Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgledao GoT Koliko sam je samo iskeivao, izgleda da sam pregoreo u toj silnoj zelji Daleko od toga da je losa epizoda, ali vidjalo se mnogo boljih

    I ona Kalisi me toliko nervira da to nije normalno

    Malo odmora pa finale The Walking Deada ;)
    sigpic

    Comment


    • Jesam li jedini ovdje koji nije odusevljen sa GoT? Za prvu sezonu sam se bas nalozio..cekao tu cuvenu premijeru prve epizode itd itd.Ta prva sezona mi je bila ok.Isto tako sam cekao i drugu i krenuo sa gledanjem,ali sam stao nakon 7 epizoda.
      Jedino mi je Dinklage ostavio utisak sto se glume tice.Ovi ostali su svi manje-vise isti..neki kao da se uopste ne trude da ti docaraju neke emocije.Dok sam gledao Bron i Dzora Mormont su mi bili omiljeni likovi.Svi su mi rekli da su 9. i 10. epizoda druge sezone strasne,ali jbg..jednostavno mi se vise nije gledalo.Mozda cu kad se zavrsi treca ponovo pogledati sve tj. ako ne budem imao nesto drugo da radim
      Da me neko ne shvati pogresno,nije meni trebala nekakva akcija da mi serija drzala paznju.Znam gomilu likova kojima je prica bila "serija je sr*nje jer nema bitaka" i tome slicno..Ne trebaju mene neke bijesne bitke ali gledajuci seriju uopste nisam imao utisak da je rat u toku i da se kraljevstva lome.Lise par dogadjaja i drama je bila poprilicno slaba.To je neki moj utisak.Znam da nisam odlgedao drugu do kraja i svjestan sam da sam u manjini jer je 99% ljudi koji gledaju serije odusevljeno,ali ja jednostavno nisam imao zelju da nastavim..a veliki sam fan epske fantastike i drame pa eto.
      Posto ih imam sve,namjeravam da procitam knjige.Vjerovatno ce mi knjiga bolje leci a onda mozda i dobijem zelju da gledam seriju ponovo

      Comment


      • Ja odgledao TWD pa GOT i tek se onda vidi koliko je TWD sranje ustvari, ne moze da se poredi sa GOTom
        Onoga malog Karla bih tukao dan i noc, rijetko mrzan lik. Da mu oce neko opalit' macolu, odvalit' samarcinu i poslat' ga u cosak kako se samo prokurcio, a nema 12 godina kako glup kraj, bas su usrali seriju, a nikad je nece zavrsit'

        Sa druge strane kraj GOTa sjajan, obozavam ga(da ne spojlujem sad, ionako na HBO pocinje ep za 10 min)
        sigpic

        Comment


        • Odgledah i ja GoT .

          Sta reci osim odlicno. Bilo je dosadno bez Tiriona .
          sigpic

          Comment


          • Meni je GoT sasvim solidna epizoda za uvod trece sezone. Ruzna pocetna scena sa Davosom
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Najveci borac Sedam kraljevstva

              sigpic

              Comment


              • Poslednja epizoda TWD bas kao i cela sezona - NIKAKVA.

                Pokusacu sto pre da je zaboravim i nadati se da ce cetvrta uspeti da ih izvuce, mada sam dosta skeptican, sve mi je ovo nekako bezidejno odradjeno.

                eee kad se samo setim one lude zavrsnice u drugoj sezoni
                sigpic

                Comment


                • Evo da i ja podelim svoje utiske sa vama. Za početak, TWD ! Okej, nije loše, ali sam već napomenuo da mi je sada već pretposlednja epizoda bila najbolja u celoj sezoni, i već sam rekao da su smorili i bez potrebe ovoliko produžili sezonu. Na kraju mi se svodi da ćemo sve ovo maltene slično gledati i na dalje, s tendencijom da malo po malo neko umire, a ja sam mislio da će ovo završiti nekim eventualnim hepi endom. Žao mi Andree, mada je malo debilno odradjeno da ona većinu vremena provodi gledajući u Miltona, da li je živ, ili će se preokrenuti, nego pokušavajući da dohvati alat sve u svemu nadam se mnogo boljoj sledećoj sezoni, sa manje epizoda.

                  GOT - okej, zadovoljan sam. Jedva sam dočekao da vidim Deneris Doduše, sve mi se čini da ćemo kao i u TWD više gledati neku pripremu i pregrupisavanje, nego samu bitku. Takodje, žao mi je malog Lanistera, totalno sam ga zgotivio
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Kojeg tacno malog ?
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • samo je jedan mali Miko, Tirion
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Deneris je mnogo bleda u ovoj epizodi. Ocilgedno su moci Karta delovale na njen ten
                        sigpic

                        Comment


                        • kao da bi je odbio
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Pitanje za sve vas koji se lozite na Dextera...
                            Ukljucio sam se u 6. sezonu na TV, pa sam odgledao i 7. do kraja, a pre toga nisam gledao... Da li ima smisla da sad pocnem od pocetka?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              Pitanje za sve vas koji se lozite na Dextera...
                              Ukljucio sam se u 6. sezonu na TV, pa sam odgledao i 7. do kraja, a pre toga nisam gledao... Da li ima smisla da sad pocnem od pocetka?
                              Ja sam pregledao prve 4 sezone,dalje nisam isao jer nisam imao vremena pa sam prekinuo, ali meni su prve 4 bas odlicne i zajebat ces se dobro ako ne pocnes od pocetka
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Mladen View Post
                                kao da bi je odbio
                                Naravno da ne bi, samo konstatujem .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X