Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #GoT

    Jos 2 epizode...



    .... jos 4 vazna dogadjaja.

    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Dok god postoji sansa za osvetu Starkovih meni je serija odlicna a ove usputne zrtve, bas me briga... salim se.
      Pa sta vi mislite da se tako lako moze ukloniti faca kakav je Sean Bean a da to bude nekaznjeno

      Ima par scena iz 8. koje bi prokomentarisao ali tenis mi ne da tako da kasnije.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Nisam do sad gledao GoT, ali od danas krećem od prve sezone.
        Pošto ste me zainteresovali.
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Imas taman 2 nedelje da odgledas 39 epizoda i da nas stignes.

          Serija je odlicna, a ako nisi citao knjige - vrhunska.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Taman imam dosta vremena.
            Svaki dan po dvije.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Nisam mogao izdrzati da cekam da izadju sve epizode, odgledao sam ovo sto je izaslo do sad, i citajuci vase komentare jel moguce da ste svi toliko zaprepasceni, meni uopste nije zao nikog, nekako kontam svi likovi ce umreti pre ili kasnije

              Comment


              • Neces na dvije dnevno sigurno ostati

                Ma nije meni toliko ni krivo sto je bas Oberin mrtav, ali na onakav nacin da ga skenja nije bas uredu
                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                Comment


                • Originally posted by Sinisa Kun View Post
                  Neces na dvije dnevno sigurno ostati

                  Ma nije meni toliko ni krivo sto je bas Oberin mrtav, ali na onakav nacin da ga skenja nije bas uredu
                  Spoiler
                  Nije u tome najveci fazon, vec, napravis lika toliko jebenog da se najezis. Diplomata, pesnik, nekada clan najamnickih ceta. Biseksualac Cak ima nekoliko mestarovskih karika (znaci ucen covek ucio u citadeli) Svaler, ljubavnik, a u isto vreme na neki svoj cudan nacin moralan do bola. Majstor maca i koplja, u sustini najsmrtonosniji covek sveta (trenutno). A strasno inteligentan lik pride. Znaci kad si ga vec takvog napravio BAJU slobodno moze da se kaze, kako ti nije zao da ga posle 300-400 stranica knjige ili 8 epizoda serije (kako vam draze) ubijes !?!?!? Ja da sam Martin, ne bih takvog lika ubio NIKADA, ali ja nisam Martin. To mene kopka svo ovo vreme, nekako mi deluje PROTRACEN tako opasan lik. Mada kada se delo sagleda kao celina i te kako je posluzio svojoj svrsi, ali mi jednostavno zao da takav lik bude iskoriscen samo zarad neke "svrhe" ...
                  Last edited by Sandugp; 03-06-14, 14:43.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Čuo, a evo video i trailer sada da je cela 9. epizoda na Zidu...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Tesko (mada ko zna, moguce je) da ce svih 50 minuta biti na Zidu, ali veci deo epizode svakako.
                      Last edited by Mr. Wolf; 03-06-14, 15:49.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Bonomo View Post

                        Osecam da ce biti jos puno preokreta u sledece dve epizode tako da se pripremam polako .
                        Ne verujem da je ogorceni i izlapeli dekica posao tim putem kad je pisao knjigu.

                        Spoiler

                        A i sam sam stekao utisak da ce sve sto je dobro ili ima truncicu dobrog pobiti tako da bi nam se izbor sveo na to da biramo manje zlo.Moze da pobije moje najomiljenije likove(Tiriona, Ariju i Dzona) opet ce me interesovati kako se to na kraju zavrsilo.
                        Mada od prve njegove knjige(ili sezone)nam Martin daje do znanja da se emotivno ne vezemo za likove, a mi opet pravimo tu gresku iznova i iznova i ovakvi sokovi su neminovnost.


                        Svi vi zaboravljate na poster za ovu sezonu.

                        Spoiler

                        Comment


                        • Maricu imamo iste omiljene likove, kod mene je samo jos Dzaken na listi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Spoiler
                            Zasto jebeno moramo da navijamo za "dobro"? Za dosadne Starkove (ovo malo sto ih je ostalo)? Navijam za Dzejmija, ali mora da izadje iz ovog pussy moda. Da se vrati na neku mesavinu dobra i zla Sad mi je Remzi najjaci

                            Comment


                            • Spoiler
                              Zasto bi navijali za zlo?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Spoiler
                                Zasto jebeno moramo da navijamo za "dobro"? Za dosadne Starkove (ovo malo sto ih je ostalo)? Navijam za Dzejmija, ali mora da izadje iz ovog pussy moda. Da se vrati na neku mesavinu dobra i zla Sad mi je Remzi najjaci
                                Spoiler
                                Kako da ga ne gotivis





                                Pored njega, na listi omiljenih su mi Tirion, Dzejmi, Maloprstic, Dzaken, Arja, Dzora...
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X