Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Samo da bacim naklon jednom velikom magu Chrisu Nolanu
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Meni su Rode bile zanimljive. Realna serija (po meni pomalo upropascena bajkovitim krajem), ali ipak totalno opisivala realno stanje u drzavi, uz veliku dozu humora i kvalitetnih glumaca...
        Last edited by z0La; 25-03-15, 16:02.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Meni su Rode bile zanimljive. Realna serija (po meni pomalo upropascena bajkovitim krajem), ali ipak totalno opisivala realno stanje u drzavi, uz veliku dozu humora i kvalitetnih glumaca...
          Rode su bile dobre da,ali samo prve epizode posle kao da ni sam reziser nije znao kako serija treba dalje da se rzavija..
          GIFSoup

          Comment


          • ^U drugoj polovini serije je doslo do pada u kvalitetu, cuo sam da je par scenarista i producenata napustilo projekat dok je trajala serija.

            @Sandugp

            Samo filmovi su tu dobri, serija cist prosek kad se sve sabere.

            Crni Gruja sa Trifunovicem je nesto najbolje sto smo izbacili u novom milenijumu.Steta sto zbog drugog serijala ne moze da se smatra najboljom serijom.Ono Kao Ljubav isto dobra serija, ali je kratko trajala.Kod nas sve sto valja kratko traje.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              ^U drugoj polovini serije je doslo do pada u kvalitetu, cuo sam da je par scenarista i producenata napustilo projekat dok je trajala serija.

              @Sandugp

              Samo filmovi su tu dobri, serija cist prosek kad se sve sabere.

              Crni Gruja sa Trifunovicem je nesto najbolje sto smo izbacili u novom milenijumu.Steta sto zbog drugog serijala ne moze da se smatra najboljom serijom.Ono Kao Ljubav isto dobra serija, ali je kratko trajala.Kod nas sve sto valja kratko traje.
              Pa zato sam i napisao zanimljiva, jer je serijal nekako preobiman, i odredjene scene su totalno nepotrebne.
              A Na Grujicu Mujicu sam totalno zaboravio. I prva sezona odlicna cim je otisao Nikola Pejakovic tj cim je drugi scenarista stigao, kvalitet je opao samo tako. Mnogi povezuju to sa Jezdicem, sto nije toliko bitno (jeste i meni bio Sergej blji od Jezdica ali ne u toj meri da bi samo zbog njegovog odsustva serija izgubila toliko na kvalitetu koliko je izgubila) vec je to do odlicnog scenarija koji je Pejakovicevim odlaskom izostao ...
              Ali prva sezona OTKIDA...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ma da koncept su skroz promenili, a najmanji krivac u svemu tome je Jezdic.Pretpostavljao sam da je doslo do promena gde si ti rekao i da se prema njihovim vizijama najbolje tu uklapao Jezdic.Previse smejanja na silu, pederisanja i pomalo amerikanizovano zato sto je to vise licilo na prosecnu americku humoristicnu seriju.

                Comment


                • Prati neko Vikinge , kako vam se svidja treća sezona ?
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Izgubili su malo na dinamici i usporili, ali to mi ne smeta.Jedino mi je bila zamorna druga epizoda, ova poslednja obecava i nek stvari su bile razjasnjene.Licno su mi se vise svidele poslednje tri epizode nego druga.Prva epizoda mi je bila odlicna i ocekivao sam da ce da nastave u istom ritmu, verovatno mi se zbog toga nije svidela druga epizoda.Cekam kraj sezone, pa da sumiram utiske i da je uporedim sa prve dve sezone.

                    Comment


                    • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                      Rode su bile dobre da,ali samo prve epizode posle kao da ni sam reziser nije znao kako serija treba dalje da se rzavija..
                      Istina. Pocetak je mnogo bolji od kraja. Mislim mozda je samo do mene, ali onakav kraj mi nije prijao uopste. Cela serija je realna prica u Srbiji. Prezivljavanje, korupcija, droga, kriminal, i onda odjednom imas kraj kao iz bajke. Niko nije poginuo, svi su srecni, svi su drugari, svi zajedno prodaju povrce i zive od toga...mislim....
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Kada vec pominjete nase serije, zaista covek mora da se dobrano zamisli i pretumba po glavi jer ipak je kvaliteta jako malo.
                        Neki moj detektor kvaliteta zapistao je na ove serije:
                        "Vratice se rode"
                        "Na terapiji" (Serbian verzn )
                        "Ono kao ljubav"
                        i to bi odprilike bilo to, na zolost. Ove ostale serije u prime time-u mi nikako ne nalaze put do mene.
                        E da, ima jedna Hrvatska serija koja mi se bas dopala (ne znam zasto ali nekako ipak ima kvaliteta) vec sam je preporucivao:

                        (2013) POČIVALI U MIRU



                        Evo za ljenguze...
                        Spoiler

                        1. Epizoda
                        Spoiler

                        2. Epizoda
                        Spoiler

                        Za ostale se snadjite...
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Sivi dom je najbolja domaca serija svih vremena. Lutkic ubija kako glumi u Svu tu ravnicu. Rode volim iako su kraj bas zasrali maksimalno, ali Bjelogrlic bas ruzno objasnjava. Montevideo je vrhunska produkcija, da, bajkovito je, ali meni bas zanimljivo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Slazem se Vladane, ali mi smo pricali konkretno o serijama koje su radjene u Srbiji posle raspada Juge, tako da stare nismo ubrajali ...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Znam, samo sam morao Sivi dom pomenuti
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam se ogranicio na ove "novije" ali svakako da je "Sivi dom" mozda nesto najspektakularnije u svakom smislu.
                                Opet kazem mozda mada ne mogu se setiti koja bi to serija bila rame uz rame sa ovom.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X