Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler
    Nisam citao knjige, ali bih ukazao da se poslednja epizoda u sezoni zove The Children, a obzirom da nas je Martin naucio da se obrti desavaju u zadnjih par sekundi i da stvari mogu da vuku ka jednom pravcu, ali ce se desiti nesto potpuno suprotno, povezao 2 i 2.

    Tako da, ako je neko smoren zbog Tiriona... don't be.
    sigpic

    Comment


    • Spoiler
      Bio bih zestoko razocaran ako bi sad Tyrion preziveo
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Spoiler
        Reci cu samo svima koji misle da Tirion moze da se izvuce time sto ce Klegani mozda da crkne nakon borbe da grese. Jer na kraju borbe je Klegani bio ziv a Oberin mrtav. Tako da je sto se sudjenja borbom tice vrlo jasno kakva je presuda
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Spoiler
          Nisam citao knjige, ali bih ukazao da se poslednja epizoda u sezoni zove The Children, a obzirom da nas je Martin naucio da se obrti desavaju u zadnjih par sekundi i da stvari mogu da vuku ka jednom pravcu, ali ce se desiti nesto potpuno suprotno, povezao 2 i 2.

          Tako da, ako je neko smoren zbog Tiriona... don't be.
          Spoiler
          Ne vjerujem da je zbog Tiriona, mislim da ce se izvuci, ali je Oberin bio tako sjajan da je ovo uzasno sto je uradio.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Spoiler
            Ne vjerujem da je zbog Tiriona, mislim da ce se izvuci, ali je Oberin bio tako sjajan da je ovo uzasno sto je uradio.
            Spoiler
            Jbg, sve je trebalo da ti bude jasno kada je ubio Neda u I knjizi.

            Moje prognoze za finalnu epizodu: Dzon Snou i mali Stark spasavaju Zid, Tirion ubija Sersi ili Tajvina, Remzija ubija Grejdzoj i ne mogu jos da prokljuvim sta ce Sansa i Arija da urade .
            sigpic

            Comment


            • GoT

              Spoiler

              dobro bre, je l' je ovaj Oberin morao ovako rano da strada, genijalan lik, jedan od najjacih ove sezone
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Mene samo zanima da li cemo do kraja serije saznati zasto je Orson ubijao bube?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Mene samo zanima da li cemo do kraja serije saznati zasto je Orson ubijao bube?
                  U sustinii verujem da svi kontate, da je to samo slikovito i mastovito opisana potreba svih zivih bica da ugnjetavaju (prava rec) manje i slabije od sebe, i da je i Tirion to na svojoj kozi vrlo dobro shvatio. Btw dosta dijaloga su bukvalno prepisali iz knjige, ali Orsona i bube nisu
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ja stvarno ne vidim kuda sve ovo vodi i ne vidim kako se ovo moze zavrsiti i to je jedina stvar koja me drzi da gledam seriju, medjutim nakon ove sezone definitivno uzet knjige i procitati to
                    KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                    Comment


                    • Majko mila ja ne verujem ... A breeeeee. AAAAAAAAA.

                      Znaci u soku sam totalnom. Toliko je epizoda uticala na mene. Ocu da polupam nesto.

                      Oberone -.- -.- -.-.

                      Retardiran sam i ne vidim spojler znak a pisao bih dosta o epizodi...

                      Jel moralo bas ovako Martine??? Znao sam da ce ovo da se desi ali nisam hteo da prihvatim. Previse je ovo. -.-
                      Last edited by Bonomo; 02-06-14, 20:45.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • http://mccomseycomix.wordpress.com/2...12-page-comic/
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Spoiler


                          Spoiler
                          Martin je gori od kombinacije Tarantino i Rodrigez.

                          Nakon finala HIMYM i Red Wedding sve mi je ko pickin dim.

                          Comment


                          • Originally posted by Bonomo View Post
                            Majko mila ja ne verujem ... A breeeeee. AAAAAAAAA.

                            Znaci u soku sam totalnom. Toliko je epizoda uticala na mene. Ocu da polupam nesto.

                            Oberone -.- -.- -.-.

                            Retardiran sam i ne vidim spojler znak a pisao bih dosta o epizodi...

                            Jel moralo bas ovako Martine??? Znao sam da ce ovo da se desi ali nisam hteo da prihvatim. Previse je ovo. -.-
                            ono Sp, odmah pored znaka za fb
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Mislim da sam ovu postavio pre jedno godinu dana kada sam vam najavljivao nove likove u ovoj sezoni, ali moram opet posto je tema aktuelna a slika opasno dobra
                              http://images6.fanpop.com/image/poll...87323_full.jpg
                              Last edited by Sandugp; 02-06-14, 21:02.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Spoiler
                                Jel moguce da je ova danasnja epizoda na svakoga ostavila sokantan utisak . Mene je ona scena proganjala pola dana , a nije da nas autor nije navikao na slicne stvari , ali ipak ono je bolesno .

                                Comment

                                Working...
                                X