Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • NO WAAAAAAAAAAAAAY!!!

    obavezno pogledati.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Niko ne spominje Rouz Boltona , on je tu odigrao jednu od glavnih uloga , verovatno glavnu , nesudjenik namesnik Robov
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Kakva epizoda....

        Comment


        • Game of Thrones

          Spoiler
          Hvala vam svima redom sto postujete spojlere. Dobra je ideja da se uvede nova tema..al naucio sam sad da dok ne odgledam ovde ne zalazim. Jos cu poceti opet uzivo da gledam.

          Sok mi je izostao, posto su mi spojlovali sa svih strana...odem na ispit, tamo pricaju, vracam se busom..iza mene ne prestaju...da ne nabrajam sad..to samo govori koliki je utisak ostavila epizoda. I cini se dobar recept. Scenaristi, tj. pisci knjiga idu na tu kartu nepredvidivosti i tog soka, ali posle kraja 1. sezone ne mogu da me iznenade i ovako nesto mi je bilo i ocekivano, za Roba Starka sam bio ubedjen da ce zaginuti( mada sam mislio da ce u borbi) al za kevu nikako. Samo Deneris da mi ne diraju...

          Sve kao iscekujem neku ultimativnu bitku izmedju svih zivih koja ce odluciti presto, al sad kontam naziv serije i da je akcenat zapravo ono sto se desava ispod zita. Uci nas kako politika funkcionise.

          I gde je vise Jagen H'ghar, ocekivao sam da ce 3. sezona biti posvecena i njemu al izgleda da ga cuvaju za kasnije.


          Comment


          • GOT

            Spoiler


            Zlo

            Comment


            • Spoiler


              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Ja sam i dalje pod utiskom epizode, treba docekati sledecu nedelju
                Posto ocekujem jos veci sok za kraj sezone, izbegavam da citam bilo sta po netu
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Inace u knjizi je Sivi Vjetar uznemiren i bio je krajnje neprijateljski raspolozen prema Frajovima. Molila je Kejtlin Roba da ga drzi uz sebe ali ovaj nije poslusao naravno i rekao je da ga zatvore.
                  Rob jeste bio srcan, isao na faktor iznenadjenja onomad i proslo mu je ali nije on za igru, jednostavno ne umije, kao sto ni Ned nije umio. Oni su postenjacine, dobricine, ne moze se tako protiv jednog Tajvina Lanistera. Bilo je mnogo kikseva, ustvari od zarobiljivanja Dzejmija on je uglavnom vukao uzasno lose poteze, bolje se od djeteta i nije moglo ocekivati. Najveci kiks je gubljenje Karstarkovih, izabrao je principe, a posto znamo kakva je situaicja to sebi nije mogao da dozvoli, Karstarkovi imaju silu, uvijek su bili uz Starkove, njihov odnos je u knjizi i bolje opisan, Stark i Karstark, uvijek zajedno.
                  Zato je Dzon prijatno iznenadio. Odjebao je Igrit bez ikakvih problema, okrenuo se nije.

                  Legendarni citat iz Vreline

                  Neil McCauley: A guy told me one time, "Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." Now, if you're on me and you gotta move when I move, how do you expect to keep a... a marriage?
                  Crows Before Hoes
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Crows Before Hoes
                    Hahahahaha umirem

                    Bas me je odusevio Dzon. Nerivrala me Igrit...

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ja sam i dalje pod utiskom epizode, treba docekati sledecu nedelju
                      Posto ocekujem jos veci sok za kraj sezone, izbegavam da citam bilo sta po netu
                      Onda da ti ništa ne kažem.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post

                        Bas me je odusevio Dzon. Nerivrala me Igrit...
                        Nenormalno mnogo. al ispasce Dzon sisica 100% kad tad. Btw koliko me nervira onaj debeli sto je u sumi sa cerkom od onog ludaka( nikom ne pamtim imena )

                        Tirion do pobede Zakolje Cersei, prejebe caleta

                        I mnogo mi je drago sto su Starkovi najebali i sto najebavaju od samog starta serije. Mrzim one serije i filmove gde se postenje i principi nagradjuju. Ovde je bre sve realno prikazano, pa matori, kad bi ti u onako surovoj borbi za tron mogao da se ponasas. Jao ne, necemo da pogazimo rec, hajde da uradimo najneracionaliju stvar i poguramo sebe u propast. Mrs bre
                        Last edited by prskaj; 04-06-13, 13:34.
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Jel pročitao ovde neko do kraja sve delove?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Jeste Sandu ali on ovdje ne zalazi

                            Sem je meni fenomenalan lik, Semvel Tarli prskaj, Sam The Slayer
                            Lejdi Olenu sam zaboravio, ona je fenomenalna, lagano vrti ljude i sprda im se, samo Tajvinu nista nije mogla naravno
                            sigpic

                            Comment


                            • Vladane čitaš li ti Prestole?

                              Molim neku noviju komediju zdravorazumsku, bez klinačkih fazona i američkih tinejdž gluposti... može engleska.... ili već šta nudite iz vašeg repertoara.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Citam, samo sam prvi dio trece knjige procitao prije trece sezone, ali tu gresku vise necu ponoviti

                                Modern Family definitivno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X