Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Ljudi ima nas koji smo na forumu preko activity strema tako da vidimo sve spojlere za GOT!!!! Sram vas bilo
    Zakljucak je da treba da prestanes da koristis activity stream i da pocnes iskljucivo da koristis opciju Danasnji postovi.

    Stanis

    Spoiler
    Nisam procitao knjige, ali sam ispizdeo od toga sto su zapravo Stanisa napravili gorim likom sto je u knjizi i sto su napravili ovoliko odstupanje.Sto neko rece, pravi Stanis to ne bi dozvolio i to bi jedino moglo da se desi iza njegovih ledja.Napravili su krater u njegovom karakteru zbog ove nedoslednosti i mali je broj ljudi koji ne zeli smrt Stanisu.Kao sto rekoh, upropastili su ga kao lika.Sa te strane sam razocaran, jer je zbog ove scene u seriji dosta veci monstrum nego sto je zapravo u knjigama.Isli su na to da sokiraju publiku kao sto su uradili u prethodne dve godine, dobili su veliko nista.Jadno...


    Smor za Serloka, tek sada shvatim kako oni jednostavno ne mogu nista da organizuju kako valja i da nisu dovoljno sposobni da ispostuju termine zato sto im kapital nije dovoljno skoncentrisan.Treca sezona Peaky Blindersa ce se pustati dogodine, nece biti nista na jesen.
    Last edited by Ricma; 10-06-15, 01:10.

    Comment


    • Jedno pitanje da ne listam nadole jel zna neko gde mogu spustiti GoT knjige i na kakav jezik.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Smor za Serloka, tek sada shvatim kako oni jednostavno ne mogu nista da organizuju kako valja i da nisu dovoljno sposobni da ispostuju termine zato sto im kapital nije dovoljno skoncentrisan.Treca sezona Peaky Blindersa ce se pustati dogodine, nece biti nista na jesen.
        Koja katastrofa, pa to je serija koju sam jedva cekala da pocne
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Dobra prva epizoda Wayward Pinesa. Posle pilota ovo me podsjeca na

          http://www.imdb.com/title/tt0462482/

          sigpic

          Comment


          • Odgledao prvu sezonu Derdevila sviđa mi se serija skroz za klasu bolja od Arrow , sada počeo Supernatural da gledam ono izgleda mi ok za sad .
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Naletim slucajno na komentar vezan za poslednju epizodu GoT-a:

              Spoiler
              Lik pise: Stanis spalio cerku ko Badnjak!
              A drugi odgovara: Koliko varnica, toliko parica!
              Bolest!


              Vladane, ovo je OTAC:

              A ovo je bolest:

              Ajmo napolje!
              Ne mogu bolestan sam.
              Sta ti je?
              Jebem sestru.

              Zdrav covek ima milion zelja, a bolestan samo jednu. Da jebe sestru.
              Last edited by Sandugp; 10-06-15, 16:52.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Spoiler
                Nadajmo se da ce se Ramzi malo poigrat sa Stanisom.

                sigpic

                Comment


                • Osudjuju ga i napadaju svi:
                  Spoiler
                  Ali niko ne gleda njegovu zrtvu. Zvuci zaista cudno, ali covek je izabrao da zrtvuje sopstveno dete, zarad dobrobiti svog kraljevstva, zarad hiljada druge dece koji bi mozda umrli, zarad stotina hiljada drugih ljudi koji bi umrli, u koliko on ne ostvari svoje planove i kao ratnik svetlosti se ne suprotstavi silama tame, stvasise citav ljudski rod bi bio unisten. To je prica u koju on veruje i zarad tih visih ciljeva je on zrtvovao sopstveno dete. Ne odobravam cak i ne razumem, ali opet to je poenta i njegov nacin razmisljanja. On vec poduze vreme polako kopni i propada - izjeda ga to sto je ubio sopstvenog brata, mogu da zamislim kakv ce sada tek da bude kada je ubio i cerku. Ne treba njemu niko da ga kazni sam sebi je on dovoljan sudija i dzelat.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Bryan Cranston Will Star in the ‘Game of Thrones’

                    After weeks of secret negotiations, HBO has announced that Breaking Bad star Bryan Cranston will make an appearance in the next season of ‘Game of Thrones’.

