Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    Ne znam da li sam ja upao u neki los trip, ali u poslednje vreme cega god da se uhvatim - ocaj zivi.
    Prvo - HIMYM je toliko opao u kvalitetu da to uopste nije gledljivo. Cak i ja koji mogu da pustim skupstinu samo da imam nesto da gledam dok jedem, nisam mogao da izdrzim duze od 5 minuta u nekoliko epizoda. Steta sto su mi se toliko zgadili, nekada su mi stvarno bili kul
    <3
    Za ovo nisi u tripu sigurno.. kakva gomila gluposti je ova sezona, to nije realno. Ja bih bolji scenario napisao. Zali Boze sto je nisu zavrsili prosle godine, jer ce ova bas pokvariti generalni utisak

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Za ovo nisi u tripu sigurno.. kakva gomila gluposti je ova sezona, to nije realno. Ja bih bolji scenario napisao. Zali Boze sto je nisu zavrsili prosle godine, jer ce ova bas pokvariti generalni utisak
      Zali boze sto je nisu zavrsili posle 5e sezone
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Ja HIMYM gledam samo zato sto sam ih gledala toliko godina i hocu da zavrsim vise sa tom serijom, ali su vec par sezona ocajni A ova je ubedljivo najlosija, ne znam da li je bila jedna fora da sam se makar nasmesila, a o smejanju necu ni da pricam.
        Sto je najgore, imam utisak da ce tu majku da upozna u poslednjoj epizodi i to 5 minuta pred kraj
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • To ti je kad ne znaju kad je dosta.


          EDIT: Danas na Prvoj, po ko zna koji put sam gledao Smrtonosno oruzje 2
          Joe Pesci
          Last edited by Mr. Wolf; 16-12-13, 16:26.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ja sam batalio gledati HIMYM posle 6. sezone, kao sto rece prskaj trebali su zavrsiti nakon pete sezone. Poceo gledati 2 epizode 7. sezone i smorili me zestokom, mozda odgledam jos tu zadnju epizodu da konacno vidimo tu mater

            Opet odgledao green street hooligans

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Ja sam batalio gledati HIMYM posle 6. sezone, kao sto rece prskaj trebali su zavrsiti nakon pete sezone. Poceo gledati 2 epizode 7. sezone i smorili me zestokom, mozda odgledam jos tu zadnju epizodu da konacno vidimo tu mater

              Opet odgledao green street hooligans
              Prikazali je na kraju prosle

              Spoiler

              Comment


              • cisto mi bude zao one koji su gledali ovu seriju posle 6 sezone. cisto da bi videli ovakvo otkrovenje

                Respect za chan-chan crew

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  cisto mi bude zao one koji su gledali ovu seriju posle 6 sezone. cisto da bi videli ovakvo otkrovenje

                  Respect za chan-chan crew
                  +1
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Ma samo kad se setim sebe i koliko sam se ja smorio na prve dve epizode sedme sezone. To nebih zeleo nikome... onaj "suit up because tonight will be legendary" ludak mi je pomogao da izguram 6. sezonu ali radnja serije je postala previse besmislena.

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      Ne znam da li sam ja upao u neki los trip, ali u poslednje vreme cega god da se uhvatim - ocaj zivi.
                      Prvo - HIMYM je toliko opao u kvalitetu da to uopste nije gledljivo. Cak i ja koji mogu da pustim skupstinu samo da imam nesto da gledam dok jedem, nisam mogao da izdrzim duze od 5 minuta u nekoliko epizoda. Steta sto su mi se toliko zgadili, nekada su mi stvarno bili kul
                      Koju si to sezonu gledao?Meni je ova za nijansu bolja od prethodnih, ali ima dosta sitnica koje mi smetaju.Niti sam zadovoljan niti sam nezadovoljan sa sezonom, veliki problem je to sto su vencanje razvukli na pola sezone.Ima 2-3 epizode koje su mi se bas svidele.Ja sam prvi ovde digao glas kada sam procitao da ce se produziti jos dve sezone i bas se desilo ono sto sam predvidjao da ce biti sto uostalom i ti primecujes.Gledam par serija cisto reda radi, jer bi mi bezveze bilo da prekidam pa takav je slucaj i sa ovom i jedva cekam da se zavrsi.Doslo je do toga kada mi i Barni postaje iritantan.

                      Originally posted by bojanaBG View Post
                      Sto je najgore, imam utisak da ce tu majku da upozna u poslednjoj epizodi i to 5 minuta pred kraj
                      Nece u poslednjoj, to ce se desiti za par epizoda, negde na otprilike 2/3 sezone.

                      Originally posted by Prototype View Post
                      cisto mi bude zao one koji su gledali ovu seriju posle 6 sezone. cisto da bi videli ovakvo otkrovenje

                      Respect za chan-chan crew
                      Iz dana u dan sve vise ima prijava da se pridruze tom eksluzivnom klubu.Samo odabrani ce postati deo naseg klana.

                      Comment


                      • Pajo 9u gledam, nisam lud Moguce da su mi se i zgadili svi likovi pa ne mogu vise da ih gledam, ali mislim da je ova sezona najslabijeg kvaliteta.
                        Ja mislim da kad sam bio krenuo sa HIMYM da je bilo 6 sezona i to se odgledalo ono stadard 2 sezone po danu posle toga vrlo moguce da neke epizode i nisam gledao, to je posle islo kad se setim odem sa piratebay da skinem. Zadnja epizoda koja mi je ostala u secanju da mi se svidela je ona kad Barni i Marsal smestaju jedan drugom. Ko zna kad je to bilo. Iskreno nije mi bitno ko je majka. Bilo mi je bitno jedno vreme, ali posle milionite fore tipa - e u ovoj epizodi se desilo nesto spektakularno sa vasom majkom, i na kraju ispadne da je on nasao drvenu dasku koju je ona dodirnula laktom. Izvalio sam da su se prodali i da su krenuli alavo za parama i krenuli standardno americki stil, da stancuju epizode u stilu koga boli k. za kvalitet
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Odgledala sam kraj Homelanda

                          Spoiler
                          I kao sto se i svi pitaju, nije mi jasno cemu 4. sezona kad su ubili Brodija
                          Da je kraj serije i da se zavrsava sa onom scenom kada ga vesaju, serija bi bila odlicna, ovako ne znam cemu sve ovo vodi i sta su smislili za dalje.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ljudi gotov Sajnfeld hocu da se ubijem

                            Sada imam nove sezone ovih 5,6 komedija sto gledam, ali mi treba neka koja ima preko 50 epizoda i da kida.

                            Ajde, pomozite prijatelju u nevolji

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ljudi gotov Sajnfeld hocu da se ubijem

                              Sada imam nove sezone ovih 5,6 komedija sto gledam, ali mi treba neka koja ima preko 50 epizoda i da kida.

                              Ajde, pomozite prijatelju u nevolji
                              Curb Your Enthusiasm, kao logican nastavak.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Originally posted by apacrow View Post
                                Curb Your Enthusiasm, kao logican nastavak.
                                Gledao

                                Comment

                                Working...
                                X