Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi vole Rejmonda, prejebena serija. Robert

    Odgledao sada Cloverfield, prosli put sam prekinuo na pola.
    Prica nedefinisana, nije bas nesto ni napeto, ideja se izgubila na pola puta pa su dosta improvizovali.
    Nesto tipa Godzila samo sa mnogo manje smeka.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Slažem se da je jako teško napraviti dobru komediju. Ne sećam se nešto novije da sam gledala da je ostavilo utisak na mene. To je valjda zato što se sa godinama menja i smisao za humor, a teško je napraviti komediju da se sviđa svima, pa čak i većini, treba imati stvarno urođen smisao za tako nešto. Evo, slučajno za ručkom pre neki dan uključila TV (ko još gleda TV? ), kad ono Seranovi.... na glas sam se smejala... ja volim takva humor, ali sve je to do osobe. Meni je recimo Rejmond super i mogu uvek da ga gledam http://www.imdb.com/title/tt0115167/ (i iskreno iznenađena sam ovom niskom ocenom).

      Mamba dosadan si sa Sajnfildom. Dobar jeste, al ti napravi remek delo od njega, a i nije za široke narodne mase.
      Linča ne volim. Tvin Piks je bio ok, Blue Velvet nije loš, ostali mi se ne dopadaju.
      Vesele sedamdesete preporučujem.
      Tek ces sad da vidis sta znaci biti dosadan.
      Spoiler
      Znam da ga skoro niko nije gledao, a dobra je serija, zbog toga i preporucujem.
      sigpic

      Comment


      • Krecem sa ovom serijom

        http://www.serijala.com/izdvojeno/re...aviti-hladnim/

        Comment


        • Posvetio avatar najboljoj tv ulozi ikada.

          Done Draperu legedno

          Comment


          • Auu sto Arrow sto kida Ova poslednja je bas pokidala
            "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
            Legends never die. Mamba will be back!
            sigpic
            HOUSE ALL NIGHT LONG

            Comment


            • Seinfeld je osnova svih dobrih humoristickih serija posle. Ljubo, gledao si valjda Curb, jesi. Onda, dok ne pronadjes tu od 40tak ep gledaj bre ovo http://www.imdb.com/title/tt0445114/ mislim, kad sam ja jos vikala da se gleda Mad Men

              Comment


              • Hvala altlosta

                Jel gledao neko seriju "Weeds"?

                Comment


                • Nije uopšte loša Doduše odgledala sam možda 4 sezone, ali nameravam i ostale.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
                    Auu sto Arrow sto kida Ova poslednja je bas pokidala
                    Mene ovo pocinje smarati...u pocetku je obecavalao, zanimljiva mi bila prica sa onim pustim ostrvom, ali kasnije je postalo toliko dosadno i predvidivo da nemam reci Sad je gledam samo zato sto mi glupo da prekidam na pola sezone, ali ako se bitno ne popravi od mene ovo dobija korpu
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Jel gledao neko seriju "Weeds"?
                      Prvih par sezona su gledljive, a onda sledi strmoglavi pad.

                      Ovo na kraju ne znam ni da li je gledao neko sem autora serije,
                      glumaca, i njihove blize rodbine.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Gledate li Montevideo? Meni je serija vrhunska
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by apacrow View Post
                          Prvih par sezona su gledljive, a onda sledi strmoglavi pad.

                          Ovo na kraju ne znam ni da li je gledao neko sem autora serije,
                          glumaca, i njihove blize rodbine.
                          Nit' sam član ekipe, niti rodbine, što znači da ću verovatno ostatak preskočiti.

                          Film "Montevideo" mi se nije previše dopao, mnogo je spor..mada je takvo i vreme bilo, a seriju nisam, još uvek..
                          Last edited by miloolja; 17-02-13, 23:56.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ja ne gledam seriju, ali planiram, jer mi se film bas dopao, sjecam se da sam odusevljena izasla iz bioskopa, a nisam ocekivala da ce biti dobar...
                            Last edited by eM; 18-02-13, 01:26.

                            Comment


                            • Montevideo i film mi je bio sjajan, ali je serija podignuta na jedan veci nivo. Nesto potpuno drugacije od svega do sad vidjenog na ovim prostorima, nadam se da ih nece sjebati na kraju kao Rode, mada sam prilicno siguran da nece, zna Bjelogrlic sto cini. I humora i ozbijnosti, fenomenalne glume koju prati nenormalna muzika. Ko bi rekao da Magnifico to ima u sebi, muzika bas objasnjava
                              Ali instrumental sa violinama iz teme Pukni Zoro je posebno dobar

                              sigpic

                              Comment


                              • Koliko je proslo epizoda? Kad ce kraj? Ima li na netu?

                                Nisam ni znao da je serija ozbiljna...mislio sam da je ista kao prvi deo, samo malo razvucenija
                                Mora to da se gleda.

                                Comment

                                Working...
                                X