Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Johnny
    Dobro objasnjenje, slikovito i tacno, samo sto je tu jos jedna osoba bila umesana ... koja saznacemo u nekim od narednih epizoda mislim
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Johnny
      Dobro objasnjenje, slikovito i tacno, samo sto je tu jos jedna osoba bila umesana ... koja saznacemo u nekim od narednih epizoda mislim
      Pa sama samcata sigurno TA OSOBA nije mogla, pisem ovako jer necu da me kamenuju za odkrivanje sadrzaja
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Da ne prepricavam samo cu prepisati a serija je jako dobra... Preporucujem, naravno!

        (2013 Serija) POČIVALI U MIRU

        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Game of Thrones
          Treca epizoda je zatisje pred buru, najslabija za sada u ovoj sezoni, ali i ocekivala se ovakva epizoda, sad pocinje ono najbolje.

          Game of Thrones Episode 4 - Preview

          Spoiler
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Sad počinje haos na svim frontovima. Tu se neće znati ko će koga...

            Comment


            • Odgledala sam 1.sezonu Bron/Broen, serija me je odusevila
              Danas krecem sa 2.sezonom, nadam se da je isto tako dobra kao i 1., da su zadrzali nivo, a Saga je
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Pregledao sve sezone Prijatelja ,uvijek sam ih gledao na preskaku ali sam sada sve pregledao i stvarno uzivao, stvarno su nezaboravni

                Comment


                • Završih Suits ! Serija je čista 5. Jedva čekam nastavak.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Poslednje dve epizode prve sezone Vikinga mozda i najslabije u celoj sezoni, hvala Bogu pa su nastavili inace bi finale bilo uzasno sa puno pitanja.Za par sati pocecu sa drugom sezonom i siguran sam da ce da bude bolja i zanimljivija zbog toga sta ce se sve desiti.Floki je lud ko struja.

                    Go Rollo!!!

                    Comment




                    • http://nypost.com/2014/04/25/family-...te-in-emmy-ad/
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Gleda li neko Vikinge ?
                        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                        Comment


                        • Reci sta te interesuje.Stigao sam do sredine druge sezone i taman cu da budem spreman za finale.Zato ova poslednja epizoda, Lagerta je Boginja.Ubedljivo najjaci lik u drugoj sezoni.U prvoj mi je bila ok, a sada mi je najomiljeniji lik.

                          Comment


                          • Pogledao sam sve i cekam sad season finale, meni je najaci lik floki, onako zanimljiva prica jer volim filmove/serije iz tih srednjovjekovnih vremena
                            KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                            Comment


                            • Ako neko naidje na link za online gledanje epizode neka ostavi ovdje (got)
                              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                              Comment


                              • ^

                                http://www.vojvodinanet.com/publ/str...4/46-1-0-30117

                                Za sada su samo oni postavili, a imas i na onlineserije(oni jos postave kasnije HD link) i na filmoviziju koju ti ne bi preporucio jer ce ti iskociti zilion reklama dok ne pokrenes plejer.

                                Comment

                                Working...
                                X