Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav kraj 6. sezone SoA!

    Gemma

    Comment




    • Ali su ovdje bas brutalno objasnili

      sigpic

      Comment


      • UH

        Originally posted by Ljuba90 View Post
        Kakav kraj 6. sezone SoA!

        Gemma
        Nikad mi Tara nije bila simpaticna, a ustvari nju najbolje razumem, tj samo sa njom bih mogla da se poistovetim, najver bih i ja sve isto tako, za razliku od ovih koji su mi simpaticniji

        I sacrificed everything for you. I have tried to see what you see how you see it but I can't. All I see is the lies and the violence and how it's changed you. Turned you into a monster.
        Last edited by altlosta; 13-12-13, 20:40.

        Comment


        • Originally posted by altlosta View Post
          UH



          Nikad mi Tara nije bila simpaticna, a ustvari nju najbolje razumem, tj samo sa njom bih mogla da se poistovetim, najver bih i ja sve isto tako, za razliku od ovih koji su mi simpaticniji
          Pa dobro, ona je tu jedina koliko toliko normalna, ali
          Spoiler
          da mi je drago sto je Gemma iskasapila - drago mi je

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Pa dobro, ona je tu jedina koliko toliko normalna, ali
            Spoiler
            da mi je drago sto je Gemma iskasapila - drago mi je
            True that brother

            Comment


            • Originally posted by altlosta View Post
              True that brother
              Nadam se da ce sledeca sezona biti poslednja. Ne zato sto mi se ne svidja serija, naprotiv, vec sto mislim da je savrsen trenutak za tako nesto.
              Crnci i belci vs latinosi pa kud puklo da puklo

              Comment


              • Pa ja msm da se zna da je 7ma poslednja.

                Comment


                • Originally posted by altlosta View Post
                  Pa ja msm da se zna da je 7ma poslednja.
                  Mislim da Sutter ima prava i na 8. ali kapiram da je pametan i da vidi da je pravo vreme za kraj.

                  Comment


                  • U kakvu su farsu pretvorili Homeland.

                    Citava sezona je bila smece, ali ovakav kraj... sa sve crtanjem zvezde flomesterom... give me a break!
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Originally posted by apacrow View Post
                      U kakvu su farsu pretvorili Homeland.

                      Citava sezona je bila smece, ali ovakav kraj... sa sve crtanjem zvezde flomesterom... give me a break!
                      Ima nas koji jos nismo gledali, koristi spoiler
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • pazi kad nije vredno spoilera.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Najverovantije cu tek sutra da je odgledam, a ne zelim bilo sta da saznam
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by apacrow View Post
                            U kakvu su farsu pretvorili Homeland.

                            Citava sezona je bila smece, ali ovakav kraj... sa sve crtanjem zvezde flomesterom... give me a break!
                            3.sezona nije pratila prve dvije a sad da je neko smece i nije, ovaj kraj 3.sezone savrseno bio odgovarao kraju serije a posto nije kraj ovo moze samo smece da postane, sve zbog para

                            Comment


                            • Pogledao Lost pre par dana, bolje da su zavrsili posle 5 sezone,ali sve u svemu dobra serija. Deli drugo mesto s BB, a prvo mesto je ubedljivo the Wire

                              Nekoliko preporuka za seriju bi mi dobro doslo posto je zima

                              Comment


                              • Ne znam da li sam ja upao u neki los trip, ali u poslednje vreme cega god da se uhvatim - ocaj zivi.
                                Prvo - HIMYM je toliko opao u kvalitetu da to uopste nije gledljivo. Cak i ja koji mogu da pustim skupstinu samo da imam nesto da gledam dok jedem, nisam mogao da izdrzim duze od 5 minuta u nekoliko epizoda. Steta sto su mi se toliko zgadili, nekada su mi stvarno bili kul

                                Sinoc posle dugo vremena nije mi se uopste spavalo i znao sam da ce tako ostati do nekih 6 ujutru.
                                Pogledao sam prvo My own private Idaho - u principu prilicno prazan film, koji se bavi teskom temom i to bez neke ocigledne poente. Kadrovi su dosta cudni totalno mi ne lice na Gus van Santa i njegove kasnije radove, valjda je tad jos eksperimentisao s obzirom da mu je to ( ja mislim) prvi pravi samostalni film. Vise podseca na neku losu verziju Lyncha
                                Posle toga mi je trebala neka pozitiva i odlucio sam da napokon pogledam jedan klasik - As good as it gets. Sasvim prosecan film koji je dobio oskara za glavnu musku i zensku ulogu. U pricipu ja bih Nikolsonu u svakom filmu dao jednog oskara da ima, a ako je Helen Hunt zasluzila oskara time sto je glumila sebe onda neka joj ga. Hemija izmedju njih dvoje prakticno i ne postoji, i meni je dosao iz vedra neba momenat kada su se muvali. U principu i vise nego ocigledan ishod u ovakvim filmovima pa bas zbog toga je i tuzno sto nesto sto se apsolutno ocekuje je doslo sasvim neocekivano i vestacki.
                                Nikolson jadan sta ce, ostalo mu je da sam izvlaci film i one time to many podigne one njegove obrve. Film bukvalno nema nijedan originalan momenat.
                                Posto se oci uprkos svemu i dalje nisu sklapale odlucio sam se da po ko zna koji put pogledam Rounders. Savrsen film za 4 ujutru <3
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X