Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izasao skoro dvocasovni pilot

    http://www.imdb.com/title/tt3186130/
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Izasao skoro dvocasovni pilot

      http://www.imdb.com/title/tt3186130/
      Skorseze radio mora da bude dobro. Odavno je cekam, nadam se da se necu razocarati.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Odgledah TWD, taman se ponadao mali govnar otisao za mamicom kad ono... preziveo jbni metak koji ga pogodi u glavu tacnije u oko. Pa da li ce ikad ta mala avetinja da umre

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Odgledah TWD, taman se ponadao mali govnar otisao za mamicom kad ono... preziveo jbni metak koji ga pogodi u glavu tacnije u oko. Pa da li ce ikad ta mala avetinja da umre

          Dno dna epizoda. Koliko samo nelogičnih scena. Serija se pretvorila u treš, a i vređa inteligenciju. Sad tek žalim što nisam prestao nakon druge sezone. Atraktivna epizoda za decu od 16 godina.

          Spoiler
          Nisu uopšte nastavili seriju onde gde su stali, ono Derilovo dizanje u vazduh one grupice je smešno urađeno u najmanju ruku. Ubi čoveka, a niko to ne primeti i onda ih raznosi bazukom. Ubistvo Andersonovih presmešno, Karla metak pogodio u oko on živ, stoji 5-6 sekundi kao da se ništa nije desilo. Glen stoji među 10 zombija, onaj drvoseča iz automatske pobija sve zombije a Glena nijedan metak ne dodiruje.

          Comment


          • Izmasakriraše ih sve u TWD.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Predobra epizoda, bas dobra akcija i logicne odluke. Posebno mi se nekoliko situacija svidjelo.

              Prva kad Deril digne bazukom motoriste, to mi je vise izgledalo kao da imaju podmednutu bombu na motoru koja se slucajno aktivirila ili koju je neko daljinskim putem aktivirao, a prije toga postavio dok su motoristi bili zauzeti pricom. E pa, dragi motoristi, da ste manje pricali i bili odlucniji ne bi dosli u tu situaciju.

              Sav onaj haos sa onom plavusom i sinom joj je isto odlican. Riku prolaze flesbekovi i druzeanja sa plavusom koju poznaje oko 10 epizoda. To je jasan pokazatelj da vrijeme drugacije tece u zombi apokalipsi i da su oni uspostavili izuzetnu emotivnu vezu iako su se vidjeli mozda 7 puta.

              Gej momenat izmedju drugog sina i smaraca Karla. Smarac Karl je jos jednom dokazao velicinu i uhvatio za ruku drugog plavusinog sina u tradicionalnoj setnji medju zombije. Ipak da se dobrota ne isplati jos jednom smo dobili dokaz posto je plavusin sin pokusao i treci atentan, ovoga puta nad Rikom ali je bio najblizi da ubije Karla. Treca sreca sto bi se reklo. Ipak trebala bi mu jos jedna sansa da zavrsi posao, sto se nece desiti.

              I najvazniji momenat i najljepsi u epizodi je dovodjenje Karla kod doktorke koja do juce nije umjela trn iz prsta da izvadi. Sada je sprovela komplikovanu operaciju glave, ipak je metak prosao kroz oko, lobanju i mozak za nevjerovatni svjetski rekord od minut i sedam stotinki. Zapravo je trebalo to samo zasiti i zaviti, sto je ona uradila izuzetno brzo i time spasila Karlitu zivot.

              I poslednji ali nikako najgori momenat je zapaljivanje rijeke, a setaci su skrenuli sa tradicionalne rute i brze bolje potrcali u zapaljenu rijeku. Valjda im je bilo zima.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Predobra epizoda, bas dobra akcija i logicne odluke. Posebno mi se nekoliko situacija svidjelo.

                Prva kad Deril digne bazukom motoriste, to mi je vise izgledalo kao da imaju podmednutu bombu na motoru koja se slucajno aktivirila ili koju je neko daljinskim putem aktivirao, a prije toga postavio dok su motoristi bili zauzeti pricom. E pa, dragi motoristi, da ste manje pricali i bili odlucniji ne bi dosli u tu situaciju.

                Sav onaj haos sa onom plavusom i sinom joj je isto odlican. Riku prolaze flesbekovi i druzeanja sa plavusom koju poznaje oko 10 epizoda. To je jasan pokazatelj da vrijeme drugacije tece u zombi apokalipsi i da su oni uspostavili izuzetnu emotivnu vezu iako su se vidjeli mozda 7 puta.

