Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma gomila dobrih crtanih filmova je bila na CN,sad mi nekako nije to to,il smo odrasli al sećam se da sam pratio i onaj TNT kad prodje 22 h
    od ovih "novih" predobar mi je samurai jack i pogledam kako kad adventure time




    samurai champloo mi je predobar kad sam se sad setio dzeka
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Hahahahahaha gledao sam epizodu It's always sunny in Philadelphia kad se DeVito istripuje od acid-a da se zaglavio u vc-u a ustvari stoji u kanti 2 sata i zapomaze, a pritom se pokenjao u kantu Pa koje su to budale
      Top 5 najboljih komedija ikad, kada je crni humor u pitanju tu je najbolja ali nema bas jaku konkurenciju.

      Comment


      • Svi su prejaki u toj seriji, ali duo Charli-Frenk objašnjava....
        Koliko sam se samo smejao uz tu seriju, neverica...
        I ono zanimljivo je da nema neke sredine za ovu seriju. Ili ćeš se pokidati uz nju, ili ti se uopšte neće svideti...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by mark it zero View Post
          Ima li neko informaciju kada ce izadji epizoda Mr Robota?
          24 jun .
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Odgledao sam Derdevila, serija je odlicna , ne bas toliko odlicna i vrhunksa kakvom je Vladan zeli ovde predstaviti, ali kvalitet je ocigledan.

              Spoiler
              Jbt na samom kraju maska tj kostim mu tako ruzno ispade da to nije zdravo. Najruzniji kostim koj isam video, aj manje vise telo koliko glavudza ne lici ni na sta. Bolji mu je 100 puta bio onaj stari crni sa buvljaka
              Opasno me nervira ona njihova sekretarica ide mi na kurac nevidjeno, uzasno glup lik i lose odglumljen. Znaci idiot nad itdiotima, a njena prica ima toliko debilizama da to nije zdravo. I nevidjeno mi je bila antipaticna ona baba - vanzemaljac. Ono - bozemesacuvaj. Eto toliko. Ovo ostalo je kul.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Pa s obzirom cemu teze obicno takve serije meni je bas vrhunska. Uporedi samo Smallvile ili Arrow sa Daredavilom, to su dva svijeta. Nikad mi nece biti jedna od najboljih ikad, ali svakako je kvalitetna i to veoma kvalitetna. Ne svidja se ni meni odijelo, maska mu je najbolja bila, ali jbg da je bio ranjiv bio je.

                E nocas odgledaj pilot Mr. Robota pa reci je li to jedan od najboljih pilota koje si ikad vidio.

                Ni sam ne znam zasto i dalje gledam Under the Dome. Zbog Kinga vjerovatno.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Pa s obzirom cemu teze obicno takve serije meni je bas vrhunska. Uporedi samo Smallvile ili Arrow sa Daredavilom, to su dva svijeta. Nikad mi nece biti jedna od najboljih ikad, ali svakako je kvalitetna i to veoma kvalitetna. Ne svidja se ni meni odijelo, maska mu je najbolja bila, ali jbg da je bio ranjiv bio je.

                  E nocas odgledaj pilot Mr. Robota pa reci je li to jedan od najboljih pilota koje si ikad vidio.

                  Ni sam ne znam zasto i dalje gledam Under the Dome. Zbog Kinga vjerovatno.
                  Nisam gledao ni Smallwile ni Arrow niti nameravam. Ne bih ni ovo gledao da nisi toliko insistirao.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Zola jesi pogledao 4. epizodu Wayward Pines-a...
                    Spoiler
                    kakvu teoriju imas za ono ?

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Zola jesi pogledao 4. epizodu Wayward Pines-a...
                      Spoiler
                      kakvu teoriju imas za ono ?
                      Poceh i ja to da gledam,nisam gledao prve 2 epizoe ali kontam o cemu se radi na osnovu 3. i 4.
                      Deluje mi kao veoma zanimljiva serija,sigurno cu nastaviti da je pratim.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Poceh i ja to da gledam,nisam gledao prve 2 epizoe ali kontam o cemu se radi na osnovu 3. i 4.
                        Deluje mi kao veoma zanimljiva serija,sigurno cu nastaviti da je pratim.
                        Ja posle prve dve epizode, kontam kao da vise nema misterije znam o cemu se radi kad ono posle 3. i 4. skroz druga stvar, imam i ja neke teorije o cemu je od prilike ali nebi me cudilo da je nesto skorz trece.

                        Comment


                        • Gotov Justified!

                          Koliko mocna i zabavna serija, sa fenomenalnim likovima koji ce nedostajati!

                          Comment


                          • GOT

                            Spoiler
                            Početak epizode onako dosadan ništa specijalno ali zato završetak i ona havarija u areni Šta radi Drogo junior
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • GOT

                              Spoiler
                              zar onaj zmaj nije veći????
                              i ponovo mi nekako ova vojska,neokaljeni lagano ginu,ajd sve mi je jasno da su bolji u formacijama al mi nema ponovo logike,šatra neki zajebani trening,gde su im neki mačevi ,zar ne bi trebali bar sad da im daju nešto "krać" od onog koplja vamo se sete da ih uštroje a ne i da ih pripreme za blisku borbu
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by saburo sakai View Post
                                GOT

                                Spoiler
                                zar onaj zmaj nije veći????
                                i ponovo mi nekako ova vojska,neokaljeni lagano ginu,ajd sve mi je jasno da su bolji u formacijama al mi nema ponovo logike,šatra neki zajebani trening,gde su im neki mačevi ,zar ne bi trebali bar sad da im daju nešto "krać" od onog koplja vamo se sete da ih uštroje a ne i da ih pripreme za blisku borbu
                                hahahaha .... Pazi nemaju oni muda za blisku borbu
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X