Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Par ljudi mi je skrenulo paznju na seriju pre nego sto je pocela da se emituje.Odmah sam prvo zapazio da rezira Soderberg, a glavnu ulogu tumaci Klajv Oven.Jos procitao da je Cinemax pobedio HBO koji je isto bio zainteresovan za ovaj projekat.
    Kako mislis pobijedio? To je HBO grupacija.
    sigpic

    Comment


    • Ne bih bas da gubim vreme na neku seriju bzvz,pogledao sam 1 epizodu i nesto mi nije WOW pa me zanima da li neko gleda? Inace volim filmove i serije na ovu temu pa bih zato dao sansu
      http://www.imdb.com/title/tt2628232/

      Comment


      • Originally posted by Baron von Eric View Post
        Pitanje za TWD

        Spoiler
        Da li ce Deril i Kerol vec jednom da se smuvaju?
        Spoiler
        Ja sam svo vreme mislio da su oni kao zajedno ili "gaje" jedno prema drugom platonsku ljubav.

        Comment


        • Originally posted by Jigsaw92 View Post
          Ne bih bas da gubim vreme na neku seriju bzvz,pogledao sam 1 epizodu i nesto mi nije WOW pa me zanima da li neko gleda? Inace volim filmove i serije na ovu temu pa bih zato dao sansu
          http://www.imdb.com/title/tt2628232/
          Eva Grin glumi, meni je to dovoljno.

          Mada za neki kraci a efektniji fix kada je ona u pitanju pogledaj Sin City 2.

          @Scouser

          Spoiler
          Ocigledno da emocije postoje, ali nista konkretno se ne desava 5 sezona.
          Last edited by ExEric; 29-10-14, 21:26.
          sigpic

          Comment


          • Gothamu je bilo potrebno 6 epizoda da postane zanimljiv.
            sigpic

            Comment


            • Pogledao i ja poslednju epizodu i mogu reci da mi je kraj slab i manje sokantan, ispod standarda koje su postavili u prethodnim sezonama, i to pogotovo mislim na drugu i cetvrtu.Nisam ni preterano iznenadjen krajem s obzirom na to sta su nam priredili pre toga u drugim finalima sezona.Cetvrta je ubedljivo najslabija, ali od onakvog kraja nisam mogao da dodjem sebi.Dosta gore sam to podneo nego bilo koju smrt iz GoT...
              Spoiler
              verovatno zato sto sam gotivio Heroua.Svi mi koji smo pratili seriju smo znali da ce nas ovakav kraj cekati, ali naspram drugih ubijenih sporednih likova na ovo poslednje sam bio ravnodusan.Jedna od retkih serija gde su mi sporedni likovi dosta drazi od glavnog, pa mi je tako i teze palo kada su oni ubijeni.


              Btw, ne svidja mi se sto je izostavljen pad A.R.Krivo mi je sto je ova poslednja sezona skracena, mozda bi mi ovakvo bila bolja od trece.Nema bas ni nekog kako da kazem zajebanog negativca koji je kao licnost gledaocima veoma zanimljiva kao sto je bio to slucaj sa Rosetijem.Prva i druga su klasa.Zavrsili su onako kako su najavili:NO ONE GOES QUIETLY.

              To sam sada pogledao pre par minuta, pre toga sam isto zavrsio sa drugom sezonom Hanibala i prvom The Knick.Hanibal je pobedio, onakvih poslednjih 15 minuta.Sta je ono covece, kako je on, odakle ona, da li je...i slicna pitanja su iskakala do samog kraja.Naravno na neka jos nisam dobio odgovor, na neka cemo dobiti u trecoj sezoni.Jedna stvar mi i jeste bila predvidljiva, ali toliko neocekivanih obrta.Bio sam u ekstazi nakon sto se epizoda zavrsila.Cini mi se da mi je druga sezona mozda malo slabija od prve, ali poslednjih par epizoda u drugoj su mi bolje od prve.
              Spoiler
              Najjace mi je to da je kod svih likova status unknown, mada se zna da ce Dzek da prezivi posto se posle pojavljuje u filmu Hanibal.


              Dosta bolja druga polovine sezone Knick-a od prve, ubacili su malo u vecu brzinu, glavni lik je poceo da krizira, jos par dogadjaja su uneli malo vise dinamike.Par sporednih likova su dodatno zacinili radnju, sedma epizoda mi je verovatno najbolja od svih njih.Sa velikim nestrpljenjem iscekujem pocetak druge sezone zbog poslednje scene.

              Comment


              • Dobra epizoda TWD, najeba Kris Rok

                Premocno!



                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Dobra epizoda TWD, najeba Kris Rok
                  Jos ja kontam nije valjda stvarno sin mozda Bet opasna mala,kao da joj je Derol stariji brat
                  sigpic

                  Comment


                  • Mucke ili Men behaving badly?
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Men behaving badly. Suroviji su dosta. Mucke su naravno zakon, ali ovi su jedinstveni.
                      Last edited by ExEric; 04-11-14, 21:56.
                      sigpic

                      Comment


                      • Men behaving badly postaju vrhunski kad se pojavi Toni. Proslo je par godina kako ih nisam gledao pa sad nmg odluciti sta da skinem.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Dekard View Post
                          Man behaving badly. Suroviji su dosta. Mucke su naravno zakon, ali ovi su jedinstveni.
                          Mislim da sam jedini koji vise gotivi ovu dvojicu poganih svinja

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Mislim da sam jedini koji vise gotivi ovu dvojicu poganih svinja
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Erik Dekard View Post
                              Ocekivao sam upravo ovaj klip

                              Najjaci su definitivno.
                              Pre godinu, dve ih gledao na YT opet. I to sa nasim prevodom

                              Comment


                              • Mogao bih isto da ih obnovim. Dobro Indigo spomenu ovo veceras .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X