                    “We’ve been chasing Bryan for a while”, said a HBO spokesperson:

                    He’s a very hard man to pin down. One week he’s in the Amazon teaching indigenous tribes Shakespeare and the next, he’s on an archaeological expedition searching for the lost city of Atlantis. He gets around but we finally caught up with him and sealed the deal.

                    Bryan Cranston will appear in season six as Sacro Bleur, a mercenary hired to assassinate Jon Snow.

                    “Sacro doesn’t feature in the original books but I was very keen to write a role for Bryan.”, said George R.R. Martin:

                    He’s a man of mysterious origins adept at swordsmanship and a real charmer. Bryan complained that he never gets to do any sex scenes so I’ve written one in which he makes love to a White Walker. I say love, it’s more brutal, unbridled lust.

                    Asked if he had any plans to work with any other former members of the Breaking Bad cast, Martin nodded:

                    I’m seriously considering getting Dean Norris, the guy who played Hank, to play a Dornish mineral salesman.

                    It’s official, Bryan Cranston will appear in season six of Game of Thrones.
                    Beži Dzone, ne znaš ko te juri.....

                    p.s. Ne znam da li je već neko objavio, nisam bio ovih dana na forumu...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Upravo pogledao Entourage, danas je prvi dan prikazivanja u NS i jedva sam ga docekao... Film je ispunio moja ocekivanja, odlican je i zaista onaj ko je voleo i voli ovu sjajnu seriju ce definitivno voleti i film...

                      Comment


                      • Originally posted by Gold View Post
                        Upravo pogledao Entourage, danas je prvi dan prikazivanja u NS i jedva sam ga docekao... Film je ispunio moja ocekivanja, odlican je i zaista onaj ko je voleo i voli ovu sjajnu seriju ce definitivno voleti i film...
                        Obožavao sam seriju. Jeremy Piven mi je bio omiljen tu. One and only Ari Gold! Objašnjavao je sa glumom....
                        Jedva čekam da pogledam film....
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Orphan Black

                          Gledao neko?

                          Comment


                          • Nista bez Kalifornikacije, kad to pogledas sve ostalo je slabo, ali recimo da se moze pronaci nesto gledljivo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Hanibal

                              Spoiler
                              Obicno nakon prve epizode u sezoni ocekujem da druga bude ili na istom nivou ili da ostavi utisak, ali sada uopste nije tako.Nisam povatao sve stvari, tek sam malo ispred ali moram da priznam da mi se generalno svidela epizoda i sto se nastavlja mind games izmedju Hanibala i Vila.Uz to su me prevarili za Abigejl.Prvo sam video da je ziva sto me je malo razocaralo i rekoh u sebi mozda bude od nekakvih koristi da bi se ispostavilo da je ona ziva u Vilovoj glavi.Ne verujem da ce onaj Italijan dugo da prezivi, il Mostro(Hanibal) ce ga satrati.Generalno mislim da ova treca sezona ima veliki potencijal, moze to lepo da se poveze sa rimskom istorijom(ili sa desavanjima iz renesanse) i da dobijemo bolju sezonu od prethodne dve.Prva epizoda mi je nakon ove postala mlaka, u sledecoj se vraca Dzek Kroford koji je naravno trebalo da ostane ziv.Kada sam pogledao Manhunter ocekivao sam da ce Dzek i Vil da prezive, a da Abigejl umre.Bilo bi mi opet malo nerealno da nakon onakve epizode sa puno krvi svo troje prezive.Svidja mi se opet sto su ovako postupili i sto su nam dali iluziju da je Abigejl ziva.Jos jedna zanimljiva stvar, ova epizoda se zove Primavera i u njoj se pojavljuje Vil, sledeca Secondo i u njoj se pojavljuje Dzek Kroford.Budi u meni radoznalost koje iznenadjenje me ceka u epizodi Apertivo koja je odmah posle Secondo.Jedva cekam sledecu epizodu, a to nijednom nisam rekao kada sam gledao GoT.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X