Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja batalio kod 4. sezone. Tesko da cu se vracati...
    Gledam Suits, HoC, pa Justified i PoI da se nastave

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      I ja batalio kod 4. sezone. Tesko da cu se vracati...
      Gledam Suits, HoC, pa Justified i PoI da se nastave
      Gledam i ja odela Probaj da odgledas petu sezonu i neces zažaliti. Treca i cetvrta su teski smor, tj komercijala. Nepotrebne sezone totalno.

      Comment


      • Sinoc bio da predstavi Drzavni posao: Propast arhivatora.
        Ne znam koliko ste upuceni u celu pricu ali likovi su bas pokidali. Skoro dva sata smeha, meni iskreno nije bilo umiranje jer znam maltene sve epizode napamet ali ljudi su vristali, bas odlicni su, Banjac je bas poremecen covek, onako lagano se bas snalazi, toliko je u ulozi. Fascinantan je covek od promena raspolozenja, gestikulacija, govorne mogucnosti, fenomenalan je lik. I jos kada se uzme u obzir da covek nije glumac vec masinski inzenjer jos vise dolazi njegov telenat do izrazaja. Covek mnogim nasim glumcima moze lagano da drzi casove. Majstor nad majstorima
        Nikola Skoric aka Torbica, je sinoc odusevio celu salu Doma Sindikata . Dejan Cirjakovic-Boskic, za divno cudo je odusevio. Mnogo je napredovao bar se to moze primetiti tj mogu ljudi koji prate "seriju".
        O kolicini smeha cu reci da je u jednoj situaciji, Dejan morao da stavi ruke na lici koliko je covek umirao od smeaha.
        JEste karta bila 1600din, ali ljudi moji vredelo je svakog dinara. Ko god bude imao priliku da ih gleda neka ode, nece se pokajati! Videti glumu koje tri obicna lika a pogotovo Banjac mogu da izvedu majstori, bas majstori!!!
        Last edited by l1m4r; 19-03-15, 12:15.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Državni posao je nešto najbolje što se puštalo na ovim našim kanalima u zadnjih 10 godina.Kvalitetan,inteligentan humor za koji treba uključiti mozak da bi razumeo Subscribe sam ih na YouTubu jos pre 2 godine i nema epizode da sam propustio čak mi je preraslo u naviku da ujutru doručkujem i upalim epizodu od dan pre i gledam
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Gledao sam ih i ja uzivo. Komicni su do bola. Ja sam ih pratio delimicno, pa ne znam sve fore, tako da sam crk'o od smeha...
            Karta jeste bila malo skuplja, ali se definitivno isplati!
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Sto bi rekao moj drugar i da je 3000 isplatila bi se!

              Lepo su provukli stalne fore iz serije, a i ubacili nove plus uspeli da isprozivaju sve realno. Zao mi samo sto nisu malo i nas Beogradjane
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment




              • Jedna od jačih epizoda po meni rađena po temi Gospodar prstenova i vrh epizode kako su prepevali krajiške pesme
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • http://thechive.com/2015/03/19/the-t...ndy-31-photos/

                  Al Bundy

                  Fali tu po meni sledeci citat ''Pretty women make us buy beer, ugly women make us drink beer''.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    http://thechive.com/2015/03/19/the-t...ndy-31-photos/

                    Al Bundy

                    Fali tu po meni sledeci citat ''Pretty women make us buy beer, ugly women make us drink beer''.
                    Al Bundy najaci lik ikada u svim serijama celu jesen sam odgledao svih 200+ epizoda serije ..
                    GIFSoup

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      http://thechive.com/2015/03/19/the-t...ndy-31-photos/

                      Al Bundy

                      Fali tu po meni sledeci citat ''Pretty women make us buy beer, ugly women make us drink beer''.
                      Ovo je legenda nad legendama Sećam se pre nekih 5,10 godina se puštalo negde na tv'u , imao sam alarm kada se pušta čisto da ne zakasnim I eto našao mi brat Marić novu zanimaciju da gledam dok radim treću smenu
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Spoiler


                        Heisenberg style

                        Razvalili su sa trecom sezonom, bilo je dosta dobrih epizoda.Na par situacija sam umro od smeha.

                        Comment


                        • Potpuno je propao TWD, ovo stvarno ni na sta vise ne lici. Da nema Rika tacno bih batalio.



                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Potpuno je propao TWD, ovo stvarno ni na sta vise ne lici. Da nema Rika tacno bih batalio.
                            Cekaj moraju da isfuraje sve poremecaje ljudskog ponasanja. Ove sezone smo imali ljudozdere, za sledecu ti vec najavljuju kultiste. Dok ih sve izvrte ima da prodje minimum 10 sezona . Ionako u seriji neki krajnji cilj ne postoji.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Erik Dekard View Post
                              Cekaj moraju da isfuraje sve poremecaje ljudskog ponasanja. Ove sezone smo imali ljudozdere, za sledecu ti vec najavljuju kultiste. Dok ih sve izvrte ima da prodje minimum 10 sezona . Ionako u seriji neki krajnji cilj ne postoji.
                              Bas to,,,Izgubljeni ,vrte se sve u krug, itd.gde li sam to video vec
                              Spoiler
                              sigpic

                              Comment


                              • Meni je neverovatno da je ta serija ima sve vise i vise fanova. Od prve sezone, gde je pratilo prosecno 5.5 miliona, do pete sezone gde prati mozda 14 miliona ljudi.....

                                Inace, veceras pred spavanje jedna filmcina, taman za laku noc. Eternal Sunshine of the Spotless Mind u 22:40 na pink2
                                Last edited by z0La; 24-03-15, 18:44.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X