Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gleda li neko seriju Utopia http://www.imdb.com/title/tt2384811/?ref_=nv_sr_1 skidam je ,kazu svi da je fantasticna .
    GIFSoup

    Comment


    • Pogledao, prosle godine negde u ovo doba, cini mi se. Malo je pogub na momente, ali fino uradjeno.
      Samo ideja je fantasticna, samo su malo prica i tok radnje disbalansirani, pogotovo na samom kraju,
      ali kapiram da je morao biti cliffhanger zbog sledece sezone.

      David Fincher radi americku verziju za HBO, kazu da ce biti brutal. Velika glumacka imena se spominju.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Au kakav kraj 4. epizode TD-a.
        Da li je moguce da su ovo izveli

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Au kakav kraj 4. epizode TD-a.
          Da li je moguce da su ovo izveli
          Rekoh ti Ljubo brutalno dobra. Sinoc sam odgledao 6. epizodu, ne mogu da iscekati sledecu, umrecu. Kol brat jedini...

          Comment


          • Sluzbeni poster, 4. sezone

            sigpic

            Comment


            • Otvaranje druge sezone bogovsko

              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Predlozite mi neku seriju Po mogucnosti dramu(mada, bitno mi je samo da nije cista komedija)... eh da, ako moze neka bez natprirodnih stvorenja

                Najbitnije mi je da je zavrsena jer ne mogu da se patim sa ovim sto trenutno izlazi.

                Mislio sam da skinem Six Feet Under.. nju sam nekako uvijek izbjegavao, ne znam zasto. Evo sam stavio da se skida prva epizoda dok ne prikupim jos ideja

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Predlozite mi neku seriju Po mogucnosti dramu(mada, bitno mi je samo da nije cista komedija)... eh da, ako moze neka bez natprirodnih stvorenja

                  Najbitnije mi je da je zavrsena jer ne mogu da se patim sa ovim sto trenutno izlazi.

                  Mislio sam da skinem Six Feet Under.. nju sam nekako uvijek izbjegavao, ne znam zasto. Evo sam stavio da se skida prva epizoda dok ne prikupim jos ideja
                  Ove da kazem poznate Dexter i Breaking Bad si gledao ? Ja planiram da skidam isto Six feet under,jos uvek ne znam dal vredi gledati,tako da sam i ja u potrazi za dobrom dramom...
                  sigpic

                  Comment


                  • BB sam pratio dosta dugo i to je jedan od razloga sto sad cekam da se serija zavrsi da bi je gledao. 3 godine se mucio bezveze

                    Dexter me ne privlaci uopste.

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      BB sam pratio dosta dugo i to je jedan od razloga sto sad cekam da se serija zavrsi da bi je gledao. 3 godine se mucio bezveze

                      Dexter me ne privlaci uopste.
                      Isti slucaj kod mene... Vec se bila uveliko zavrsila tj skoro sam je odgledao.
                      Last edited by Sir Giggsy; 01-03-14, 21:13.

                      Comment


                      • Ja sam poceo da je gledam u toku trece sezone. I tako dok sam cekao cetvrtu pa posle petu, stalno sam proklinjao i govorio kako nikad vise nece krenuti sa gledanjem serije dok se ne zavrsi

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Predlozite mi neku seriju Po mogucnosti dramu(mada, bitno mi je samo da nije cista komedija)... eh da, ako moze neka bez natprirodnih stvorenja

                          Najbitnije mi je da je zavrsena jer ne mogu da se patim sa ovim sto trenutno izlazi.

                          Mislio sam da skinem Six Feet Under.. nju sam nekako uvijek izbjegavao, ne znam zasto. Evo sam stavio da se skida prva epizoda dok ne prikupim jos ideja
                          SFU SFU SFU

                          Ubedljivo najbolja drama, samo joj daj sansu.

                          Ljudi, ne zajebavajte se. Fass mora da osvoji oskara.

                          Comment


                          • U Justified se desava isto ono sto se desavalo i proslu sezonu, kao i sezonu pre, kao i sezonu pre toga...
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Bates Motel, za dva dana druga sezona

                              Meni ne smeta da gledam serije dok se emituju, cak sta vise, to mi je i bolja varijanta jer pratim desetak serija u isto vreme Naravno uvek imam neku koja je zavrsena, pa se drogiram epizodama kad imam vremena
                              sigpic

                              Comment


                              • Pogledao sam pilot SFU. Bas mi je legao Ima crnog humora i likovi su interesantni, a s obzirom cime se bave ima tu dosta materijala

                                Comment

                                Working...
                                X