Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Odgledah prvu epizodu Dark Matter, sto znam moze da se pogleda ali kad se uporedi sa Battlestar Galacticom npr. je to prilicno tanko.

    Zaboravih onaj dan Prometheusa od Ridlijevih filmova, on mi je bas odlican.
    Nije losa serija, malo realnija slika buducnosti a ne utopicna sranja. Tesko se sta moze porediti sa Galacticom i dr Gajusom Baltarom xD

    Wayward pines mi je brutalna, bukvalno kidanje.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Meni je W pines prosek, ali sam je odgledao, cisto se odmorio malo od Penny ... jer sam ih gledao u isto vreme i pines mi sluzila za odmaranje mozga od bolescura u Peniju.

      Inace, da li da gledam novi MI: Rogue Nation?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • W Pines je dobro poceo, ali realno je na kraju bila prosecna serija, da se ubije vreme
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Dosta dobar Mr Robot sa razlogom ga hvale toliko.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Dosta dobar Mr Robot sa razlogom ga hvale toliko.
            Nisam mogao verovati da nesto moze da se tako brzo priblizi BB-u.

            Neverovatna I sezona, apsolutno ludilo i mindfuck od serije.
            sigpic

            Comment


            • ^

              Spoiler
              Ako je Sverige Psycho jos jedan njegov alter ego, nece da bude ni blizu.


              Comment


              • Ostale su mi još dve epizode da završim "cowboy bebop",ok mi je,opušteno skroz samo mi se ne svidja

                Spoiler
                to što je malo epizoda posvećeno nekom razvoju likova,prošlosti,kakvoj glavnoj radnji,maltene je 80% epizoda svaka za sebe posebno,muzika čil aut,nema nekog kukanja tolko,ipak je ciljana publika nešto starija ali su me nekako na kraju ovi fileri il šta su već ubili u pojam





                Tengen Toppa Gurren Lagann

                Umirem od ove serije,milion ekspolozija,sve se brzo odigrava,kakve su to scene majko mila :rofles ,prvo sam mislio neka ozbiljna stvar
                Last edited by saburo sakai; 26-09-15, 20:35.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Sad zavrsih sezonu, potpuno ludilo.
                  Monolozi ili ti narativni delovi su fascinantni samo docaravaju koliko je lik zaista sjeban xD
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Mr Robot me je zabrinuo izmedju 4 i 6 epizode. Ali...

                    Sve su ostali rekli tako da se ne ponavljam.

                    Spoiler
                    Deo sa lomljenjem stakla me tako podsetio na Fight Club


                    Kako docekati sledecu sezonu.. I ako se ne varam, Bron premijera sutra ili u ponedeljak.. Mada prvo Narcos
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Sad zavrsih sezonu, potpuno ludilo.
                      Monolozi ili ti narativni delovi su fascinantni samo docaravaju koliko je lik zaista sjeban xD
                      pa ovo odmah počinjem da gledam!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Mr Robot je mene zbunio totalno na kraju, ne znam ni narator kako se nije sam zbunio

                        Comment


                        • Sacekaj kraj sezone Brona i taman na kick-assu izbace kompletnu sezonu, danas je premijera.

                          Mr Robot

                          Spoiler
                          Meni je ta pretposlednja epizoda malo pokvarila utisak o celoj sezoni, a i o svim scenama pre te koje su upucivale na takav scenario.Kako ti neke zavrsne scene u bilo kojoj seriji ostave jak utisak i podignu kvalitet epizode i naravno svih tih scena koje su gradile zavrsnu, ovo je imalo suprotan efekat i odnosilo se na celu sezonu.Moram da priznam da mi se svidela poslednja scena u prvoj sezoni.Neki ljudi su razocarani sto poslednja epizoda nije dinamicnija i intenzivnija, a meni je bas onakva kakva treba da bude.Postavili su dobru podlogu za sledece sezone.

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Mr Robot me je zabrinuo izmedju 4 i 6 epizode. Ali...

                            Sve su ostali rekli tako da se ne ponavljam.

                            Spoiler
                            Deo sa lomljenjem stakla me tako podsetio na Fight Club


                            Kako docekati sledecu sezonu.. I ako se ne varam, Bron premijera sutra ili u ponedeljak.. Mada prvo Narcos
                            Kao sto sam odmah po toj epizodi i sam rekao, samo me mrzi da trazim post. Morali su od nekle da "ukradu" makar nesto. Pa im je Fight club dobro dosao
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Mr Robot me je zabrinuo izmedju 4 i 6 epizode. Ali...
                              Sto 6-a kada je to jedna od najboljih epizoda Brave Traveler?

                              Spoiler


                              Spoiler
                              Jbg ne mogu da nadjem samo posednju scenu sa gepekom. Ali vec znas kako se povezuje sa prvom scenom, tj slikom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ima potencijal ovaj Limitles samo smor sto po filmu stvoris sliku sta se tu radi. Dacu joj sansu ali imam osecaj da ce postati jako gej serija, neam nista protiv brace buljasa da se zna, tako se kaze samo. <3

                                Sto se tice Robota, samo cu se sloziti sa Erikom... ja bih ugasio Holivud i sve posle BB, jednostavno nema nista smisla posle toga, ali ova serija svakako dominejsn radi. Jedva cekam nastavak!

                                Comment

                                Working...
                                X