Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Powerslave, samo nastavi. Meni je ta serija u TOP5

    Inace, druga sezona House of Cards je premocna.
    Ovo sto Spacey radi nije do sad vidjeno na televiziji!

    Comment


    • Scena iz jedne epizode SFU.

      Dva pedera gledaju OZ na tv-u i to bas simbolicnu scenu u kojoj Keller kaze Beecher-u(a i oni su pederi ) : "Oz didn't make you a bitch. You were born one." A to taman opisuje ono kroz sta trenutno prolaze David i Keith(gore navedeni pederi )

      Sta radi HBO


      EDIT:

      Sad vidim na sta lici ovaj post. Neko ce pomislit da po cijeli dan samo pedere gledam
      Last edited by powerslave; 02-03-14, 23:32.

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Scena iz jedne epizode SFU.

        Dva pedera gledaju OZ na tv-u i to bas simbolicnu scenu u kojoj Keller kaze Beecher-u(a i oni su pederi ) : "Oz didn't make you a bitch. You were born one." A to taman opisuje ono kroz sta trenutno prolaze David i Keith(gore navedeni pederi )

        Sta radi HBO


        EDIT:

        Sad vidim na sta lici ovaj post. Neko ce pomislit da po cijeli dan samo pedere gledam


        Kako sam mrzeo sto od Beechera napravise pedera, prodje kroz pakao i taman krene da dominira i pocne dobrovoljno da ga prima

        Comment


        • Sta je sa prevodom za seriju House of cards sezona 2,treba mi za Webrip Xvid-fum odavno prevedene dve epizode i posle toga nista ni na jednom sajtu .
          GIFSoup

          Comment


          • Originally posted by Bokirivaldo View Post
            Sta je sa prevodom za seriju House of cards sezona 2,treba mi za Webrip Xvid-fum odavno prevedene dve epizode i posle toga nista ni na jednom sajtu .
            Na prijevodi-online je prevedeno 6 epizoda, sa tim da su epizode 3-6 za 720p.NF.WEBRip.DD5.1.x264-NTb
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Na prijevodi-online je prevedeno 6 epizoda, sa tim da su epizode 3-6 za 720p.NF.WEBRip.DD5.1.x264-NTb
              Da. Ali zato sad sam probao i moze sa Titlovi.com prevod za Webripx264-2hd odgovara i za WebripXvid-fum tu je za sada prevedeno za 6 epizoda .
              GIFSoup

              Comment


              • Kad mislis da TWD ne moze gore samo pogledas narednu epizodu i uvjeris da uvijek moze gore

                Comment


                • Zasto uopste vise pratis to ?
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Johnny View Post
                    Zasto uopste vise pratis to ?
                    Bezveze skinem i samo premotam na brzinu a prije par epizoda su pomenuli sta bi mogao biti razlog ove apokalipse ,pa bacim pogled hoce li se na to vratiti

                    Comment


                    • True detective kakvo objasnjavanje od serije.
                      HBO, ubedljivo se userava svima ostalima sa serijama
                      Last edited by l1m4r; 04-03-14, 09:59.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Jesam li ja dobro shvatio da ce se kod True Detectiva mjenjati glumacka postava svake sezone?

                        Comment


                        • Originally posted by DinoFC View Post
                          Jesam li ja dobro shvatio da ce se kod True Detectiva mjenjati glumacka postava svake sezone?
                          Prvi put cujem za to.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Na wikipedi pise da je "Antholohgy crime drama" a to znaci da se serija mjenja glumce svake epizode ili sezone


                            EDIT: The series was pitched as an anthology format, with each season featuring a different cast of characters and story.
                            Last edited by DinoFC; 04-03-14, 10:30.

                            Comment


                            • Da bice kao American Horror Story. Mislim da ce biti isti glumci samo druga price i druge uloge. Inace McConaughey je izjavio da nece biti u drugoj sezoni.

                              Comment


                              • necu je ni gledati.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X