Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Svaka mu cast ali izgleda da ostadosmo bez Azor Ahaija
    Posto je jedan od kandidata ugasio, pogledajmo ko jos moze da bude nas junak:

    Ovo su sada teski spoileri, tako da pazljivo: https://www.youtube.com/watch?v=O3o2LqFZcGU
    Lik je objasnio. Ajde sto je objasnio nego sto je maestralno sazeo. Objasnio je skoro kao ja, ali je sazeo 15 puta bolje nego sto bih to ja ikada uradio. Svaka mu cast.
    Spoiler
    Snou je garant. Mada evo mu sad intervjua dje kaze da se ne vraca

    http://www.ew.com/article/2015/06/14...dies-interview
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Il Capitano View Post
      GOT

      Spoiler


      Izgleda da nije to njeno telo, nego da su to što bi Ameri rekli body double i cgi...

      Ali koliko je meni bolesna ona scena između Džejmija i njegove ćerke! Još onako zna sve, smeje se, prihvata ga

      Ovo je odlično podsećanje za naredne epizode...

      Pa sigurno nije jer ova Headijeva i ako je rasna se ne skida po sfilmovima i ostalim serijama Zato sam i napisao Sersei
      Vladane Dzedaj se vraca

      E ovo ne znam da li je neko delio ali je odlicno, znaci vrh:
      Last edited by Sandugp; 15-06-15, 19:12.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Bi dobra peta epizoda Wayward Pinesa, neocekivan razvoj dogadjaja. No misterije valjda vise nema, a na tu kartu su najvise igrali, da vidimo sto su smislili za dalje onda.
        Rano su prestali sa misterijom, tek je pola sezone...
        Kapiram da će sad da bude malo više akcije, ali mora se tu kriti još nešto...
        Samo da serija ne ode u "traženje leka za spas čovečanstva, da zveri opet postanu ljudi". Tu opciju jedino ne bih voleo...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Pogledam sad epizodu i skroz poludim, a onda dodjem ovde i procitam sta je Sandu ceo dan danas pisao, i umirem od smeha
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Reakcije ljudi na kraj GOT-a...





            p.s. Ko nije gledao kraj GOT-a, nek ne gleda klip....
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Samo da kazem da je Sandu najveci car ovog foruma Toliko.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ja samo zamisljam Sandua kako se dere na TV " PICKOOO, PICKEEC MALII, PICKOOO, AAA KOJI SI TI FAKTOOR, PICKEC MALI, GLEDAJ TI FACEEE, AAAA"
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Pogledao Silicon Valley.
                  Kucka prava ona sto je nasledila onog izgubljenog cara koji je nastradao na safariju.
                  Moniku sam zgotivio jos u filmu Sex Drive, ali necenzurisana verzija, medju boljim komedijama u ovom veku.
                  sigpic

                  Comment


                  • SV je furka na Jobsa, i on je na ovaj isti fazon ostao bez pozicije CEO-a. Vidjet cemo sta ce biti u narednoj sezoni, al nek su sjebali onog Belsona, rijetko antipatican lik i facom i djelom
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Meni je serija skroz OK, samo bi trebala imati vise epizoda po sezoni, mnogo kratko traju epizode za ovakav format.
                      sigpic

                      Comment


                      • Meni je pravo ono chill serija, taman vremenski, ali to je belaj sto ima premalo epizoda po sezoni, al jeniga HBO ocito ne voli megalomanske serije
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Pocinju bas da jedu govna.

                          Spoiler
                          ALi opusteno sto se Snoua tice. R'hllor, alternatively known as the Lord of Light and the Red God, as well as the Heart of Fire and the God of Flame and Shadow, njegovi svestenici mogu da ozive. Najbolji primjer je Berik Dondarion iz Brotherhood without banners, ubijali su ga masu puta i uvijek bi ga Toros od Mira ozivio. Prejeftin trik, posto je tu Melisandra.
                          Juce, sam usled silne frustracije zaboravio da se nadovezem na ovo, a hteo sam.
                          Spoiler
                          To sto je Melisandra u Crnom Zamku moze, ali ne mora da znaci da ce da digne Dzona. Jer nemaju svi crveni svestenici iste talente, tj nisu kod svih svi talenti jednako izrazeni. Videli smo da je kod Melisandre najizrazenija takozvana "krvna magija", ona uz pomoc krvi (kraljevske) jebe mamu. Kroz citav serijal smo se uverili sta je sve u stanju da uradi. Dok je Toros od Mira (lik koji se muva sa odmetnickom druzinom koji predvodi Berik Donderion)OTAC za rezurektovanje, jos neki likovi su specijalisti za neke druge stvari ali se oni u serii ne pominju pa ne bi ni ja da vas smaram sada sa njima.
                          Tako da Melisandra moze (jer verovatno i ako je slabija od Torosa ipak moze makar jednom da ga ozivi) ali i ne mora jer mozda nema uopste tu sposobnost, da digne Dzona iz mrtvih u koliko je on uopste mrtav. Ali kontam da ce ona hteti to da uradi jer je pretpostavila da se tesko sjebala sa Stanisom i skontala da on nije Azor Ahai.
                          Ona je imala neke vizije vezane za Dzona kako je on covek, pa vuk, pa opet covek. Svi starkovi su varge, tj imaju sposobnost da preuzimaju kontrolu nad svojim zivotinjama. Kod nekih je to jace izrazeno (Bren), dok je kod nekih slabije (Sansa - jos je njen Jezovuk crko, Rob). Dzon je po svemu sto je do sada ispisano opasno jak po tom pitanju. Tako da me ne bi uopste cudilo da on iz svog mrtvog tela predje u Duha (njegovog jezovuka) pa kasnije nekako najde nacina da se vrati u svoje telo. Videcemo...
                          Last edited by Sandugp; 16-06-15, 12:46.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • ljudi jel moze neki link da skinem zadnju epizodu GOT ne mogu da je nadjem
                            sigpic http://caseystoner.com.au/

                            Comment


                            • Iz nekog razloga izgubio sam optimizam za TD i Farga, pogotovo za ovu drugu kada sam video glumacku ekipu.Ne sumnjam da ce scenario da bude na nivou, ali za druge stvari cisto sumnjam.Pocinjem da mislim da bi bilo bolje da su zavrsene kao mini-serije i da ce druga sezona za obe serije malo da pokvari utisak.Za Farga ima jos vremena do pocetka(tamo negde septembra/oktobra) druge sezone, dok cemo videti sledeceg ponedeljka kakav je TD.

                              Comment


                              • Originally posted by dzoni gp View Post
                                ljudi jel moze neki link da skinem zadnju epizodu GOT ne mogu da je nadjem
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X