Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Ja nisam gledao ni Lost ni PB, isto nemam zelju da pogledam bilo koju od te dve jer me uopste ne privlaci.Za PB ima jedna veoma slicna njoj i zove se OZ, to bi trebalo uskoro da pocnem da gledam.A i za Lost mogu da se nadju par alternativa, nije sada da se radnja desava na ostrvu ali ima veoma slican koncept.Znam i sam da se daleko vise razocaram kada gledam serije sa njihovih nacionalnih televizija, a i nemam volju vise da gledam dramsku seriju koja ima vise od 16 epizoda.Prvo velika je gnjavaza, prica se maksimalno razvodnjava, ima puno filler epizoda i pre ili kasnije ce da drasticno opadne kvalitet, ovako kada imas manje od 16 dosta se bolje odrade epizode i razrade likovi.Dobijas na kraju fino zaokruzenu sliku i bolju celinu.Koje sam sve serije pogledao u poslednje dve godine, zadrzao bih se na samo par tih tv kuca.

    Samo HBO, samo FX, samo Showtime ili neko slican njima.
    Lost, PB i Oz nisi gledao... what's wrong with you

    Spoiler

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      what's wrong with you
      A lot's of things!
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Za PB ima jedna veoma slicna njoj i zove se OZ, to bi trebalo uskoro da pocnem da gledam.
        Nisam gledao PB(i niti cu! ) ali i ovako na slijepo mogu da tvrdim da nema slicnosti sa serijom zvanom OZ OZ je najprljavija i najbrutalnija serija ikad. Takodje i jedna od najiskrenijih. J*beni masterpiece.
        Jedna od najboljih serija, ikad


        U toku gledanje te serije, imas osjecaj da si u zatvoru... eto toliko je realna.
        Last edited by powerslave; 03-02-15, 16:59.

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          what's wrong with you
          Bio sam u gamer fazi(samo za to sam bio veliki fanatik), igrao sam sve sem RPG-a(epsku fantaziju zato sto to generalno ne volim, a zato gotivim Mass Effect).Jedino sam pratio tres serije koje su se pustale na hrvatskom RTL-u i to cisto iscekujuci moje matorce da se vrate sa posla da bih posle nesto drugo radio.Imao sam Lelekom kao provajdera( maksimum mi je bio nekih 50 kb/s od 2007-2009, posle se delimicno povecavao), pa dok sam skidao fajlove od 6 gb skoro ceo dan preko torenta i svaki put mi je pritisak skakao kada pocne da sporije skida ili se odjednom zakuca na 99,8%.Poseban izazov mi je bio da prelazim GTA i da koristim sifre sto je manje moguce, GTA VC i SA sam prelazio po nekoliko puta.IV samo tri puta.Od 2007 sam sve manje poceo da koristim TV, tako da nisam ni znao sta se gde pusta.Iskren da budem delimicno zalim sto nisam bolje iskoristio vreme u srednjoj, da sam dobio SBB kao sto sam tada trazio(zato sto su imali 3-4 puta brze veze za isto para od monopolista) sigurno bih dosta vise skidao i sada bih imao duplo manje watchliste.

          @Slave

          Ja ih povezao zato sto se radnja odvija u zatvoru, sa tim naravno da su dosta eksplicitnije scene u Ozu posto je to u pitanju HBO i mogu zato sto su kablovska televizija da ubace vise nasilja.Zbog toga kazem da su slicne.

          Comment


          • OFF

            Spoiler
            A Mas Efekt sigurno gotivis zato sto naginje pucacini a ne RPG-u ?
            sigpic

            Comment


            • Bio sam u gamer fazi(samo za to sam bio veliki fanatik), igrao sam sve sem RPG-a(epsku fantaziju zato sto to generalno ne volim, a zato gotivim Mass Effect).Jedino sam pratio tres serije koje su se pustale na hrvatskom RTL-u i to cisto iscekujuci moje matorce da se vrate sa posla da bih posle nesto drugo radio.
              Sta si radio kad bi roditelji dosli moram da te pitam
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Bio sam u gamer fazi(samo za to sam bio veliki fanatik), igrao sam sve sem RPG-a(epsku fantaziju zato sto to generalno ne volim, a zato gotivim Mass Effect).Jedino sam pratio tres serije koje su se pustale na hrvatskom RTL-u i to cisto iscekujuci moje matorce da se vrate sa posla da bih posle nesto drugo radio.Imao sam Lelekom kao provajdera( maksimum mi je bio nekih 50 kb/s od 2007-2009, posle se delimicno povecavao), pa dok sam skidao fajlove od 6 gb skoro ceo dan preko torenta i svaki put mi je pritisak skakao kada pocne da sporije skida ili se odjednom zakuca na 99,8%.Poseban izazov mi je bio da prelazim GTA i da koristim sifre sto je manje moguce, GTA VC i SA sam prelazio po nekoliko puta.IV samo tri puta.Od 2007 sam sve manje poceo da koristim TV, tako da nisam ni znao sta se gde pusta.Iskren da budem delimicno zalim sto nisam bolje iskoristio vreme u srednjoj, da sam dobio SBB kao sto sam tada trazio(zato sto su imali 3-4 puta brze veze za isto para od monopolista) sigurno bih dosta vise skidao i sada bih imao duplo manje watchliste.