                Gej momenat izmedju drugog sina i smaraca Karla. Smarac Karl je jos jednom dokazao velicinu i uhvatio za ruku drugog plavusinog sina u tradicionalnoj setnji medju zombije. Ipak da se dobrota ne isplati jos jednom smo dobili dokaz posto je plavusin sin pokusao i treci atentan, ovoga puta nad Rikom ali je bio najblizi da ubije Karla. Treca sreca sto bi se reklo. Ipak trebala bi mu jos jedna sansa da zavrsi posao, sto se nece desiti.

                I najvazniji momenat i najljepsi u epizodi je dovodjenje Karla kod doktorke koja do juce nije umjela trn iz prsta da izvadi. Sada je sprovela komplikovanu operaciju glave, ipak je metak prosao kroz oko, lobanju i mozak za nevjerovatni svjetski rekord od minut i sedam stotinki. Zapravo je trebalo to samo zasiti i zaviti, sto je ona uradila izuzetno brzo i time spasila Karlitu zivot.

                I poslednji ali nikako najgori momenat je zapaljivanje rijeke, a setaci su skrenuli sa tradicionalne rute i brze bolje potrcali u zapaljenu rijeku. Valjda im je bilo zima.

                Comment




                • 11.22.63

                  Mini-serija zasnovana na istoimenoj noveli Stivena Kinga, koja prati nastavnika engleskog jezika koji otkriva vremenski portal,*
                  i odlučuje da se vrati u prošlost kako bi sprečio ubistvo predsednika SAD-a, Džona Kenedija.

                  Preporuka za gledanje.
                  Bio sam veoma skeptičan.
                  Bezrazložno.
                  Prva epizoda traje 80 minuta.

                  Outsiders



                  Za ljubitelje južnjačkog gotika.
                  Ko je voleo Justified, zbog specifične atmosfere u mitskim Apalačima,*ovo će voleti još više, jer ide korak dalje .

                  Ukratko, radnja serije prati klan Fereli, porodicu koja živi izolovano u Apalačkim planinama od pamtiveka.
                  Ovako izlovani oni će učiniti sve što je potrebno da sačuvaju i odbrane njihov način života, preduzumajući i najekstremnije mere.
                  Last edited by Jaqen Hghar; 16-02-16, 22:12.

                  Comment


                  • Nisam stigao nista da odgledam ovih dana.
                    Evo upravo gledam TWD najnoviju epizodu. Krenuo je Derilko da preslisava ponovo zuka-ba.
                    Vidim izasao Soul druga sezona, mora se sada sve gledati, ne znam samo kada cu stici
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Igraj samo Dragon Age, sve ostalo su sitnice.Kroz deset dana sve propusteno ces da nadokandis.

                      Knjiga Dalas '63 mi je kod caleta vise od godinu dana i nikako da je se docepam i krenem sa citanjem, ne verujem da cu u skorije vreme uspeti u tome pa bih mogao da pogledam seriju.Vagam se i za American Crime Story da li da pocnem sa gledanjem, video sam da Fox krece sa prvom sezonom sledece srede.Nikakav problem ako cu to da gledam jednom nedeljno i sto kasni tri nedelje u odnosu na SAD.

                      Comment



                      • Eh, da zaboravih najvažnije.
                        Better Call Saul početak druge sezone je fenomenalan.
                        Vredelo je čekati.

                        U nekakvoj AMC tradiciji ("Talking Bad", "Talking Dead") pokrenuli su talk-show "Talking Saul" koji govori o seriji,
                        gde voditelj Chris Hardwick razgovara sa glumcima, autorima i fanovima serije neposredno po njenom emitovanju.

                        Last edited by Jaqen Hghar; 17-02-16, 10:41.

                        Comment




                        • Underbelly, zaista fantastična Australijska serija. Organizovani kriminal, korumpirana policija, obračun bandi.. Obuhvaćene sve strukture jednog posrnulog društva and a true story.
                          Svima bih preporučio.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Svidio mi se bas pilot Vinyla, mislim da ce biti top serija. Tacno se vidi da je Skorsese rezirao, njegov sjajni stil, uz nezaobilazno idenje u sirinu
                            sigpic

                            Comment


                            • Uh, još se ne usuđujem da pogledam.
                              Imam neku predrasudu o toj tematici,
                              posebno jer sam ljubitelj muzike 60 i alternative
                              iz 90-ih.
                              Nisam baš zaljubljenik u acid/cocaine '70s.
                              Sve do pojave punka.
                              Last edited by Jaqen Hghar; 17-02-16, 15:19.

                              Comment


                              • Sutra pocinje 4 sezona Vikings ,izgleda da ce imati 16 epizoda ne 10 kao do sada http://www.imdb.com/title/tt2306299/?ref_=nv_sr_1
                                GIFSoup

                                Comment

                                Working...
                                X