Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace The 100 je jedna od rijetkih serija trenutno koja me cera da gledam epizodu za epizodom. Gluma je ok, s tim sto Ajzea Vasington bas odskace previse.

    Izasla i nova epizoda TWDa
    sigpic

    Comment


    • Završih sinoć sa 1 sezonom The 100. Serija baš podsjeća na Izgubljene, imaju i jednog istog glumca Henry Ian Cusick. Kao što je rekao jedan član prije, nemaju oni taj budžet, nekako kao da je sve amaterski napravljeno. Ali opet imaju i oni ono nešto. Danas skidanje 5-6 epizoda 2 sezone, pa vidjećemo šta će se dešavati.
      Last edited by Tarantula®; 19-10-15, 15:07.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Dez je meni inace omiljeni lik u Lostu, nije ni Kejn los, ali ona gluma u Lostu je ipak bila osjetno jaca, imao je mnogo bolju ulogu jednostavno.
        sigpic

        Comment


        • Sta se desava se serijom "Fear of the walking death"? Nije bilo epizode prosle nedelje?
          Sada cu da gledam Mr. Holmes da vidim kako se McKellen snasao u toj ulozi. Jedno su Magneto i Gandalf, Serlok je ipak nesto veci nivo ...
          Last edited by Sandugp; 19-10-15, 13:23.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Inace The 100 je jedna od rijetkih serija trenutno koja me cera da gledam epizodu za epizodom. Gluma je ok, s tim sto Ajzea Vasington bas odskace previse.

            Izasla i nova epizoda TWDa
            Kritike su im bas naklonjene, ali nisu bas odradili dobar posao sa promovisanjem serije. Na Rotten Tomatoes imaju 100% rating.

            Isaiah Washington odradjuje ulogu fenomenalno. Bila je neka zajebancija na netu, u prvoj sezoni bio Moses, u drugoj brother of Jesus

            @Sandu

            Fear the walking dead je imala svega 6 epizoda. Zavrsena je prva sezona, pa sledece leto ces gledati nove epizode
            Last edited by Prototype; 19-10-15, 15:22.

            Comment


            • Hahaha pa tako nekako i dodje, ali stvarno sabija kako glumi. Bolesnu emociju covjek ima, bas masu odskace.

              FTWD sledeca sezona 15 epizoda cini mi se, nema potrebe da idu dvije WD serije u isto vrijeme, ovako ce taman pokriti cijelu godinu, jedna zavrsi, druga pocinje
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Kritike su im bas naklonjene, ali nisu bas odradili dobar posao sa promovisanjem serije. Na Rotten Tomatoes imaju 100% rating.

                Isaiah Washington odradjuje ulogu fenomenalno. Bila je neka zajebancija na netu, u prvoj sezoni bio Moses, u drugoj brother of Jesus

                @Sandu

                Fear the walking dead je imala svega 6 epizoda. Zavrsena je prva sezona, pa sledece leto ces gledati nove epizode
                E super,- ludilo.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Al pogledaj ti kako su ljudi dobro odradili tj "svet" radnju serije ili kako god, ne umem lepo da se izrazim. Dok sam gledao FTWD, imao sam osecaj kao da su odradili reboot Znaci skoro sve isto, drugaciji glumci i sredina dogadjanja.

                  I hvala Bogu nije imalo jbnog malog john ramba zvanog CORAL

                  Comment


                  • E jebem ti sezonu od 6 epizoda. Pazumem ja njih, nece da preklapaju serije, ali mogli su to malo povoljnije po mene da iskombinuju.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Jedna od gadnijih scena u cijeloj seriji ova sa kornjacom u TWD
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by trigger View Post
                        Odgledao ja prvu epizodu Cini mi se da mi je bila zanimljivija od prve epizode prve sezone.
                        Meni se vise svidja pocetak prve sezone, ovde se malo preteralo kako bi drugi dogadjaji dobili smisao.Sto kaze prskaj, samo da ne preteruju.Bas me interesuje sta ce Dunsterka da uradi u sledecoj epizodi. Ovo mogu da im progledam kroz prste.Odmah sam se setio jedne scene iz Twin Peaks-a, a nemaju bas puno zajednickih tacaka.

                        @prskaj

                        Samo cu reci krv i mleko.Znaces na sta mislim.

                        Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Maricu jesi gledao novu epizodu najdrazeg hirurga dr. Thackerya
                        Nije lose, nastavlja tamo gde je stao.Mada verujem da ce pre ili kasnije da ponovo odlepi.Samo sto ovaj put nece biti primoran da veze 10 cvorova.Nadam se da ce tu kartu da ostave za kasnije.Svidja mi se u kom pravcu krecu, ne sumnjam u Soderberga.Ocekujem uskoro jednu epizodu posle koje necu znati gde mi se nalazi glava.Kao sto je bio slucaj sa onim neredima iz prosle sezone.Tek treba da ubrzaju radnju.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Nije lose, nastavlja tamo gde je stao.Mada verujem da ce pre ili kasnije da ponovo odlepi.Samo sto ovaj put nece biti primoran da veze 10 cvorova.Nadam se da ce tu kartu da ostave za kasnije.Svidja mi se u kom pravcu krecu, ne sumnjam u Soderberga.Ocekujem uskoro jednu epizodu posle koje necu znati gde mi se nalazi glava.Kao sto je bio slucaj sa onim neredima iz prosle sezone.Tek treba da ubrzaju radnju.
                          Bas je bolesna serija, bit ce ovdje zajebancije i ako se bude drzao Sodeberg istinite price bit ce ludnica do kraja sezone
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Zaboravih da spomenem najbitnije, jedna od retkih serija gde usred jedne scene zelim da prekinem sa epizodom zato sto ne mogu vise da gledam tu ''grozotu'' jer mi se prosto gadi sta oni rade zato sto je tako eksplicitno prikazano.Nije kao u Hausu recimo, par puta mi se cini da nemam ja stomak za takve stvari.Obe scene zbog kojih sam hteo da prekinem su se desile u operacionoj sali, nemam pojma kako ostajem pribran i izdrzim do kraja.Tako mi je bilo i sa ovom epizodom, cim sam ovo izdrzao idem ja do kraja.

                            Comment


                            • Kad je lupao onoj po nosu onim cekicem kontam se gledaj kretena, jos se sav trese hocel joj smrskat glavu. A onda ide ona operacija onog nakog odvratnog gnoja, gdje sam se ugasio jer sam donio sebi da rucam
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                E jebem ti sezonu od 6 epizoda. Pazumem ja njih, nece da preklapaju serije, ali mogli su to malo povoljnije po mene da iskombinuju.
                                Ja sam skinuo prvu epizodu bio i nešto me smorila i nisam odgledao tako da sam batalio jedno vreme i hteo sam kad je bila na nekoj četvrtoj , petoj epizodi da skinem ponovo ali su uklonili sve torente tako da sam batalio
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X