                @Slave

                Ja ih povezao zato sto se radnja odvija u zatvoru, sa tim naravno da su dosta eksplicitnije scene u Ozu posto je to u pitanju HBO i mogu zato sto su kablovska televizija da ubace vise nasilja.Zbog toga kazem da su slicne.
                Ako nisi igrao Call of Duty 1,2 i MW i WaW, nisi onda bio gamer . Ja i 15-ak drugova smo jedno vreme bili bolesni zbog MW-a, jbt ljudi ozenjeni, vereni... svaku jbnu noc po 3-4 casa u igraonici kidaju se na Call of Duty . Tada sam i radio u toj igraonici, imao pristup serijama koje je skidao vlasnik sa torrenta. Jbg lik imao brz net, onaj koji sam ja sam samo mogao da sanjam. Ne znam kako nisi sve mogao da ukomponujes, serije i gaming. Ta dva dobra ne valja odvajat

                Comment


                • OFF

                  Spoiler
                  Uopste nisam znao kakva je mehanika igre niti sam video trejler, samo sam cuo da je to SW bez lightsabera(i procitao recenziju u Svetu Kompjutera) i to mi je bio dovoljno dobar razlog da ga tada kupim kod pirata.A i pre toga sam igrao Jedi Knight Jedi Academy II i na osnovu pozitivnog iskustva sa tom igrom sam resio da se oprobam(iako je nikada nisam obrnuo jer tada nisam imao net za bilo koji guide) Drugi deo po meni naginje vise ka pucacini(u prvom si mogao da istrazujes planete, na kraju za oba trebala vise od 25 sati igranja).Nisam ko svaki lik koji je igrao COD gledao da zavrsim sto pre, nego sam istrazivao iza svakog coska gde mislim da moze da se pronadje nesto zanimljivo.



                  Edit: Od COD nisam samo ova poslednja dva zato sto su presisala moj trenutni komp, cepao sam MP u dvojci, MW i MW2 samo nisam imao sa kim pa nisam bas dugo igrao.Samo povremeno kad mi dodje.U MW2 sam dogurao do 55 lvl, a bio najgori od ta tri.Fora je u tome sto je tada bio u trendu i gomila likova sa foruma(svet kompjutera) pa smo se preko stima dogovarali kako cemo.Ti ima od nekog da uzimas serije, a ja sem sto sam slusao price o PB nista drugo nisam.Hteo sam tada da krenem tada iz pocetka, ali tada mi nije palo na pamet da skidam.Samo sam par igara skidao, vecinu sam kupovao.Filmove koje sam kupio kod pirata uglavnom su bili loseg kvaliteta, pa nisam ni ja hteo da se petljam u to.Jos sam imao problema oko portforwardinga gde sam negde zabrljao, pa sam skidao preko wareza.
                  Last edited by Ricma; 03-02-15, 18:02.

                  Comment


                  • OFF

                    Spoiler
                    Treci naginje najvise, no nebitno. Meni je Mas,sa svim manama,najomiljenja igra.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Sta si radio kad bi roditelji dosli moram da te pitam
                      Covek ti opise u jednom postu svoj dan, sve nas upozna sa Lelekom provajderom, brzinom interneta iz godine u godinu, monopolom u Srbiji, zanrovima video igrica, trenutnom velicinom watchliste i ti imas jos pitanja...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Sta si radio kad bi roditelji dosli moram da te pitam
                        Imao sam trening i isao na casove engleskog.Posle toga se malo socijalizovao i uvece picio neku igru.

                        OFF

                        Spoiler
                        Ja treci deo jos nisam igrao.
                        Last edited by Ricma; 03-02-15, 18:07.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Imao sam trening, da se vidim sa drugom i na casove engleskog.

                          OFF

                          Spoiler
                          Ja treci deo jos nisam igrao.
                          Ali morali su doci roditelji da udare apostille pecat zbog daljeg prometa naseg Parica.
                          Last edited by Black Mamba 24; 03-02-15, 18:10.
                          sigpic

                          Comment


                          • Moramo da otvorimo temu "Zivot i prikljucenija mladjanog Marica"

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Ako nisi igrao Call of Duty 1,2 i MW i WaW, nisi onda bio gamer . Ja i 15-ak drugova smo jedno vreme bili bolesni zbog MW-a, jbt ljudi ozenjeni, vereni... svaku jbnu noc po 3-4 casa u igraonici kidaju se na Call of Duty . Tada sam i radio u toj igraonici, imao pristup serijama koje je skidao vlasnik sa torrenta. Jbg lik imao brz net, onaj koji sam ja sam samo mogao da sanjam. Ne znam kako nisi sve mogao da ukomponujes, serije i gaming. Ta dva dobra ne valja odvajat
                              COD i MOH najjace pucacke igrice,cepao sam sve sem Black Ops 2 i ovaj novi Ghost,koji ne znam da li mogu da mi podrze komp,ali definitivno uz WC3/Frozen Throne igrice moje mladosti

                              Inace ne znam zasto svi hejtujete PB dobra serija,bar meni bila
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Moramo da otvorimo temu "Zivot i prikljucenija mladjanog Marica"
                                Mogli bi uopstenu temu, pa ko zeli moze da upise svoje detinjstvo i detalje iz istog
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X