Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Iz nekog razloga izgubio sam optimizam za TD i Farga, pogotovo za ovu drugu kada sam video glumacku ekipu.Ne sumnjam da ce scenario da bude na nivou, ali za druge stvari cisto sumnjam.Pocinjem da mislim da bi bilo bolje da su zavrsene kao mini-serije i da ce druga sezona za obe serije malo da pokvari utisak.Za Farga ima jos vremena do pocetka(tamo negde septembra/oktobra) druge sezone, dok cemo videti sledeceg ponedeljka kakav je TD.
    Nisam u toku, koja je glumačka ekipa za Fargo pripremljena Prva sezona je vrhunac vrhunca!
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Uglavnom vecina njih su meni anonimusi, izdvojio bih Kirsten Dunst(wtf), dvojac iz Burn Notice(Dzefri Donovan i Brus Kembel), Bred Geret(Rejmondov buraz iz istoimene serije) i Nik Oferman(Parks and Recreation).Meni ova ekipa uopste ne obecava.

      Comment


      • Po Geretu i Ofermanu bih rekao da su baš tražili takve kakve trebaju, ozbiljne, ironične i smešne
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Pa samo zbog Ofermana ima da gledam

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Rano su prestali sa misterijom, tek je pola sezone...
            Kapiram da će sad da bude malo više akcije, ali mora se tu kriti još nešto...
            Samo da serija ne ode u "traženje leka za spas čovečanstva, da zveri opet postanu ljudi". Tu opciju jedino ne bih voleo...
            Spoiler
            I dalje ne treba biti cist sa svim tim forama o cetirihiljadeinekoj godini, jer suvise rupa ima ta prica. Moguce da je to samo drndanje za onu decu u skoli (ko zna kakvu sektu planiraju da naprave od njih) ali da se nesto cudno desava to stoji. Moguce je vrlo da jeste zaista sve tako kao sto su deci rekli u skoli, ali ... Ima jos tu brdo misterije Polako, ne znam koliko ima epizoda 10 jel tako?
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment




            • ovo u citanke da se ubaci, umjesto dnevnika

              neprevazidjeni su
              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Spoiler
                I dalje ne treba biti cist sa svim tim forama o cetirihiljadeinekoj godini, jer suvise rupa ima ta prica. Moguce da je to samo drndanje za onu decu u skoli (ko zna kakvu sektu planiraju da naprave od njih) ali da se nesto cudno desava to stoji. Moguce je vrlo da jeste zaista sve tako kao sto su deci rekli u skoli, ali ... Ima jos tu brdo misterije Polako, ne znam koliko ima epizoda 10 jel tako?
                Spoiler
                Zato i napisah da se tu mora kriti još nešto. Što ti reče, previše je rupa u priči. A ne znam koja je fora sa onom decom. Kao "odrasli ne mogu da prihvate tu priču o apokalipsi, zato je pričamo samo vama". Nešto mi tu ne štima...
                U svakom slučaju, serija me baš pozitivno iznenadila, samo da ne ukenjaju kraj. I verujem da će biti više akcije u nastavku.
                10 epizoda, i svakako će na 10oj biti kraj. Možda posle bude nova sezona, ali će biti nova priča, kao TD. To sam pročitao nedavno negde....
                Last edited by z0La; 17-06-15, 22:33.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Penny Dreadful Obnovljeno za treću sezonu.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Originally posted by saburo sakai View Post
                    Penny Dreadful Obnovljeno za treću sezonu.
                    Ja odgledao prvu epizodu, nadam se da su i nadalje dobri

                    Comment


                    • Jeste koji dan bajato, ali su (ako nista drugo ono vizuelno) uboli:

                      http://www.tarzanija.com/game-of-thr...omace-izdanje/
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Д О К Т О Р !

                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • If only

                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Usrali Entourage filmom.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Gleda li neko trecu sezonu Hanibala ,preporuka kao i prethodne dve sezone..posle nezanimljive GoT 6 sezone ovo je sjajno .. Jos sutra da vidimo kakav ce biti True detective sa Colinom
                                GIFSoup

                                Comment

                                Working...
                                X